KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
15. postup Jan Kuzněcov Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
15. postup Eliška Kyzyvátová Way of harmony - Rychnov u Jablonce CZE 1 4
15. postup Jakub Lacina Sokol Šumperk CZE 1 4
15. postup Radek Lacina Fight Club České Budějovice CZE 1 4
15. postup Michal Lanc SKD Praha CZE 1 4
15. postup Anna Lei SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
15. postup Jakub Lejsek Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 4
15. postup Jaroslav Libánský TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 4
15. postup Robert Ljubojevič TJ Karate Praha CZE 1 4
15. postup Filip Lojka SK Jihlava CZE 2 4
15. postup Tereza Loučková Karate Klub Kadaň CZE 1 4
15. postup Jana Loudová Sokol Nymburk CZE 2 4
15. postup Jiří Lovecký Baník Karviná CZE 1 4
15. postup Jan Lucák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
15. postup Filip Macek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
15. postup Pavel Mackanič Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
15. postup Tomáš Maděra SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
15. postup Lukáš Magdon SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
15. postup Filip Macháček SK Tommi Praha CZE 1 4
15. postup Michael Machačný SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 4
15. postup Matěj Machata SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
15. postup Pavlína Machová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
15. postup Jan Maliarik Sport Relax CZE 1 4
15. postup Kateřina Marešová SKC Louny CZE 1 4
15. postup Pavel Marko Karate Polička CZE 1 4
15. postup Martin Martečík TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
15. postup Tomáš Masopust Sport Relax CZE 1 4
15. postup Richard Masopust Fight Club České Budějovice CZE 1 4
15. postup Petr Matoušů TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE 1 4
15. postup Vladimír Maule SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
15. postup Vojtěch Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
15. postup Jan Menšík TARO KAN, z.s. CZE 1 4
15. postup Jiří Michalec SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
15. postup Štěpán Mikulenka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
15. postup Kateřina Mikušová CZE 1 4
15. postup Oldřich Milde Sokol Šumperk CZE 1 4
15. pokles Tomáš Minařík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
15. pokles Stanislav Modráček ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
15. pokles Petr Mong SKM Bílina CZE 1 4
15. pokles Michaela Moravcová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
15. pokles Jan Moravec Sokol Nymburk CZE 1 4
15. pokles Tadeáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
15. pokles Tomáš Motloch KK Odry CZE 1 4
15. pokles Tomáš Mrázek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
15. pokles Dominik Mrština SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
15. pokles Vladimír Mureso SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 4
15. pokles Lukáš Musil SPORT UNION, z. s. CZE 2 4
15. pokles Dominik Myška Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
15. pokles Nikola Naštická Glaverbel Teplice CZE 1 4
15. pokles Matyáš Navedla TJ Fulnek CZE 2 4

Stránka: 77/89
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 |  75 |  76 | 77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů