KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2863. postup Irma Bolkwadze SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
2863. postup Amir Bouallagui SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 12
2863. postup David Braný MDDM Ostrov CZE 1 1 12
2863. pokles Jan Buček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 12
2863. pokles Jan Bukovský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
2863. pokles Filip Bureš SKM Bílina CZE 1 1 12
2863. pokles Josef Ciglanský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 12
2863. pokles Matěj Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 12
2863. pokles Barbora Čekalová Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 12
2863. pokles Pavel Čelák USK Slavia Liberec CZE 1 12
2863. pokles Karel Černovský Ippon KK Rakovník CZE 1 1 12
2863. pokles Klára Čmejlová SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 12
2863. pokles Václav Daněk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 12
2863. pokles Lucie Danielová Sokol karate Tišnov CZE 1 12
2863. pokles Kateřina Dědková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 12
2863. pokles Anežka Dolanská SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 12
2863. pokles Filip Doubek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 12
2863. pokles Václav Dražan KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 3 12
2863. pokles Kateřina Dubovecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 12
2863. pokles William Fleetwood SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 12
2863. pokles Vitalij Fodor Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 12
2863. pokles Josef Franěk KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 12
2863. pokles Marek Gawlik KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 12
2863. pokles Tomáš Hanzlík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 12
2863. pokles Jitka Hejdrychová Ned Hockey Nymburk CZE 2 12
2863. pokles Martina Hilbertová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 12
2863. pokles Markéta Hněvkovská Fight Club České Budějovice CZE 1 12
2863. pokles Than Hing Hoang Fight Club České Budějovice CZE 1 12
2863. pokles Tadeáš Holý TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 12
2863. postup Adam Hrehovčík Karate Vision Praha CZE 1 12
2863. pokles Anna Chudíková Karate Silesia Opava CZE 1 1 12
2863. pokles Štěpán Jáchym TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
2863. pokles Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 12
2863. pokles Nikola Jirousková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 12
2863. pokles Borek Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 12
2863. pokles Aleš Jůza TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
2863. pokles Roman Kaleja KC Žatec CZE 1 12
2863. pokles Natálie Kalivodová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
2863. pokles Kolin Kašík TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
2863. pokles Jakub Kašpar USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
2863. pokles Jan Kašpar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 12
2863. pokles Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE 1 1 12
2863. pokles Jakub Klikar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
2863. pokles Michaela Klimšová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 12
2863. pokles Julie Kodadová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 12
2863. pokles Dominika Koevová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
2863. pokles Štěpán Kolarovský Karate Kolín CZE 1 1 1 12
2863. pokles Vojtěch Konderla TJ TŽ Třinec CZE 1 12
2863. pokles Adéla Konůpková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12
2863. pokles Dana Kopuletá TJ karate Třebíč CZE 1 12

Stránka: 60/94
<< 60 |  61 |  62 |  63 |  64 |  65 |  66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů