KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2787. Šárka Janšová KC Podbořany CZE 1 2
2787. Renáta Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 2
2787. Stanislav Jati Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2
2787. David Jecha Sokol Nymburk CZE 1 2
2787. Josef Jelen Masada Praha CZE 1 2
2787. Jakub Jelínek Karate Klub Amfora Praha CZE 1 2
2787. Jakub Jirsa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 2
2787. Robert Juráček Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
2787. Monika Kačálová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 2
2787. Jakub Kalaš Sokol Nymburk CZE 1 2
2787. Georgis Maximilian Karadzos Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
2787. Jakub Kindl TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 2
2787. Benedikt Kis KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
2787. Tomáš Klíma Ippon KK Rakovník CZE 1 2
2787. Martina Kokyová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2
2787. Alexandros Kosmas Kosmas Team CZE 1 2
2787. Petr Košař SC Komura Kladno CZE 1 2
2787. Lukáš Kožušník Baník Havířov CZE 1 2
2787. Adam Kraina Baník Havířov CZE 1 2
2787. Eva Krákorová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2
2787. Karel Krásný SK Predátor Praha CZE 1 2
2787. Natálie Krátká TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
2787. David Kratochvíl Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
2787. Iveta Krpátová Ned Hockey Nymburk CZE 1 2
2787. Mikuláš Krůpa Kusengo Nový Jičín CZE 1 2
2787. Matěj Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
2787. Vladimír Kuchařík Karate klub Odry, z.s. CZE 1 2
2787. Adéla Kundrátová Karate Klub Kyjov CZE 2
2787. David Kvapil Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2
2787. Nikola Ledvinová Karate Klub Kyjov CZE 1 2
2787. Romana Linhartová Karate Klub Fudoshin CZE 1 2
2787. Adrian Luc SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
2787. Ondřej Lukšíček SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
2787. Michaela Magdičová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
2787. Erik Makovec Fight Club České Budějovice CZE 1 2
2787. Jakub Masnička SKK Budo Havířov CZE 1 2
2787. Jarmila Masopustová SKM Bílina CZE 1 2
2787. Pavel Matěj SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
2787. Lukáš Maule Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 2
2787. Jiří Mazáček Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2
2787. Sabina Mehiačová Karate Černošice CZE 1 2
2787. Slavomír Mládek TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 2
2787. Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2
2787. Tomáš Mrákota TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 2
2787. Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE 2
2787. Tereza Nadevašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2
2787. Tomáš Nebeský SPORT UNION, z. s. CZE 2 2
2787. Matěj Nejedlý TJ KARATE Praha CZE 1 2
2787. Lukáš Němec TJ karate Nové Hrady CZE 1 2
2787. Adéla Nídlová Karate Klub Chodov CZE 2

Stránka: 92/94
<< 90 |  91 | 92 |  93 |  94

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů