KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2787. postup Albert Prachovský KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 2
2787. postup Matyáš Příhoda Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
2787. postup Jan Přikryl Baník Havířov CZE 1 2
2787. postup Ondřej Pustěovský Baník Havířov CZE 1 2
2787. postup Radek Rod CZE 1 2
2787. pokles Lukáš Roman L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2
2787. pokles Anna Sammartino SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
2787. pokles Kristýna Sichová ŠSK karate Karviná CZE 2
2787. pokles Jožka Simčák Vakado Kutná Hora CZE 1 2
2787. pokles Denisa Sládková SKK Budo Havířov CZE 1 2
2787. pokles David Smudek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
2787. pokles Martin Snětivý USK Slavia Liberec CZE 1 2
2787. pokles Michal Staněk Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2
2787. pokles Ondřej Starý SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
2787. pokles Jan Stolár Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
2787. pokles Jan Strigač Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
2787. pokles Michal Stroff Karate Vision Praha CZE 1 2
2787. pokles Martin Studnička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
2787. pokles Klára Suchá SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
2787. pokles Ondřej Suchý SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
2787. pokles Markéta Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 2
2787. pokles Pavel Surdyka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL 1 2
2787. pokles Martin Svoboda KK Přelouč CZE 1 2
2787. pokles David Svoboda Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 2
2787. pokles Kristýna Sztachová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2
2787. pokles Maxim Šatek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
2787. pokles Igor Šefčík K3 CZE 1 2
2787. pokles Matěj Šíma KK Litvínov CZE 2 2
2787. pokles Miroslav Šimko Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
2787. pokles Filip Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2
2787. pokles Valerie Škutová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
2787. pokles Kateřina Šoralová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
2787. pokles Natálie Šperlová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2
2787. pokles Adolf Štěpánek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
2787. pokles Radka Štiková Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
2787. pokles Rostislav Štryncl Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2
2787. pokles Michal Štulpa SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
2787. pokles Jan Tlustý SKM Bílina CZE 1 2
2787. pokles Veronika Traganová SC Komura Kladno CZE 1 2
2787. pokles Veronika Tučková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2
2787. pokles Ela Vančurová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2
2787. pokles Filip Vaněček TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2
2787. pokles Lucie Váňová Masada Praha CZE 1 2
2787. pokles Roman Vintonyak SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
2787. pokles Stella Vondrová Karate Vision Praha CZE 1 2
2787. pokles Daniel Vránek Shotokan karate club Louny CZE 1 2
2787. pokles Adéla Vydrová Shotokan karate club Louny CZE 1 2
2787. pokles Marek Vyskočil GRYF z.s. CZE 2
2787. pokles Ondřej Vyšín TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2
2787. pokles Jana Winiarská Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2

Stránka: 96/97
<< 90 |  91 |  92 |  93 |  94 |  95 | 96 |  97

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2021
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů