KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 36
1. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
1. Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 36
1. Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
1. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
1. Lukáš Jelínek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 36
1. Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE 1 36
1. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 36
1. Lenka Kovářová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 36
1. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
1. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 36
1. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 36
1. Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
1. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 36
1. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
1. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
1. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 1 36
18. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
18. Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
18. Anastasia Bredikhina Karate Vision Praha CZE 1 24
18. Jiří Endršt Champions team z.s. CZE 1 24
18. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 24
18. Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
18. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
18. Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
18. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 1 24
18. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 24
18. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
18. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
18. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 24
18. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 24
18. Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE 1 24
18. Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE 1 24
34. Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE 1 12
34. Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
34. Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
34. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 12
34. Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 12
34. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
34. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 12
34. Aneta Le Champions team z.s. CZE 1 12
34. Václav Lugert Champions team z.s. CZE 1 12
34. Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
34. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 1 12
34. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
34. Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
34. Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 1 12
34. Michal Polák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
34. Nikola Radostová GRYF z.s. CZE 1 12
34. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 1 12

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů