KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   Název teamu Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Karate České Budějovice TJ Karate České Budějovice CZE 119 80 105 1 30 1 4 8936
2. Fight Club České Budějovice Fight Club České Budějovice CZE 66 77 110 35 5 6129
3. SKR SU Ústí nad Labem SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 59 51 52 12 6 4261
4. Sport Relax KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 91 57 58 7 1 1 4176
5. SK karate Dragon DDM Neratovice SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 74 39 30 6 3398
6. Czech Republic Česká republika CZE 18 7 10 4 3 2924
7. SK Karate Spartak Hradec Králové SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 21 29 42 1 8 2758
8. SKK Shotokan Liberec SK Karate Shotokan Liberec CZE 27 29 65 27 6 2514
9. Kamura Ryu Ústí nad Labem Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 52 41 53 12 2 2384
10. Kesl Ryu Praha KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 29 20 9 1 1636
11. SCM Goju-ryu Brno SCM Goju-ryu Brno CZE 28 7 14 3 1528
12. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 16 26 54 10 1106
13. Karate Vision Karate Vision Praha CZE 10 11 11 5 754
14. Autoškoda Mladá Boleslav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 14 10 17 2 3 740
15. Karate Lions Pardubice o.s. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 7 6 12 2 5 2 706
16. Karate Havířov Baník Havířov CZE 10 5 8 1 610
17. Champions Team Champions team z.s. CZE 6 8 6 1 2 592
18. SK Tommi SK Tommi Praha CZE 18 15 7 1 586
19. Target Sport Milovice TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 4 12 23 10 5 549
20. Budó škola KK Písek Budó škola KK Písek CZE 12 9 15 2 490
21. SK Shotokan Neratovice SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 5 4 8 1 4 428
22. Sokol Sadská Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 6 5 5 1 1 398
23. Šin-mu Hodonín Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 7 2 4 2 382
24. ŠSK Karate Karviná ŠSK karate Karviná CZE 4 5 7 1 336
25. GRYF Liberec GRYF z.s. CZE 3 3 10 6 1 332
26. SVČ Domeček Brno SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 6 9 5 300
26. Výběr pardubického kraje Výběr pardubického kraje CZE 4 1 300
28. TJ Karate Praha TJ KARATE Praha CZE 4 3 5 2 296
29. SKC Louny Shotokan karate club Louny CZE 3 5 11 2 3 285
30. Výběr Královéhradeckého kraje Výběr Královéhradeckého kraje CZE 5 1 264
31. KARATE TEAM KCK Letohrad KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4 9 1 2 254
32. KC Žatec KC Žatec CZE 2 4 4 224
32. Výběr Středočeského kraje Výběr Středočeského kraje CZE 3 3 3 224
34. KK Tygr Karlovy Vary Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 1 3 1 210
35. SK Kamiwaza karate SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 6 4 1 2 208
36. Výběr ekarate Výběr ekarate CZE 2 1 192
37. KK Lichnice Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 4 1 186
38. SCM Praha SCM Praha CZE 5 180
39. KC Dragons Rosice Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 4 1 2 164
39. USK Slavia Liberec USK Slavia Liberec CZE 1 1 3 6 164
41. SK Karate Český Krumlov z.s. SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 4 156
42. SKM Bílina SKM Bílina CZE 6 8 1 138
43. SKP Karate Písek SKP karate Písek CZE 1 2 4 136
44. KKD Bruntál Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 132
44. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 1 132
46. Karate Tygr Shotokan Ostrava KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 2 128
46. SKP Hvězda Karlovy Vary SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 3 128
48. KK Kladno KK Kladno CZE 1 4 4 120
49. TJ Horní Měcholupy TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 4 4 2 117
50. Karate Panthers Český Krumlov KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 5 4 1 113

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů