KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. postup Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE 2 72
1. postup Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 72
1. postup Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 72
1. postup Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 2 72
1. postup Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 72
6. pokles Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 1 1 64
7. pokles Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 61
8. pokles Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE 2 60
8. postup Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
8. pokles Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 2 60
11. pokles David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 48
11. postup Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 48
11. postup Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 1 48
11. postup Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE 1 1 48
15. pokles Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 44
15. postup Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 44
17. pokles Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 42
18. postup Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 40
18. postup Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 40
20. postup Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 38
21. postup Ha Do-Vinh TJ karate Třebíč CZE 1 37
21. postup Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 37
21. postup Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE 1 37
21. postup Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 37
25. postup Anastasia Bredikhina Karate Vision Praha CZE 1 1 36
25. postup Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 36
25. postup Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 1 36
25. pokles Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 36
25. postup Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 1 36
25. postup Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
25. pokles David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 36
25. postup Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
25. postup Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 36
25. pokles Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 36
25. pokles Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
25. pokles Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
25. pokles Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 36
25. postup Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 36
25. pokles Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 1 36
25. pokles Petr Vacek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 36
25. postup Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 36
42. pokles Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 32
42. pokles Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE 3 32
44. pokles Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 30
44. pokles Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 30
44. postup Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 30
44. pokles Jaroslav Šebesta SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 30
44. pokles Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 30
44. postup Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 30
50. postup Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 28

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů