KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2497. postup Miloš Čupa SKK Budo Havířov CZE 1 6
2497. postup Alexandr Deneš TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
2497. postup Jakub Dinda SKK Budo Havířov CZE 1 6
2497. postup Jan Dlouhý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
2497. pokles Eliška Dobrozemská Atara Ostrava CZE 1 1 6
2497. pokles Jakub Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
2497. pokles Dominik Dulovec Ned Hockey Nymburk CZE 2 6
2497. pokles Dominik Ernest ŠSK karate Karviná CZE 1 1 6
2497. pokles Barbora Esserová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 6
2497. pokles Snezhana Filinkova TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
2497. pokles Josef Froulík Sportovní klub Karate Most CZE 1 6
2497. pokles Michal Gattnar Karate klub Odry, z.s. CZE 1 1 6
2497. pokles Adam Gloss Karate Vision Praha CZE 1 6
2497. pokles Barbora Haláková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
2497. pokles Lukáš Harag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
2497. pokles Martina Hedvičíková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
2497. pokles Aleš Hemerka Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 6
2497. pokles Jakub Hloušek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
2497. pokles Ondřej Hložek TJ TŽ Třinec CZE 1 6
2497. pokles Miroslav Hnátek Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 6
2497. pokles Filip Holý Karate Team Bohunice CZE 1 2 6
2497. pokles Ondřej Hromek SKK Budo Havířov CZE 1 6
2497. pokles Šarlota Hujarová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
2497. pokles Václav Chalupa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 1 6
2497. pokles Lubomír Janoušek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
2497. pokles Lukáš Junek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 6
2497. pokles Marie Kalkusová CZE 2 6
2497. pokles Jan Kazda SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
2497. pokles Vanese Klimplová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 6
2497. pokles Dagmar Kocůrková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 6
2497. pokles Jan Kolankiewicz Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
2497. pokles Jakub Koloušek Fight Club České Budějovice CZE 1 6
2497. pokles Michaela Kopalová USK Slavia Liberec CZE 1 1 6
2497. pokles Josef Koskuba SPORT UNION, z. s. CZE 3 6
2497. pokles Alexandr Košťák SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
2497. pokles Jiří Koudelka SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
2497. pokles Jakub Kouřil Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 6
2497. pokles Tomáš Krečmer TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 6
2497. pokles André Križanec TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 6
2497. pokles Zuzana Krošláková USK Plzeň CZE 1 6
2497. pokles Ludmila Křížová KC Dragons Rosice CZE 1 1 6
2497. pokles Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 6
2497. pokles Michal Kudrna SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
2497. pokles Hubert Kurz SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
2497. pokles Patrik Kuthan SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
2497. pokles Zuzana Kůtová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1 1 6
2497. pokles Jiří Leňka Karate Klub Chodov CZE 1 6
2497. pokles Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE 1 2 6
2497. pokles Ondra Liška Tatran Prachatice CZE 1 6
2497. pokles Sabina Malecová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 2 6

Stránka: 75/94
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 | 75 |  76 |  77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů