KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. postup Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
1. postup Ondřej Bednář TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 36
1. postup Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 1 36
1. postup Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 36
1. postup Jiří Endršt Champions team - Chodov CZE 1 36
1. postup Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 1 36
1. postup Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 36
1. postup David Hološevyč SKP karate Písek CZE 1 36
1. postup Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
1. postup David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 36
1. postup Klaudia Kašík Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
1. postup Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
1. postup Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 36
1. postup Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
1. postup Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 36
1. postup Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
1. postup Dominik Stránský TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 36
1. postup Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
1. postup Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
1. postup Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 1 36
21. postup Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
21. postup Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
21. postup Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE 1 24
21. postup Ha Do Vinh TJ karate Třebíč CZE 1 24
21. postup Evan Dvořák TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 24
21. postup Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
21. postup Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 1 24
21. postup Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
21. postup Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
21. postup Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
21. postup Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE 1 24
21. postup Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 24
21. postup Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
21. postup Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
21. postup Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
21. postup Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
21. postup Jan Růžička SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
21. postup Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 24
21. postup Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
21. postup Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
41. postup Jan Běle SKP karate Písek CZE 1 12
41. postup Marek Beránek Fight Club České Budějovice CZE 1 12
41. postup Václav Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
41. postup Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
41. postup Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
41. postup Matyáš Jurík Fight Club České Budějovice CZE 1 12
41. postup Pavel Kadlec Fight Club České Budějovice CZE 1 12
41. postup Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
41. postup Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
41. postup Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů