KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
4681. postup Jiří Coubal KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
4681. postup Jan Cuce TJ KARATE Praha CZE 1 4
4681. postup Elischka Czechová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
4681. pokles Dominik Černý VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
4681. pokles Martin Červinka USK Slavia Liberec CZE 1 4
4681. pokles Mario Čonka Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
4681. pokles Miroslav Čurij TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
4681. pokles Jan Daněk Karate Vision Praha CZE 1 4
4681. pokles Adam Daoudy KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 4
4681. pokles Thang Do Long TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
4681. pokles Vojtěch Dokoupil KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
4681. pokles Ester Doláková Atara Ostrava CZE 1 4
4681. pokles Vlastimil Dolejšek Fight Club České Budějovice CZE 1 4
4681. pokles Petra Doležalová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
4681. pokles Václav Dostál ŠBU Cobra Studénka CZE 1 4
4681. pokles Lukáš Dostál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
4681. pokles Jáchym Doubek Fight Club České Budějovice CZE 1 4
4681. pokles Eliška Doubková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
4681. pokles Matouš Doubravský USK Slavia Liberec CZE 1 4
4681. pokles Petr Drahokoupil Sokol Nymburk CZE 1 4
4681. pokles Filip Drápela Karate Velké Meziříčí CZE 1 4
4681. pokles Natálie Dubová SKK Budo Havířov CZE 1 4
4681. pokles Karel Dudi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
4681. pokles Lenka Dudková Olomoucká škola sebeobrany CZE 1 4
4681. pokles Tomáš Ducháč Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
4681. pokles Karolína Duřtová MDDM Ostrov CZE 1 4
4681. pokles Matys Duy Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 4
4681. pokles Tomáš Dvořák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
4681. pokles Martin Dvořák SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
4681. pokles David Dvořák TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
4681. pokles Tereza Egerová Sokol karate Tišnov CZE 2 4
4681. pokles Vojtěch Eliáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 4
4681. pokles Patrik Emingr SKM Bílina CZE 1 4
4681. pokles Kateřina Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
4681. pokles Matěj Fabián SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 4
4681. pokles Šimon Falta KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
4681. pokles Daniel Faltejsek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
4681. pokles František Fara Karate Shotokan-Ryu Cheb CZE 1 4
4681. pokles Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
4681. pokles Jakub Fiedler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
4681. pokles Lukáš Filip SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 4
4681. pokles Dominik Florián Karate Klub Fudoshin CZE 1 4
4681. pokles Roman Forhachi Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
4681. pokles Patricie Formanová Narama Plzeň CZE 1 4
4681. pokles Richard Fousek Shotokan karate club Louny CZE 1 4
4681. pokles Daniel Fraibiš Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
4681. pokles Pavel Friml SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 4
4681. pokles Tomáš Frolík Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
4681. pokles Daniel Fuchs KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
4681. pokles Martin Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 4

Stránka: 79/94
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 |  75 |  76 |  77 |  78 | 79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů