KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 156
2. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 1 140
3. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 132
3. Matyáš Malý Česká republika CZE 2 2 132
5. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 1 1 131
6. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 2 128
7. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 3 120
7. Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 120
7. Dominik Kočandrle Česká republika CZE 3 120
7. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 120
7. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 120
12. Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 116
13. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 3 1 112
13. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 2 112
15. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 108
16. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 104
16. Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2 1 104
18. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 2 2 100
19. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 96
19. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 2 96
21. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 92
21. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 2 1 92
23. Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE 2 2 1 90
24. Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 88
24. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 88
26. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 84
26. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 2 84
26. Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE 2 84
26. Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE 1 3 84
30. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 2 1 82
31. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 2 1 80
31. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 1 1 1 80
31. Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 80
31. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 80
31. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 80
31. Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 80
31. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 80
38. Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 1 79
39. Gleb Eremenko Česká republika CZE 1 3 76
39. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 76
39. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 76
42. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 75
43. Filip Exnar Česká republika CZE 1 3 72
43. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 72
45. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 68
46. Alexander Mazmanov NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 64
47. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 63
47. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 1 63
49. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 2 62
50. Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 1 1 61

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů