KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2497. postup Jiří Koudelka SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
2497. postup Jakub Kouřil Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 6
2497. postup Tomáš Krečmer TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 6
2497. postup André Križanec TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 6
2497. postup Zuzana Krošláková USK Plzeň CZE 1 6
2497. postup Ludmila Křížová KC Dragons Rosice CZE 1 1 6
2497. postup Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 6
2497. postup Michal Kudrna SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
2497. postup Hubert Kurz SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
2497. postup Patrik Kuthan SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
2497. postup Zuzana Kůtová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1 1 6
2497. postup Jiří Leňka Karate Klub Chodov CZE 1 6
2497. postup Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE 1 2 6
2497. postup Ondra Liška Tatran Prachatice CZE 1 6
2497. postup Sabina Malecová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 2 6
2497. postup Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 6
2497. postup Petr Martínek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 6
2497. postup Adéla Matoušková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 6
2497. postup Jakub Minář KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 6
2497. postup Matyáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 6
2497. postup Daniel Mottl Karate Vision Praha CZE 1 1 6
2497. postup Ondřej Nevole SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 6
2497. postup Petr Novák SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
2497. postup Marek Novák Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 6
2497. postup Tereza Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 2 6
2497. postup Lukáš Olbrecht Karate Silesia Opava CZE 1 6
2497. postup Michal Papa Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
2497. postup Štefan Pavlik TJ Fulnek CZE 1 1 6
2497. postup David Pavlovič KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 6
2497. postup Vít Pokorný Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
2497. postup Jakub Polak Fight Club České Budějovice CZE 1 1 6
2497. postup Andrea Pospíšilová Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
2497. postup Daniel Prášek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 6
2497. postup Helena Přechová Sport Úvaly CZE 1 1 6
2497. postup Štěpán Příhoda Karate Polička CZE 2 6
2497. postup Jan Racek Sport Relax CZE 1 6
2497. postup Tomáš Raich GRYF z.s. CZE 1 1 6
2497. postup Samuel Rataj Kobra Kladno CZE 1 6
2497. postup Jakub Raynoch KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
2497. postup Alex Reizner KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
2497. postup Jana Riplová Atara Ostrava CZE 1 1 6
2497. postup Anna Rokosová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
2497. postup Jiří Roller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
2497. postup Lucie Roupcová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 6
2497. postup Luboš Růdl SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
2497. postup Štěpán Řezníček Sokol karate Tišnov CZE 2 2 6
2497. postup Slávek Sahula KC Žatec CZE 1 6
2497. postup Zdeněk Sekret KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 6
2497. postup Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
2497. postup Jan Sigler KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 6

Stránka: 75/93
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 | 75 |  76 |  77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů