KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2861. postup Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 12
2861. postup Nikola Jirousková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 12
2861. postup Borek Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 12
2861. postup Aleš Jůza TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
2861. postup Roman Kaleja KC Žatec CZE 1 12
2861. postup Natálie Kalivodová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
2861. postup Jakub Kašpar USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
2861. postup Jan Kašpar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 12
2861. postup Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE 1 1 12
2861. postup Jakub Klikar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
2861. postup Michaela Klimšová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 12
2861. postup Julie Kodadová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 12
2861. postup Dominika Koevová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
2861. postup Štěpán Kolarovský Karate Kolín CZE 1 1 1 12
2861. postup Vojtěch Konderla TJ TŽ Třinec CZE 1 12
2861. postup Adéla Konůpková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12
2861. postup Dana Kopuletá TJ karate Třebíč CZE 1 12
2861. postup Jan Kostrhon Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 1 12
2861. postup Jiří Košut Karate Velké Meziříčí CZE 1 1 12
2861. postup Martin Kovařík TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
2861. postup Šimon Kroček Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 12
2861. postup Pavla Křelinová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
2861. postup Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 12
2861. postup Lenka Kudláčková Sport Relax CZE 1 12
2861. postup Valerie Anna Kuncová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
2861. postup Dan Künhel Sport Relax CZE 1 12
2861. postup Martin Kuric DDM Bystřice nad Olší CZE 1 1 12
2861. postup Tereza Kůsová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 12
2861. postup Filip Lajtkep Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 12
2861. postup Alžběta Lorenzová Ippon KK Rakovník CZE 1 1 12
2861. postup Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 12
2861. postup Patrik Majer Sport Relax CZE 1 12
2861. postup Kristýna Malá SKK Budo Havířov CZE 1 2 12
2861. postup Vendula Málková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 12
2861. postup Lucie Mansbartová Karate klub Odry, z.s. CZE 1 1 12
2861. postup Markéta Mazurová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 12
2861. postup Štěpán Melinger Sokol Nymburk CZE 1 1 12
2861. postup Leonard Melničák Sport Relax CZE 1 12
2861. postup Carlos Tanino Mendes Shotokan karate club Louny CZE 1 1 12
2861. postup Jan Mican TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
2861. postup Tereza Michalová KC Podbořany CZE 1 12
2861. postup Michaela Mikolášová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 12
2861. postup Michaela Mikovcová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
2861. postup Dominik Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
2861. postup Pavel Moric Karate Vision Praha CZE 2 12
2861. postup Jiří Mráz SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
2861. Marek Mráz Tatran Prachatice CZE 1 12
2861. postup David Müller SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
2861. postup Tobias Nagy Narama Plzeň CZE 1 1 12
2861. postup Laura Neffe Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 12

Stránka: 60/93
<< 60 |  61 |  62 |  63 |  64 |  65 |  66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů