KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 108
2. Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 96
2. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 2 1 96
4. Lenka Kovářová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2 84
4. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 1 84
4. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 84
4. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 84
4. Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 84
9. Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 72
9. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 72
9. Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
9. Jiří Endršt Champions team z.s. CZE 3 72
9. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
9. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 72
9. Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE 2 72
9. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
9. Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 72
9. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 2 72
9. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
9. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 2 72
21. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
21. Anastasia Bredikhina Karate Vision Praha CZE 2 1 60
21. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 2 1 60
21. Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 60
21. Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 60
21. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 60
21. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 1 60
21. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
21. Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE 2 1 60
30. Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2 48
30. Marek Frinta GRYF z.s. CZE 1 1 48
30. Matěj Korytar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 48
30. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 48
30. Václav Lugert Champions team z.s. CZE 1 2 48
30. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 48
30. Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 1 48
30. Petr Vacek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 2 48
38. Adam Šmejkal SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 46
39. Jaroslav Šebesta SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 43
40. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 42
40. Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 42
40. Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 1 1 42
40. Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE 1 1 1 42
44. Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 40
44. Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 1 1 40
44. Lukáš Jelínek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 40
44. Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 40
48. Elen Kozlová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 36
48. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 36
48. Michal Polák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 36

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů