KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 72
1. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 2 72
1. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 72
1. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
1. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
6. Lukáš Jenker TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
6. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
6. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 60
6. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
6. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 60
6. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
6. Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
13. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 1 1 48
13. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 48
13. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 48
13. Barbora Kratochvílová SKIF Czech Republic CZE 1 1 48
13. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
13. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
13. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 2 48
13. Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 48
21. Marie Čadová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 39
22. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 1 37
23. Adam Balcárek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 36
23. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 36
23. Jakub Boublík SKC Louny CZE 1 36
23. Daniel Brejcha SKIF Czech Republic CZE 1 1 36
23. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 36
23. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
23. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 36
23. Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
23. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 36
23. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 36
23. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 36
23. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 36
23. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 36
23. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 36
23. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 1 36
23. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 1 36
23. Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 36
23. Kristýna Vavrušková SKIF Czech Republic CZE 1 1 36
23. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
42. Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 30
42. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 30
42. Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 30
42. Michaela Miglová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 30
42. Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 30
42. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 30
48. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 27
48. Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 27
50. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 25

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů