KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
4681. postup Vladimír Maule SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
4681. postup Vojtěch Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
4681. postup Jan Menšík TARO KAN, z.s. CZE 1 4
4681. postup Jiří Michalec SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
4681. postup Štěpán Mikulenka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
4681. postup Kateřina Mikušová CZE 1 4
4681. postup Oldřich Milde TJ Sokol Šumperk CZE 1 4
4681. postup Tomáš Minařík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
4681. postup Stanislav Modráček ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
4681. postup Petr Mong SKM Bílina CZE 1 4
4681. postup Michaela Moravcová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
4681. postup Jan Moravec Sokol Nymburk CZE 1 4
4681. postup Tadeáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
4681. postup Tomáš Motloch Karate klub Odry, z.s. CZE 1 4
4681. postup Tomáš Mrázek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
4681. postup Dominik Mrština Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
4681. postup Vladimír Mureso SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 4
4681. postup Dominik Myška Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
4681. postup Nikola Naštická Glaverbel Teplice CZE 1 4
4681. postup Matyáš Navedla TJ Fulnek CZE 2 4
4681. postup Radek Nechuta SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
4681. postup Ondřej Němec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
4681. Tomáš Němec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
4681. postup Lucie Neuwirthová Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 4
4681. postup Tomáš Nguyen Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
4681. Jan Nguyen Sokol Nymburk CZE 1 4
4681. postup The Vuong Daniel Nguyen SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
4681. postup Barbora Nolová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
4681. postup Kryštof Nosek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
4681. postup Mariana Nosková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
4681. postup Miroslav Novák Karate Klub Chodov CZE 1 4
4681. postup Jindřich Novák USK Slavia Liberec CZE 1 4
4681. postup Ladislav Novák Sokol Nymburk CZE 2 4
4681. pokles Filip Novák Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
4681. pokles Adam Novák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
4681. postup Denisa Nováková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
4681. postup Jiří Novota KK Bóďa Praha CZE 1 4
4681. postup Linda Novotná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
4681. postup Petr Novotný VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
4681. postup Jan Novotný Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
4681. postup Marek Nový SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
4681. postup Michal Olah Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
4681. postup Tomáš Opluštil SK Global KC Brno CZE 1 4
4681. postup Alena Pačesová SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
4681. postup Tomáš Palm Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
4681. postup Radovan Papež Fight Club České Budějovice CZE 1 4
4681. postup Jan Patera Sokol Nymburk CZE 1 4
4681. postup Matyáš Pavel SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
4681. postup Alex Pavlov KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
4681. postup Marie Pazderková TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4

Stránka: 83/94
<< 80 |  81 |  82 | 83 |  84 |  85 |  86 |  87 |  88 |  89 |  90

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů