KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1002. postup David Herzig CZE 1 1 1 7
1002. postup Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 7
1002. postup Vojtěch Hlaváč Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 7
1002. postup Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 7
1002. pokles Robert Chvátal TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 7
1002. pokles Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 7
1002. pokles Matěj Klíma Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 7
1002. pokles Lukáš Konvalinka Shotokan Karate Plzeň CZE 3 7
1002. pokles Kristýna Křivánková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 7
1002. pokles Miroslav Kučera SPORT UNION, z. s. CZE 1 7
1002. pokles Adam Majnuš Dojo-Ryu Ostrava CZE 1 1 7
1002. pokles Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 7
1002. pokles Štěpán Mistoler Fight Club České Budějovice CZE 1 7
1002. pokles Tadeáš Molzer SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 7
1002. pokles Petr Mráz Karate Vision Praha CZE 3 7
1002. pokles Lukáš Musil SPORT UNION, z. s. CZE 2 7
1002. pokles Nela Nováková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 7
1002. pokles Tobiáš Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 7
1002. pokles David Polák TARO KAN, z.s. CZE 2 1 7
1002. pokles Michaela Potášová BUDO KAN, z.s. CZE 2 7
1002. pokles Daniel Sadke SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 7
1002. pokles Eduard Schwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2 7
1002. postup Zuzana Sokolová Sport Úvaly CZE 1 7
1002. pokles Michal Šesták Ippon KK Rakovník CZE 2 1 7
1002. pokles Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 7
1002. pokles Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 7
1002. pokles František Trubelík Karate Klub Kyjov CZE 1 7
1002. pokles Adam Žyla Karate Silesia Opava CZE 1 1 7
3679. pokles Radovan Balský KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 6
3679. pokles David Bárta Nippon Ludgeřovice CZE 1 6
3679. pokles Anna Bartáková Red Dragon Team CZE 1 1 6
3679. pokles Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 6
3679. pokles Nikita Bastlová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 6
3679. pokles Adam Bauer Sportovní klub Karate Most CZE 1 1 6
3679. pokles Jan Bednář TJ KARATE Praha CZE 1 6
3679. pokles Michal Benda Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 6
3679. pokles Lucie Bícová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
3679. pokles Vasil Bilous Schick Ryu Praha CZE 1 6
3679. pokles Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
3679. pokles Ondřej Brodský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 6
3679. pokles Robin Brothánek Fight Club České Budějovice CZE 1 6
3679. pokles Michal Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 6
3679. pokles Kristián Bulava HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 6
3679. pokles Alex Cigvintsev SC Komura Kladno CZE 1 6
3679. pokles Michal Cimbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 6
3679. pokles Dominik Czech TJ TŽ Třinec CZE 1 6
3679. pokles Gita Čáslavová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 6
3679. pokles Viktor Čermák TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 6
3679. pokles Marek Červenka Ippon KK Rakovník CZE 2 6
3679. pokles Alex Čoupek Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 6

Stránka: 74/94
<< 70 |  71 |  72 |  73 | 74 |  75 |  76 |  77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů