KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 52
2. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 44
3. Tomáš Adamec SKK Budo Havířov CZE 1 36
3. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 1 36
3. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 1 36
3. Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
3. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
3. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 1 36
3. Matěj Hekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 36
3. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 36
3. Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
3. Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 36
3. Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE 1 36
3. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 1 36
3. Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE 1 36
3. Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
3. Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 36
3. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
3. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 36
3. Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
3. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
22. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 32
23. Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
23. Matěj Brýda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 24
23. Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
23. Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 1 24
23. David Hološevič SKP karate Písek CZE 1 24
23. Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
23. Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
23. postup Lukáš Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
23. pokles David Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
23. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
23. Eliška Kulhánková SKK Budo Havířov CZE 1 24
23. Adéla Lerche KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 24
23. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 24
23. Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
23. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 24
23. Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
23. Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
23. Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
23. Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 24
23. Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE 1 24
23. Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
23. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
45. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
45. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 16
45. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
45. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 16
49. Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 14
50. Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE 1 12

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů