KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
4644. postup Šimon Cícha Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
4644. postup Petra Cívková KC Žatec CZE 1 4
4644. postup Jiří Coubal KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
4644. postup Jan Cuce TJ KARATE Praha CZE 1 4
4644. postup Elischka Czechová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
4644. postup Dominik Černý VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
4644. postup Martin Červinka USK Slavia Liberec CZE 1 4
4644. postup Mario Čonka Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
4644. postup Miroslav Čurij TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
4644. postup Jan Daněk Karate Vision Praha CZE 1 4
4644. postup Adam Daoudy KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 4
4644. postup Thang Do Long TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
4644. postup Vojtěch Dokoupil KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
4644. postup Ester Doláková Atara Ostrava CZE 1 4
4644. postup Vlastimil Dolejšek Fight Club České Budějovice CZE 1 4
4644. postup Petra Doležalová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
4644. postup Václav Dostál ŠBU Cobra Studénka CZE 1 4
4644. postup Lukáš Dostál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
4644. postup Eliška Doubková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
4644. postup Matouš Doubravský USK Slavia Liberec CZE 1 4
4644. postup Petr Drahokoupil Sokol Nymburk CZE 1 4
4644. postup Filip Drápela Karate Velké Meziříčí CZE 1 4
4644. postup Karel Dudi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
4644. postup Lenka Dudková Olomoucká škola sebeobrany CZE 1 4
4644. postup Tereza Dudová KARATE Havířov CZE 1 4
4644. postup Tomáš Ducháč Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
4644. postup Karolína Duřtová MDDM Ostrov CZE 1 4
4644. postup Matys Duy Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 4
4644. postup Tomáš Dvořák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
4644. postup Martin Dvořák SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
4644. postup David Dvořák TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
4644. postup Tereza Egerová Sokol karate Tišnov CZE 2 4
4644. postup Vojtěch Eliáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 4
4644. postup Patrik Emingr SKM Bílina CZE 1 4
4644. postup Kateřina Endlerová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
4644. postup Matěj Fabián SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 4
4644. postup Šimon Falta KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
4644. postup Daniel Faltejsek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
4644. postup František Fara Karate Shotokan-Ryu Cheb CZE 1 4
4644. postup Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
4644. postup Jakub Fiedler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
4644. postup Lukáš Filip SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 4
4644. postup Dominik Florián Karate Klub Fudoshin CZE 1 4
4644. postup Roman Forhachi Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
4644. postup Patricie Formanová Narama Plzeň CZE 1 4
4644. postup Richard Fousek Shotokan karate club Louny CZE 1 4
4644. postup Daniel Fraibiš Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
4644. postup Pavel Friml SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 4
4644. postup Tomáš Frolík Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
4644. postup Daniel Fuchs KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4

Stránka: 82/98
<< 80 |  81 | 82 |  83 |  84 |  85 |  86 |  87 |  88 |  89 |  90

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů