KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2787. postup Isabel Ullischová Champions team z.s. CZE 2
2787. postup Ela Vančurová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2
2787. postup Filip Vaněček TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2
2787. postup Lucie Váňová MASADA Praha CZE 1 2
2787. postup Roman Vintonyak SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
2787. postup Stella Vondrová Karate Vision Praha CZE 1 2
2787. postup Daniel Vránek Shotokan karate club Louny CZE 1 2
2787. postup Adéla Vydrová Shotokan karate club Louny CZE 1 2
2787. postup Marek Vyskočil GRYF z.s. CZE 2
2787. postup Ondřej Vyšín TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2
2787. postup Jana Winiarská Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2
2787. postup Filip Žídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 2
4913. postup Lukáš Adam SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1
4913. postup Eva Bečvářová Budó škola KK Písek CZE 1 1
4913. postup Jakub Beránek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1
4913. postup Jakub Červinka USK Slavia Liberec CZE 1 1
4913. postup Karin Doležalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1
4913. postup Eliška Dostálová OREL jednota Letonice - oddíl karate CZE 1
4913. postup Michal Dvořák Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1
4913. postup Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1
4913. postup Štěpán Foltýn K4 Hodonín, z.s. CZE 1
4913. postup Patrik Greif Ippon KK Rakovník CZE 1 1
4913. postup Pavla Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1
4913. postup Karel Hoang TJ Karate České Budějovice CZE 1
4913. postup Jaroslav Chobot KC Podbořany CZE 1 1
4913. postup Barbora Janová TJ Karate České Budějovice CZE 1
4913. postup Jakub Jarolímek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1
4913. postup Kristýna Jurkovičová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1
4913. postup Anna Kirchnerová Karate Vision Praha CZE 1
4913. postup Vendula Klimešová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1
4913. postup Michal Kout TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1
4913. postup Štěpán Krejčík Karate Klub Kadaň CZE 1 1
4913. postup Tomáš Krnáč TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1
4913. postup Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1
4913. postup Ondřej Kusovský SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1
4913. postup Marie Laimarinová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1
4913. postup Ajda Lampe TJ KARATE Praha CZE 1
4913. postup Vanessa Levinská SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1
4913. postup Pavel Málek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
4913. postup Matyáš Mareš TJ Karate České Budějovice CZE 1
4913. postup Tereza Mokrášová SK Slavia Orlová CZE 1 1
4913. postup Jiří Mrázek USK Slavia Liberec CZE 1 1
4913. postup Anna Navrátilová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1
4913. postup Jindřich Novotný Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1
4913. postup Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1
4913. postup Benjamín Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1
4913. postup Tomáš Pešek Fight Club České Budějovice CZE 1
4913. postup Samuel Přibek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
4913. postup Miroslav Rompotl Karate Klub Kadaň CZE 1 1
4913. postup Klára Řezáčová SKK Budo Havířov CZE 1

Stránka: 99/100
<< 90 |  91 |  92 |  93 |  94 |  95 |  96 |  97 |  98 | 99 |  100

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů