KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
1. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
1. Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE 1 24
1. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
5. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
5. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
5. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 16
5. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
9. Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE 1 8
9. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
9. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
9. Václav Lugert Champions team - Chodov CZE 1 8
9. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 1 8
9. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
9. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
9. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
17. Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
17. Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
17. Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
17. Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
17. Břetislav Hrdlička Narama Plzeň CZE 1 4
17. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
17. Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
17. Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
25. Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE 1 2
25. Karel Benda Champions team - Chodov CZE 1 2
25. Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
25. Adéla Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
25. Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
25. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
25. Eduard Schwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 2
25. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 2


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů