KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 40
1. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 2 40
3. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 1 36
3. Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
3. Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
3. Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 36
3. David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 36
8. Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
8. Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
8. Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
8. František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 24
8. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
8. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 24
8. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 24
15. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 20
16. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 16
17. Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 12
17. Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
17. Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 12
17. Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
17. David Oprea Fight Club České Budějovice CZE 1 12
17. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
17. Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
17. Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE 1 12
17. Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 12
17. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
17. Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
28. Karel Benda Champions team z.s. CZE 1 8
28. Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 8
28. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
28. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 8
28. Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE 1 8
33. Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6
33. Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
33. Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
33. Miroslav Kučera SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
33. Adéla Lerche KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 6
33. Filip Matouš Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 6
33. Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
33. Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
33. Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
33. Filip-Akira Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
33. Martin Thrin-Nhu-Sam Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6
44. Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
44. Matěj Brýda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
44. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
44. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
44. Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
44. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
44. David Hološevič SKP karate Písek CZE 1 4

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů