KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2497. postup Jessica Šalomová TJ KARATE Praha CZE 1 1 6
2497. postup Natálie Ševčíková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 6
2497. postup Alexandr Šimák Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 6
2497. postup Alexandr Šimon TJ TŽ Třinec CZE 1 6
2497. pokles Karolína Šlechtová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 6
2497. pokles Marian Štangl Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 6
2497. pokles Tomáš Švenda Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 6
2497. pokles Pavel Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 6
2497. pokles Sebastian Termanini TJ Karate Libčice CZE 1 1 6
2497. pokles Martin Trávník Karate Vision Praha CZE 1 6
2497. pokles Petra Vacovská Karate Klub Klatovy CZE 1 6
2497. pokles Ladislav Valouch MSKA Mohelnice CZE 1 1 6
2497. pokles Jiří Vanderka Schick Ryu Praha CZE 1 1 6
2497. pokles Michaela Vaňková Sokol Nymburk CZE 1 1 6
2497. pokles Davit Vasilyan TJ Karate Libčice CZE 1 1 6
2497. pokles Daniela Veselá Champions team z.s. CZE 1 6
2497. pokles Milan Vévoda DDM Valašské Meziříčí CZE 1 1 6
2497. pokles Václav Vidlička KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
2497. pokles Eliška Vilímková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 6
2497. pokles Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
2497. pokles Sofie Wagnerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 6
2497. pokles Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 6
2497. pokles Petr Zažirej Karate klub Odry, z.s. CZE 1 1 1 6
2497. pokles Denisa Zemancová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 6
2497. pokles Viktorie Žwanková SKK Budo Havířov CZE 1 6
3826. pokles Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 5
3826. pokles Aneta Doffková SKK Budo Havířov CZE 1 5
3826. pokles Josef Fečo SPORT UNION, z. s. CZE 2 5
3826. pokles Vitaliy Fedko SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 5
3826. pokles Tomáš Hadač SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 5
3826. pokles Josef Holubovský SK Tommi Praha CZE 1 1 5
3826. pokles Matyáš Hvozda KSK Chomutov a Jirkov CZE 2 5
3826. pokles Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 5
3826. pokles Jan Jiras Ippon KK Rakovník CZE 2 5
3826. pokles Alexander Kleymenov TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
3826. pokles Adam Knajbl T.J. Sokol Pardubice I. CZE 1 1 5
3826. pokles Markéta Kundrátová Karate Klub Kyjov CZE 1 5
3826. pokles Tereza Lantosová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 5
3826. pokles Lukáš Mareš SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 5
3826. pokles Jan Masopust SKM Bílina CZE 1 1 5
3826. pokles Bára Matoušková SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 5
3826. pokles Timmy Nguyen Tien Thanh Kobra Kladno CZE 2 5
3826. pokles Barbora Pouzarová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 5
3826. pokles Hynek Salač Champions team z.s. CZE 1 5
3826. pokles Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 5
3826. pokles Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5
3826. pokles Hana Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 5
3826. pokles Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 5
3826. pokles David Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5
3826. pokles Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 5

Stránka: 77/94
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 |  75 |  76 | 77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů