KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2273. postup Tereza Surovcová TJ Fulnek CZE 1 8
2273. postup Veronika Svátková Sokol Nymburk CZE 1 2 8
2273. postup Karolína Světlíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 8
2273. postup R. Svoboda Česká republika CZE 1 8
2273. postup Kateřina Svobodová Vakado Kutná Hora CZE 1 8
2273. postup David Szabo SKK Budo Havířov CZE 1 8
2273. postup Jakub Šaffek SKM Bílina CZE 1 8
2273. postup Dominik Šamko Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 8
2273. postup David Šebek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 2 8
2273. postup Štěpán Šebek Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
2273. postup Lukáš Šedík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
2273. postup Alex Šeffer SKK Budo Havířov CZE 1 1 8
2273. postup Nikola Šenková KK Odry CZE 1 8
2273. postup Michal Šereda Karate Polička CZE 1 8
2273. postup Václav Ševčík SKC Louny CZE 1 8
2273. postup Petra Šilarová Budo Lanškroun CZE 1 1 8
2273. postup Pavel Šíma CZE 1 8
2273. postup Hana Šimčáková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
2273. postup Ondřej Šimek Makoto Karate Klub CZE 2 8
2273. postup Daniel Škaloudík SKK Lipník nad Bečvou CZE 1 8
2273. postup Adam Škopek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
2273. postup Karolína Škrabalová Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
2273. postup Nikola Šmídová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 8
2273. pokles Michal Špelina Nagai-Michi o.s. CZE 1 8
2273. pokles Jiří Šrámek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 8
2273. pokles Anna Šťastná Sport Relax CZE 1 1 1 8
2273. pokles Kristýna Štaudová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 8
2273. pokles Ondřej Štěpán ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 8
2273. pokles Eliška Štěpánková Fight Club České Budějovice CZE 2 8
2273. pokles David Štogryn KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
2273. pokles Pavol Šuhaj SK Global Praha CZE 1 8
2273. pokles Jiří Šulc Sport Relax CZE 1 8
2273. pokles Eliška Šulcová Sokol Nymburk CZE 1 8
2273. pokles Petr Šuranský Sokol Pardubice CZE 2 8
2273. pokles Nikola Šušková SKK Budo Havířov CZE 3 8
2273. pokles Vladimír Švec ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 8
2273. pokles Radek Tirala Karate-Do Sokolov CZE 1 8
2273. pokles Jan Tišer VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
2273. pokles Rostislava Tománková SK Trial CZE 1 8
2273. pokles Natálie Tomanová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 8
2273. pokles Viktorie Tomanová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
2273. pokles Jakub Tomášek KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8
2273. pokles Patrik Tomášik SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
2273. pokles Martin Tomek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
2273. pokles David Tran SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
2273. pokles Anh Hoang Tran SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
2273. pokles Matěj Třešňák Karate Klub Kyjov CZE 1 1 8
2273. pokles Lucie Tůmová Karate Vision Praha CZE 1 8
2273. pokles Robin Valenta Sokol karate Tišnov CZE 1 2 8
2273. pokles Jakub Jan Válka Oddíl karate Hlinsko CZE 2 8

Stránka: 77/99
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 |  75 |  76 | 77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: SKIF Prague Open 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů