KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
15. postup Miroslav Čurij TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
15. postup Jan Daněk Karate Vision Praha CZE 1 4
15. postup Adam Daoudy Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 4
15. postup Thang Do Long TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
15. postup Aneta Doffková SKK Budo Havířov CZE 1 4
15. postup Vojtěch Dokoupil KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
15. postup Ester Doláková Atara Ostrava CZE 1 4
15. postup Vlastimil Dolejšek Fight Club České Budějovice CZE 1 4
15. postup Petra Doležalová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
15. postup Václav Dostál ŠBU Cobra Studénka CZE 1 4
15. postup Lukáš Dostál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
15. postup Eliška Doubková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
15. postup Matouš Doubravský USK Slavia Liberec CZE 1 4
15. postup Petr Drahokoupil Sokol Nymburk CZE 1 4
15. postup Filip Drápela Karate Velké Meziříčí CZE 1 4
15. postup Karel Dudi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
15. postup Lenka Dudková Olomoucká škola sebeobrany CZE 1 4
15. postup Tomáš Ducháč Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
15. postup Karolína Duřtová MDDM Ostrov CZE 1 4
15. postup Matys Duy Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 4
15. postup Tomáš Dvořák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
15. postup Martin Dvořák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
15. postup David Dvořák TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
15. postup Tereza Egerová Sokol karate Tišnov CZE 2 4
15. postup Vojtěch Eliáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 4
15. postup Patrik Emingr SKM Bílina CZE 1 4
15. postup Kateřina Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
15. pokles Matěj Fabián SK Karate Shotokan Neratovice CZE 4
15. pokles Šimon Falta KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
15. pokles Daniel Faltejsek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
15. pokles František Fara Karate Shotokan-Ryu Cheb CZE 1 4
15. pokles Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
15. pokles Lukáš Filip SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 4
15. pokles Dominik Florián Karate Klub Fudoshin CZE 1 4
15. pokles Roman Forhachi Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
15. pokles Patricie Formanová Narama Plzeň CZE 1 4
15. pokles Richard Fousek Shotokan karate club Louny CZE 1 4
15. pokles Daniel Fraibiš Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
15. pokles Pavel Friml SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 4
15. pokles Tomáš Frolík Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
15. pokles Daniel Fuchs Sport Relax CZE 1 4
15. pokles Martin Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 4
15. pokles Jakub Gavura TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
15. pokles Michaela Geistová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
15. pokles Marek Görges BUDO Plzeň z.s. CZE 1 4
15. pokles Tomáš Grabowski Baník Karviná CZE 1 4
15. pokles Tomáš Graulich TJ Karate Praha CZE 1 4
15. pokles Adam Groma SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
15. pokles David Habr SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
15. pokles Michal Hajduk Sport Relax CZE 1 4

Stránka: 75/90
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 | 75 |  76 |  77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů