KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2424. postup Lenka Borgulová Sport Club Flair o.s. CZE 2 10
2424. postup Michal Boušek TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2 1 10
2424. postup Tomáš Brokeš SKK Budo Havířov CZE 3 1 10
2424. postup Yevgeniia Bulygina SK Trial CZE 1 1 10
2424. postup Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE 1 1 10
2424. postup Helena Červenková TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
2424. postup Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 10
2424. postup Jiří Dědič KK Litvínov CZE 1 1 1 10
2424. postup Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 10
2424. postup Marie Fejfarová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 10
2424. postup Sára Ferencová SKK Lipník nad Bečvou CZE 1 1 10
2424. postup Kristýna Filipová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 1 10
2424. postup Miroslav Finkrál SK Slavia Orlová CZE 1 1 10
2424. postup Anna Gartnerová Ippon KK Rakovník CZE 1 3 10
2424. postup Karolína Gawliková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 10
2424. postup Damián Glazar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 10
2424. postup Vladyslav Goryanov KC Tiger Nové Strašecí CZE 1 1 10
2424. postup Pavel Gvoždiak Karate Klub Kadaň CZE 2 10
2424. postup Michaela Haová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 3 10
2424. postup Pavel Horálek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 10
2424. postup Kateřina Hrabáková Ippon KK Rakovník CZE 2 1 10
2424. postup Michal Hrnčíř KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 10
2424. postup Petra Hromádková Karate Polička CZE 1 1 10
2424. postup Veronika Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 10
2424. postup Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 10
2424. postup Magdaléna Janečková TJ Karate Praha CZE 1 1 10
2424. postup Michal Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 10
2424. postup Filip Kalok SK Slavia Orlová CZE 1 1 10
2424. postup Nikola Kampeová Sokol Nymburk CZE 2 1 10
2424. postup Jan Kernaševič Glaverbel Teplice CZE 2 10
2424. postup Jakub Kiss Karate Klub Chodov CZE 1 1 10
2424. postup Matěj Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 10
2424. postup Adéla Kučerová SKC Louny CZE 1 1 10
2424. postup Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 10
2424. postup Petr Kyprý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 10
2424. postup Tomáš Ledvina Glaverbel Teplice CZE 1 1 10
2424. postup Vojtěch Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 10
2424. postup Miroslav Líbal Shotokan Karate Mělník CZE 3 1 1 10
2424. postup Anna Lišková SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 10
2424. postup Veronika Lušovská Kusengo Nový Jičín CZE 1 1 10
2424. postup Lukáš Lušovský Kusengo Nový Jičín CZE 2 1 10
2424. postup Veronika Macháčková SK Tommi Praha CZE 1 1 1 10
2424. postup Václav Mai Karate Horažďovice CZE 2 10
2424. postup Andrea Malá Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 10
2424. postup Vadim Mykulin SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
2424. postup Marek Novotný Sokol Nymburk CZE 1 1 10
2424. postup Pavel Novotný K3 CZE 1 1 10
2424. postup Anežka Opelková TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
2424. postup Hana Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 10
2424. postup Václav Pánik Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 10

Stránka: 60/89
<< 60 |  61 |  62 |  63 |  64 |  65 |  66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů