KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 36
1. Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 36
1. Anna Kubínová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 36
1. Klementina Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 36
1. Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 36
1. Anna Žáková KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. CZE 1 36
7. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 1 24
7. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 1 24
7. Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 24
7. Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
7. Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 24
7. Bajro Osmanovič TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
13. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
13. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 12
13. Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE 1 12
13. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
13. Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
13. Štěpán Jáchym TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
13. Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
13. Zuzana Kolková TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
13. Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 12
13. Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
13. Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
13. Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
25. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
25. Artur Jančevskyj SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
25. Jan Křesálek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 6
25. Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
25. Sebastian Noštinský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
25. Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 6
25. Soňa-Pavlína Pfeifrová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
25. Nikola Pracnová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
25. Myroslava Savko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
25. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 6
25. Max Vajner TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
36. Michal Abdulajev TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
36. Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
36. Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 4
36. Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
36. Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
36. Alexander Kleymenov TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
36. Iva Klvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
36. Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
36. Simone Otranto SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
36. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
36. Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE 1 4
36. Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 4
36. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
36. Filip-Akira Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
36. Kateřina Stehlíková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů