KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2497. postup Dominik Dulovec Ned Hockey Nymburk CZE 2 6
2497. postup Dominik Ernest ŠSK karate Karviná CZE 1 1 6
2497. postup Barbora Esserová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 6
2497. postup Snezhana Filinkova TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
2497. postup Josef Froulík Sportovní klub Karate Most CZE 1 6
2497. postup Michal Gattnar Karate klub Odry, z.s. CZE 1 1 6
2497. postup Adam Gloss Karate Vision Praha CZE 1 6
2497. postup Barbora Haláková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
2497. postup Lukáš Harag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
2497. postup Martina Hedvičíková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
2497. postup Aleš Hemerka Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 6
2497. postup Jakub Hloušek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
2497. postup Ondřej Hložek TJ TŽ Třinec CZE 1 6
2497. postup Miroslav Hnátek Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 6
2497. postup Filip Holý Karate Team Bohunice CZE 1 2 6
2497. postup Ondřej Hromek SKK Budo Havířov CZE 1 6
2497. postup Šarlota Hujarová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
2497. postup Václav Chalupa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 1 6
2497. postup Lubomír Janoušek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
2497. postup Lukáš Junek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 6
2497. postup Marie Kalkusová CZE 2 6
2497. postup Jan Kazda SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
2497. postup Vanese Klimplová Sport Relax CZE 1 6
2497. postup Dagmar Kocůrková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 6
2497. postup Jan Kolankiewicz Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
2497. postup Jakub Koloušek Fight Club České Budějovice CZE 1 6
2497. postup Michaela Kopalová USK Slavia Liberec CZE 1 1 6
2497. postup Josef Koskuba SPORT UNION, z. s. CZE 3 6
2497. postup Alexandr Košťák SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
2497. postup Jakub Kouřil Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 6
2497. postup Tomáš Krečmer TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 6
2497. postup André Križanec TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 6
2497. postup Zuzana Krošláková USK Plzeň CZE 1 6
2497. postup Ludmila Křížová KC Dragons Rosice CZE 1 1 6
2497. postup Erik Kubíni Masada Praha CZE 1 1 6
2497. postup Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 6
2497. postup Michal Kudrna SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
2497. postup Hubert Kurz SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
2497. postup Patrik Kuthan SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
2497. postup Zuzana Kůtová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1 1 6
2497. postup Jiří Leňka Karate Klub Chodov CZE 1 6
2497. postup Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE 1 2 6
2497. postup Ondra Liška Tatran Prachatice CZE 1 6
2497. postup Sabina Malecová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 2 6
2497. postup Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 6
2497. postup Petr Martínek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 6
2497. postup Adéla Matoušková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 6
2497. postup Jakub Minář KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 6
2497. postup Matyáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 6
2497. postup Daniel Mottl Karate Vision Praha CZE 1 1 6

Stránka: 74/93
<< 70 |  71 |  72 |  73 | 74 |  75 |  76 |  77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů