KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 2 1 168
2. Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 2 156
2. Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 1 2 156
4. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 4 144
4. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 4 144
6. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3 1 132
6. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 132
8. Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 2 1 114
8. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 2 1 114
10. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 108
10. Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 108
10. Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 108
10. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3 3 108
10. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 108
15. Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE 1 2 1 96
15. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 1 96
17. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3 1 84
17. Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE 3 1 84
17. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 84
20. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 1 1 1 78
21. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 2 72
21. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
21. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
24. Alice Anderlová Warriors CB z.s. CZE 1 1 60
24. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
24. Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 60
24. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 60
24. Jan Roller TJ KARATE Praha CZE 1 2 60
24. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
24. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
31. Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 3 54
32. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 1 48
32. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 48
32. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 48
35. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 1 42
36. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
36. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
36. Martin Kočárek Shotokan karate club Louny CZE 1 1 36
36. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 36
36. Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
36. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 36
36. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 36
36. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
44. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 24
44. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 24
44. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
44. Adam Hrehovčík Karate Vision Praha CZE 1 24
44. Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 1 24
44. Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
44. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 24

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů