KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 108
2. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 1 96
2. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 96
4. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 84
4. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 84
4. Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 84
4. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 84
8. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 2 72
8. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 72
8. Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 72
8. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 72
8. Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 72
8. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 2 72
8. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 72
8. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 72
8. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
8. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
8. Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 1 72
8. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 72
20. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 1 2 60
20. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 60
20. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
20. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 60
20. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
20. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 60
20. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 2 1 60
27. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 51
27. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 51
29. Jiří Endršt Champions team - Chodov CZE 1 1 49
30. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 48
30. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 1 1 48
30. Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 48
30. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 48
30. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 48
30. Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
30. Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE 2 48
30. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 2 48
30. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 1 48
39. Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE 1 1 42
39. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 42
39. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 1 42
42. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 1 1 40
43. Marie Čadová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 39
43. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 39
43. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 1 39
43. Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 39
47. Adam Balcárek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 36
47. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 36
47. Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 36
47. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 36

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů