KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 220
2. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 4 156
2. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 4 156
4. Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 1 144
4. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 3 1 144
6. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 3 1 2 140
7. Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 133
8. Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 1 124
9. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 120
9. Jiří Endršt Champions team z.s. CZE 1 3 120
9. Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE 3 120
9. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 3 120
9. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 3 120
9. Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 1 3 3 120
9. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 3 120
16. Lucie Paterová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 4 2 118
17. Lenka Kovářová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3 116
17. Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 1 116
19. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 108
19. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 108
21. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 104
21. Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 104
21. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 104
21. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 1 104
25. Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 2 2 2 2 102
26. Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 2 1 101
27. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 2 100
27. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 2 1 100
27. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 1 100
30. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 3 1 92
30. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 92
30. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 92
33. Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 88
33. Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 88
33. Kateřina Háková GRYF z.s. CZE 1 3 2 2 88
36. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 2 84
36. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 84
38. Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 1 82
39. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 80
40. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 78
41. Anastasia Bredikhina Karate Vision Praha CZE 2 2 76
41. Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 2 76
43. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 2 72
44. Karel Benda Champions team z.s. CZE 1 1 5 71
45. Michal Polák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3 68
45. Štěpán Šnajdr Champions team z.s. CZE 1 1 2 68
47. Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 1 2 66
48. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 2 1 1 65
49. Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 2 64
49. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 64

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů