KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 3 2 1 168
2. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 132
3. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 2 3 120
4. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 2 84
5. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 2 72
6. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 2 3 66
7. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 62
8. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 2 54
9. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 1 1 42
9. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 1 42
9. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 1 42
12. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 1 36
13. Tereza Jůnová Champions team - Chodov CZE 1 1 1 34
14. Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE 2 1 28
15. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 24
16. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 20
17. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 19
18. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 1 18
19. Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 15
19. Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 1 2 15
19. Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 3 15
19. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 15
23. Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 2 14
24. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 13
24. Barbora Bukáčková SKIF Czech Republic CZE 1 2 13
24. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 1 13
27. Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 1 12
27. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 12
29. Radka Dejdarová SKIF Czech Republic CZE 3 10
29. Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 1 10
31. Tomáš Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 9
31. Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 9
33. Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 8
33. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 8
33. Jan Hauser SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 8
33. Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 8
33. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 8
38. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 7
39. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 6
40. Ondřej Blín GRYF z.s. CZE 1 5
41. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4
41. Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 4
41. Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
41. Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
41. Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE 1 4
46. Martin Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE 3
46. Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3
46. Jakub Knesel TJ Karate Praha CZE 1 3
46. Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1 3
46. Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů