KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2273. postup Adam Škopek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
2273. postup Karolína Škrabalová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
2273. postup Nikola Šmídová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 8
2273. postup Jiří Šrámek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 8
2273. postup Anna Šťastná Sport Relax CZE 1 1 1 8
2273. postup Kristýna Štaudová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 8
2273. postup Ondřej Štěpán ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 8
2273. postup Eliška Štěpánková Fight Club České Budějovice CZE 2 8
2273. postup David Štogryn KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
2273. postup Pavol Šuhaj SK Global Praha CZE 1 8
2273. postup Jiří Šulc Sport Relax CZE 1 8
2273. postup Eliška Šulcová Sokol Nymburk CZE 1 8
2273. postup Petr Šuranský Sokol Pardubice CZE 2 8
2273. pokles Nikola Šušková SKK Budo Havířov CZE 3 8
2273. pokles Vladimír Švec ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 8
2273. pokles Radek Tirala Karate-Do Sokolov CZE 1 8
2273. pokles Jan Tišer VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
2273. pokles Rostislava Tománková SK Trial CZE 1 8
2273. pokles Natálie Tomanová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 8
2273. pokles Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 8
2273. pokles Jakub Tomášek KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8
2273. pokles Patrik Tomášik SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
2273. pokles David Tran SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
2273. pokles Anh Hoang Tran SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
2273. pokles Matěj Třešňák Karate Klub Kyjov CZE 1 1 8
2273. pokles Lucie Tůmová Karate Vision Praha CZE 1 8
2273. pokles Robin Valenta Sokol karate Tišnov CZE 1 2 8
2273. pokles Jakub Jan Válka Oddíl karate Hlinsko CZE 2 8
2273. pokles Jiřina Valouchová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
2273. pokles Lukáš Vaňátko USK Slavia Liberec CZE 1 8
2273. pokles Adam Vaněk Sokol Nymburk CZE 1 1 8
2273. pokles Jakub Vaniš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 8
2273. pokles Josef Vařečka Vakado Kutná Hora CZE 1 8
2273. pokles Matyáš Vařil Fight Club České Budějovice CZE 1 8
2273. pokles Jana Vasziliová Sport Relax CZE 1 8
2273. pokles Kateřina Vávrová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
2273. pokles Radek Veselý Tesla Brno CZE 1 8
2273. pokles Zdeněk Vlček TJ karate Třebíč CZE 1 8
2273. pokles Michal Vojtěch SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
2273. pokles Aleš Vokál Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 8
2273. pokles Rostislav Volný Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 8
2273. pokles Daniel Vorlický SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
2273. pokles Ben Vrána Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
2273. pokles Matyáš Vykopal SK Trial CZE 1 8
2273. pokles Patrik Weber SK Karate Olomouc CZE 1 8
2273. pokles Jan Wojnar SK Slavia Orlová CZE 1 1 8
2273. pokles Tomáš Wojtowicz KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
2273. pokles Martin Wolfschläger TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
2273. pokles Vít Zahajský TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
2273. pokles Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE 2 1 8

Stránka: 75/97
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 | 75 |  76 |  77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů