KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   Název teamu Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Karate České Budějovice TJ Karate České Budějovice CZE 108 78 102 1 27 1 4 8296
2. Fight Club České Budějovice Fight Club České Budějovice CZE 56 67 101 34 5 5243
3. Sport Relax Sport Relax CZE 95 58 58 7 1 1 4246
4. SKR SU Ústí nad Labem SPORT UNION, z. s. CZE 64 52 53 12 6 4057
5. Czech Republic Česká republika CZE 21 10 15 4 3 3460
6. SK karate Dragon DDM Neratovice SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 70 35 30 6 3120
7. SK Karate Spartak Hradec Králové SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 21 27 41 7 2640
8. Kamura Ryu Ústí nad Labem Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 61 45 56 12 2 2436
9. SKK Shotokan Liberec SK Karate Shotokan Liberec CZE 25 26 64 26 6 2330
10. Kesl Ryu Praha KESL RYU Shotokan z.s. CZE 37 24 13 1 1780
11. SCM Goju-ryu Brno SCM Goju-ryu Brno CZE 28 7 14 3 1528
12. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 16 26 55 10 1108
13. Autoškoda Mladá Boleslav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 15 10 16 2 3 736
14. Karate Havířov Baník Havířov CZE 10 6 9 1 634
15. Karate Lions Pardubice o.s. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 7 6 8 1 5 2 628
16. SK Tommi SK Tommi Praha CZE 18 15 7 1 586
17. Budó škola KK Písek Budó škola KK Písek CZE 12 13 19 2 542
18. Target Sport Milovice TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 4 12 22 10 5 533
19. Karate Vision Karate Vision Praha CZE 6 9 11 5 526
20. SK Shotokan Neratovice SK Karate Shotokan Neratovice CZE 5 4 8 1 4 428
21. Sokol Sadská Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 6 5 5 1 1 398
22. Šin-mu Hodonín Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 7 2 6 2 376
23. Champions Team Champions team - Chodov CZE 4 4 2 1 320
24. SVČ Domeček Brno SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 6 10 5 306
25. Výběr pardubického kraje Výběr pardubického kraje CZE 4 1 300
26. TJ Karate Praha TJ KARATE Praha CZE 4 3 5 2 296
27. ŠSK Karate Karviná ŠSK karate Karviná CZE 2 5 7 1 264
27. Výběr Královéhradeckého kraje Výběr Královéhradeckého kraje CZE 5 1 264
29. GRYF Liberec GRYF z.s. CZE 1 3 10 6 1 260
30. KC Žatec KC Žatec CZE 2 4 4 224
30. Výběr Středočeského kraje Výběr Středočeského kraje CZE 3 3 3 224
32. KK Tygr Karlovy Vary Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 1 3 1 210
33. SK Kamiwaza karate SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 6 4 1 2 208
34. Výběr ekarate Výběr ekarate CZE 2 1 192
35. KK Lichnice Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 4 1 186
36. SCM Praha SCM Praha CZE 5 180
37. USK Slavia Liberec USK Slavia Liberec CZE 1 1 4 6 168
38. SKC Louny Shotokan karate club Louny CZE 1 5 10 2 3 165
39. KC Dragons Rosice KC Dragons Rosice CZE 4 1 2 164
39. SKM Bílina SKM Bílina CZE 7 9 2 164
41. SKP Karate Písek SKP karate Písek CZE 1 2 4 136
42. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 1 132
43. Karate Tygr Shotokan Ostrava KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 2 128
43. SKP Hvězda Karlovy Vary SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 3 128
43. Tarokan Brno TARO KAN, z.s. CZE 2 2 1 128
46. KK Kladno KK Kladno CZE 1 4 4 120
47. TJ Horní Měcholupy TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 4 4 2 117
48. KARATE TEAM KCK Letohrad KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 7 2 116
48. TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec CZE 1 3 1 116
50. Karate Panthers Český Krumlov Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 5 4 1 113

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů