KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 5 2 1 264
2. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 3 4 168
3. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 164
4. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 3 120
5. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 4 116
6. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 2 114
7. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 1 102
8. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 2 4 1 78
9. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 2 72
10. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 2 1 58
10. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 2 1 58
10. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 3 58
13. Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 52
14. Tereza Jůnová Champions team - Chodov CZE 1 1 1 1 50
15. Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 48
15. Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 48
15. Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 48
15. Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 48
19. Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 44
19. Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE 3 1 44
19. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 44
22. Antonín Brožíček Sport Team Scorpions CZE 1 1 40
22. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 40
24. Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 38
25. Veronika Jelínková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 32
25. Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE 1 32
25. Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 32
28. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 3 31
29. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 3 1 26
30. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
30. Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
30. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 24
30. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 24
30. Anna Vorlíčková Sport Relax CZE 1 24
35. Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 1 23
35. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 23
37. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 1 20
38. Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 19
38. Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 1 3 19
40. Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 2 18
40. Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 18
42. Jan Bartoš TJ KARATE Praha CZE 1 16
42. Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 16
42. Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE 1 16
42. Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
42. Jan Přibyl st. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
42. Pavla Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
42. Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
49. Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 3 15
50. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 13

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů