KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
15. postup Jakub Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
15. pokles Oliver Svoboda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
15. postup Tereza Swětíková Karate Klub Kyjov CZE 1 4
15. postup Martin Šálek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
15. postup Kajetán Šanca Karate Velké Meziříčí CZE 1 4
15. postup Dominik Šaraj Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
15. postup Martin Šauer Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
15. postup Václav Šebek SK Predátor Praha CZE 1 4
15. postup Vendula Šebestová KC Podbořany CZE 1 4
15. postup Alena Šebková SK Tommi Praha CZE 1 4
15. postup Barbora Šebková Ippon KK Rakovník CZE 1 4
15. postup Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
15. postup Jiří Šejba Karate Klub Chodov CZE 1 4
15. postup Matěj Šesták TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
15. postup Aneta Ševčenková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 4
15. postup Matěj Šifner SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
15. postup Stanislav Šilc Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
15. postup Matěj Šiler Sportovní klub Karate Most CZE 1 4
15. postup Oldřich Šíma Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
15. postup Ondřej Škrobánek Fudoshin Žulová CZE 1 4
15. postup Václav Šmíd SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
15. postup Jan Šoral TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 4
15. postup Jan Španner Sport Relax CZE 1 4
15. postup Martin Šťastný Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
15. postup Kristýna Štaudová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
15. postup Oldřich Štefl SK MP CZE 1 4
15. postup Josef Štefl KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
15. postup Jakub Šteinz Sportovní klub Karate Most CZE 1 4
15. postup Pavel Štěpán Karate klub Odry, z.s. CZE 1 4
15. postup Emma Štěpánková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
15. postup Jiří Štrach SC Komura Kladno CZE 2 4
15. postup David Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
15. postup Jiří Šulák Sebeobrana Vrbno CZE 1 4
15. postup Ondřej Švanda Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
15. postup Tereza Švehlová Ippon KK Rakovník CZE 1 4
15. postup Jana Táborová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
15. postup Mikuláš Toman Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
15. postup Patrik Tomíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
15. postup Filip Tondr Sport Relax CZE 1 4
15. postup Fidel Torres TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
15. postup Kevin Tran Atara Ostrava CZE 1 4
15. postup Bao n Goc Tranová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
15. postup Matěj Trnka Ippon KK Rakovník CZE 1 4
15. postup Vlasta Turská TJ TŽ Třinec CZE 1 4
15. postup Tomáš Tvrz Sportovní klub Karate Most CZE 1 4
15. postup Barbora Typltová Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
15. postup Leoš Ulrich Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
15. postup Alexey Ulyanin Red Dragon Team CZE 1 4
15. postup Jáchym Urban TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
15. postup Adam Uriáš Masada Praha CZE 1 4

Stránka: 83/92
<< 80 |  81 |  82 | 83 |  84 |  85 |  86 |  87 |  88 |  89 |  90

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů