KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2083. postup Pavel Rosín KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 8
2083. postup Ilja Roudný KC Žatec CZE 1 8
2083. postup David Rozporka SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
2083. postup Adam Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
2083. postup Martina Růžičková KK Kladno CZE 2 8
2083. postup Lucie Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
2083. postup Martin Rychtarík TJ Fulnek CZE 2 8
2083. postup Kamil Rýpar Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
2083. postup Ema Řeháková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
2083. postup Michaela Říhová USK Slavia Liberec CZE 2 1 8
2083. postup Kamila Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
2083. postup Martin Sáva Sokol karate Tišnov CZE 1 8
2083. postup Radim Sejkora SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 8
2083. postup Jannatay Shamshieva Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 8
2083. postup Václav Schertler Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8
2083. postup Michal Sikora Baník Karviná CZE 1 8
2083. postup Matěj Skřivánek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
2083. postup Karolína Sladká Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 8
2083. postup Vojtěch Slavík Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
2083. postup Jan Slezák KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 8
2083. postup Zdena Slezáková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 8
2083. postup Miroslav Slovák Sokol Nymburk CZE 2 8
2083. postup Filip Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
2083. postup Robert Sokola Tesla Brno CZE 1 8
2083. pokles Michal Soukup SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
2083. pokles David Spálenka Kosmas Team CZE 1 8
2083. pokles Kateřina Stodolová Karate-Do Shotokan-ryu Sokolov CZE 1 8
2083. pokles Roman Strachota Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
2083. pokles Darja Suchová USK Slavia Liberec CZE 1 8
2083. pokles Marie Suminová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
2083. pokles Tereza Surovcová TJ Fulnek CZE 1 8
2083. pokles Karolína Světlíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
2083. pokles R. Svoboda Česká republika CZE 1 8
2083. pokles Kateřina Svobodová Vakado Kutná Hora CZE 1 8
2083. pokles David Szabo SKK Budo Havířov CZE 1 8
2083. pokles Jakub Šaffek SKM Bílina CZE 1 8
2083. pokles David Šebek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2 8
2083. pokles Štěpán Šebek Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
2083. pokles Alex Šeffer SKK Budo Havířov CZE 1 1 8
2083. pokles Viktorie Šeflová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
2083. pokles Nikola Šenková Karate klub Odry, z.s. CZE 1 8
2083. pokles Václav Ševčík Shotokan karate club Louny CZE 1 8
2083. pokles Hana Šimčáková Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
2083. pokles Ondřej Šimek Makoto Karate Klub CZE 2 8
2083. pokles Simon Šimůnek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
2083. pokles Adam Škopek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
2083. pokles Karolína Škrabalová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
2083. pokles Rozárka Šlahůnková Karate Klub Kyjov CZE 1 8
2083. pokles Albert Šlajer Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
2083. pokles Nikola Šmídová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 8

Stránka: 76/100
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 |  75 | 76 |  77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů