KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
3935. Anna Králová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Vojtěch Křiváček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Jan Kubias SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Anna Kubínová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 3
3935. postup Adam Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. pokles Matěj Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Vít Kučera L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 3
3935. Tomáš Kučera SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 3
3935. Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Drahomíra Kůrková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Adam Kuzica SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Antonie Lachoutová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 3
3935. Tomáš Lejsek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Vít Listík Kobra Kladno CZE 1 3
3935. Barbora Literová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
3935. Kristýna Lokvencová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
3935. Jan Luštický SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Matěj Makeš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3
3935. Dan Mára KC Podbořany CZE 2 3
3935. Jakub Michal SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Michal Mourek Budó škola KK Písek CZE 1 3
3935. Jana Mrhalová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
3935. Ondřej Müller SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Frederik Němec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
3935. Jan Netušil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
3935. Jan Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Vojtěch Oma SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Karel Pohner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. postup Barbora Pohnerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. pokles Klára Pohnerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Petr Poštulka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3
3935. Lucie Povišerová TJ Karate České Budějovice CZE 3
3935. Jan Procházka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Dominik Rambousek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Michal Rejnek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Martin Rezler TARO KAN, z.s. CZE 1 3
3935. Vojtěch Romportl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Jan Rottenborn Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
3935. Michaela Rusová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3
3935. Jitka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Soňa Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Jiří Ryvák TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
3935. Nicolo Simoni SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE 1 3
3935. Avriam Snokrot Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3
3935. Nikola Staňková TJ karate Nové Hrady CZE 1 3
3935. Zuzana Struková Karate Klub Kadaň CZE 1 1 3
3935. Matyáš Suchý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
3935. Ondřej Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3

Stránka: 89/94
<< 80 |  81 |  82 |  83 |  84 |  85 |  86 |  87 |  88 | 89 |  90

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů