KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2515. postup Nela Řeková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 4
2515. postup Veronika Řezáčová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
2515. postup Filip Říha SKM Bílina CZE 1 4
2515. postup Barbora Říhová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4
2515. pokles Eliška Římanová TJ Fulnek CZE 1 4
2515. pokles Karel Sadílek SKM Bílina CZE 1 4
2515. pokles Agur Salmi TJ Karate Libčice CZE 1 4
2515. pokles Josef Saran TARGET SPORT MILOVICE CZE 2 4
2515. pokles Ondřej Satrapa Samuraj Havlíčkův Brod CZE 1 4
2515. pokles Adéla Seifertová PSK Olymp Praha CZE 1 4
2515. pokles Jiří Semenec SC Komura Kladno CZE 1 4
2515. pokles Filip Semotjuk SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
2515. pokles Petr Severa SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
2515. pokles Filip Schäfer SKM Bílina CZE 1 4
2515. pokles Julián Schuster KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
2515. pokles Michal Sigmund Sport Relax CZE 1 4
2515. pokles David Sirový TJ Karate Praha CZE 1 4
2515. pokles Przemyslav Sitek KKS Tora Legnica POL 1 4
2515. pokles Albín Skalík SK Bohumín CZE 2 4
2515. pokles Bedřich Skýva SKM Bílina CZE 1 4
2515. pokles Albert Slajer Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 4
2515. pokles Stanislav Slavík Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
2515. pokles Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
2515. pokles Rostislav Slováček Karate Klub Kyjov CZE 1 4
2515. pokles Martin Slovák Sokol Nymburk CZE 1 4
2515. pokles Natálie Slováková Sport Relax CZE 1 4
2515. pokles Kryštof Sluka Champions Team CZE 1 4
2515. pokles Viktorie Smutková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
2515. pokles Sára Sněhotová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2 4
2515. pokles Tomáš Snítivý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
2515. pokles Zuzana Sokolová Sport Úvaly CZE 1 4
2515. pokles Michaela Solařová KK Vítkov CZE 1 4
2515. pokles Tomáš Sotona Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
2515. pokles Radek Soukup Sport Relax CZE 1 4
2515. pokles Anita Sovová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
2515. pokles Pavel Spura Fight Club České Budějovice CZE 1 4
2515. pokles Oliver Stiller SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
2515. pokles Martin Stodola Oddíl karate Hlinsko CZE 2 4
2515. pokles Jan Strhan KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
2515. pokles Klára Strnadová Karate Klub Klatovy CZE 1 4
2515. pokles Dagmar Suchá Sport Relax CZE 1 4
2515. pokles Jůlie Suchá SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
2515. pokles Erik Sus TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
2515. pokles Svatopluk Svatek Sokol Nymburk CZE 1 4
2515. pokles Helena Svatková Sokol Nymburk CZE 1 4
2515. pokles Adam Svatoš SŠKS Pardubice CZE 1 4
2515. pokles Matyáš Svěcený TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 4
2515. pokles Jiří Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
2515. pokles Oliver Svoboda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
2515. pokles Tereza Swětíková Karate Klub Kyjov CZE 1 4

Stránka: 90/99
<< 90 |  91 |  92 |  93 |  94 |  95 |  96 |  97 |  98 |  99

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů