KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 11 1 456
2. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 3 2 4 2 1 255
3. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 3 1 2 1 206
4. Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 1 2 1 186
5. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 5 180
6. Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE 4 2 3 1 158
7. Božena Pavlasová Sport Relax CZE 1 4 2 1 134
8. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 116
9. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 2 1 111
10. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 1 1 2 1 110
11. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 2 2 2 94
12. Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 4 2 88
13. Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 4 84
14. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 2 1 81
15. Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 2 76
16. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 5 1 74
17. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 3 2 1 71
18. Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 68
18. Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 1 68
20. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 2 64
21. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 1 2 2 60
21. Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 60
23. Jana Dušková KASR ŽAMBERK CZE 1 1 2 56
24. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 52
25. Roman Jirák Shindokan Jindřichův Hradec CZE 2 48
25. Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE 1 48
25. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 48
25. Stanislav Věchet SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 48
29. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 1 1 46
30. David Kavalír Sport Relax CZE 2 2 1 45
31. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 1 41
32. Jaroslav Hamza Shotokan Sokol Slaný CZE 1 2 40
32. Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 40
32. Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 1 40
32. Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 40
36. Petra Andršová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 36
36. Filip Vít SHOBU Academy CZE 1 1 36
38. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 35
39. Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 33
39. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 1 33
41. Antonín Brožíček Sport Úvaly CZE 1 32
41. Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 32
41. Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 32
44. Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 30
44. Milan Šoltys SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2 2 30
46. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 28
46. Sára Ješetová SHOBU Academy CZE 1 2 28
48. Daniel Matoušek SKBU Hostivař CZE 1 1 27
49. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 1 2 25
50. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 24

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů