KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 5 180
2. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 4 1 168
3. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 148
4. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 1 1 1 139
5. David Hološevič SKP karate Písek CZE 3 1 1 136
5. Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 136
7. Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 132
8. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 3 1 124
9. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 123
9. Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 1 123
11. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 2 121
12. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 3 120
13. Emma Kutláková Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 1 1 116
13. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 116
13. Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE 2 1 1 116
13. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 1 116
17. Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 1 108
18. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 1 107
19. Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 105
20. Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 103
21. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 100
21. Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 100
23. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 97
24. Amálie Haková Česká republika CZE 1 2 96
24. Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 96
24. Viktorie Schrbená Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 1 96
27. Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 92
27. Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 3 1 92
29. Jakub Florek Česká republika CZE 1 1 1 1 90
30. Antonín Horad Karate Vision Praha CZE 2 1 2 1 89
31. Tadeáš Bína Česká republika CZE 2 1 88
31. Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 88
33. Lucie Bukovská Česká republika CZE 1 1 1 1 87
34. David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 86
35. Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 85
36. Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 84
37. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 3 1 83
38. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 1 82
38. Roman Vacek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 82
40. Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 1 1 81
41. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 78
42. Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 76
43. Jan Růžička SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 75
44. Jan Běle SKP karate Písek CZE 2 2 1 74
44. Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 74
44. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 1 74
47. Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 73
48. Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 2 72
49. Přemysl Čarek Česká republika CZE 2 1 1 70
49. Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 2 70

Stránka: 1/10
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů