KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 108
1. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3 108
3. Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 96
3. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 2 1 96
3. Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 1 2 2 96
6. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 2 1 1 88
7. Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 85
8. Lenka Kovářová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2 84
8. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 1 84
8. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 84
8. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 84
8. Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 84
13. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 1 78
14. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 1 1 1 76
15. Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 72
15. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 72
15. Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
15. Jiří Endršt Champions team z.s. CZE 3 72
15. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
15. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 72
15. Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE 2 72
15. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
15. Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 72
15. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 2 72
15. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
15. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 2 72
15. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 2 72
15. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 72
29. Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 69
30. Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2 2 62
30. Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 1 2 1 2 62
32. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
32. Anastasia Bredikhina Karate Vision Praha CZE 2 1 60
32. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 2 1 60
32. Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 60
32. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 60
32. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
32. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 60
32. Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE 2 1 60
32. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 60
41. Kateřina Háková GRYF z.s. CZE 1 1 2 2 56
42. Karel Benda Champions team z.s. CZE 1 1 3 55
43. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 1 2 1 52
44. Marek Frinta GRYF z.s. CZE 1 1 48
44. Matěj Korytar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 48
44. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 48
44. Václav Lugert Champions team z.s. CZE 1 2 48
44. Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 1 48
44. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 48
44. Petr Vacek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 2 48

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů