KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
15. postup Michaela Solařová KK Vítkov CZE 1 4
15. postup Radek Soukup Sport Relax CZE 1 4
15. postup Pavel Spura Fight Club České Budějovice CZE 1 4
15. postup Oliver Stiller SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
15. postup Jan Strhan KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
15. postup Klára Strnadová Karate Klub Klatovy CZE 1 4
15. postup Dagmar Suchá Sport Relax CZE 1 4
15. postup Jůlie Suchá SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
15. postup Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 4
15. postup Hana Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 4
15. postup Erik Sus TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
15. postup Svatopluk Svatek Sokol Nymburk CZE 1 4
15. postup Helena Svatková Sokol Nymburk CZE 1 4
15. postup Jiří Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
15. postup Jakub Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
15. postup Oliver Svoboda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
15. postup Tereza Swětíková Karate Klub Kyjov CZE 1 4
15. postup Martin Šálek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
15. postup Kajetán Šanca Karate Velké Meziříčí CZE 1 4
15. postup Dominik Šaraj SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
15. postup Martin Šauer Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
15. postup Václav Šebek SK Predátor Praha CZE 1 4
15. postup Vendula Šebestová KC Podbořany CZE 1 4
15. postup Alena Šebková SK Tommi Praha CZE 1 4
15. postup Barbora Šebková Ippon KK Rakovník CZE 1 4
15. postup Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
15. postup Jiří Šejba Karate Klub Chodov CZE 1 4
15. postup Matěj Šesták TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
15. postup Aneta Ševčenková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 4
15. postup Matěj Šifner SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
15. postup Stanislav Šilc Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
15. postup Matěj Šiler SK Karate Most CZE 1 4
15. postup Oldřich Šíma Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
15. postup Klára Škaloudová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 4
15. postup Ondřej Škrobánek Fudoshin Žulová CZE 1 4
15. postup Václav Šmíd SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
15. postup Jan Šoral TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 4
15. postup Jan Španner Sport Relax CZE 1 4
15. postup Martin Šťastný Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
15. postup Kristýna Štaudová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
15. postup Oldřich Štefl SK MP CZE 1 4
15. Josef Štefl KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
15. postup Jakub Šteinz SK Karate Most CZE 1 4
15. postup Pavel Štěpán KK Odry CZE 1 4
15. postup Emma Štěpánková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
15. postup Jiří Štrach SC Komura Kladno CZE 2 4
15. postup Jiří Šulák Sebeobrana Vrbno CZE 1 4
15. postup Ondřej Švanda Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
15. postup Tereza Švehlová Ippon KK Rakovník CZE 1 4
15. postup Jana Táborová SKBU Hostivař CZE 1 4

Stránka: 79/88
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 |  75 |  76 |  77 |  78 | 79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů