KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2497. postup Sebastian Termanini TJ Karate Libčice CZE 1 1 6
2497. postup Martin Trávník Karate Vision Praha CZE 1 6
2497. postup Petra Vacovská Karate Klub Klatovy CZE 1 6
2497. postup Ladislav Valouch MSKA Mohelnice CZE 1 1 6
2497. postup Jiří Vanderka Schick Ryu Praha CZE 1 1 6
2497. postup Michaela Vaňková Sokol Nymburk CZE 1 1 6
2497. postup Davit Vasilyan TJ Karate Libčice CZE 1 1 6
2497. postup Daniela Veselá Champions team - Chodov CZE 1 6
2497. postup Milan Vévoda DDM Valašské Meziříčí CZE 1 1 6
2497. postup Václav Vidlička KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
2497. postup Eliška Vilímková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 6
2497. postup Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
2497. postup David Vyroubal SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 6
2497. postup Sofie Wagnerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 6
2497. postup Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 6
2497. postup Petr Zažirej Karate klub Odry, z.s. CZE 1 1 1 6
2497. postup Denisa Zemancová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 6
3768. postup Josef Fečo SPORT UNION, z. s. CZE 2 5
3768. postup Vitaliy Fedko SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 5
3768. postup Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE 1 5
3768. postup Tomáš Hadač SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 5
3768. postup Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 5
3768. postup Josef Holubovský SK Tommi Praha CZE 1 1 5
3768. postup Matyáš Hvozda KSK Chomutov a Jirkov CZE 2 5
3768. postup Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 5
3768. postup Jan Jiras Ippon KK Rakovník CZE 2 5
3768. postup Adam Knajbl T.J. Sokol Pardubice I. CZE 1 1 5
3768. postup Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 5
3768. postup Markéta Kundrátová Karate Klub Kyjov CZE 1 5
3768. postup Jan Masopust SKM Bílina CZE 1 1 5
3768. postup Timmy Nguyen Tien Thanh Kobra Kladno CZE 2 5
3768. postup Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5
3768. postup Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 5
3768. postup Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 5
3768. postup Lukáš Zajan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 5
3786. postup Bilguun Altan Od Sport Relax CZE 1 4
3786. postup Martina Bajusová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
3786. postup Lukáš Baroch Karate Kolín CZE 1 4
3786. postup Daniel Bartoš Karate Klub Kyjov CZE 1 4
3786. postup Kristýna Bártová CZE 1 4
3786. postup Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 4
3786. postup Stanislav Batěk ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
3786. postup Michal Batelka Sport Relax CZE 1 4
3786. postup Tomáš Baťka SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
3786. postup Lukáš Beneš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
3786. postup Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 4
3786. postup Daniel Bernold Atara Ostrava CZE 1 4
3786. postup Ludovít Blaho USK Slavia Liberec CZE 1 4
3786. postup Josef Blahoš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
3786. postup Kryštof Blahota Karate Vision Praha CZE 1 4

Stránka: 76/93
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 |  75 | 76 |  77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů