KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2083. postup Štěpán Šebek Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
2083. postup Alex Šeffer SKK Budo Havířov CZE 1 1 8
2083. postup Viktorie Šeflová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
2083. postup Nikola Šenková Karate klub Odry, z.s. CZE 1 8
2083. postup Václav Ševčík Shotokan karate club Louny CZE 1 8
2083. postup Hana Šimčáková Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
2083. postup Ondřej Šimek Makoto Karate Klub CZE 2 8
2083. postup Simon Šimůnek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
2083. postup Adam Škopek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
2083. postup Karolína Škrabalová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
2083. postup Rozárka Šlahůnková Karate Klub Kyjov CZE 1 8
2083. postup Albert Šlajer Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
2083. postup Nikola Šmídová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 8
2083. postup Jan Šoral TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2 8
2083. postup Anna Šťastná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 1 8
2083. postup Ondřej Štěpán ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 8
2083. postup Eliška Štěpánková Fight Club České Budějovice CZE 2 8
2083. postup Pavol Šuhaj SK Global Praha CZE 1 8
2083. postup Jiří Šulc KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
2083. postup Eliška Šulcová Sokol Nymburk CZE 1 8
2083. postup Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
2083. postup Nikola Šušková SKK Budo Havířov CZE 3 8
2083. postup Vladimír Švec ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 8
2083. postup David Tandler USK Slavia Liberec CZE 1 8
2083. postup Martin Tázlar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
2083. postup Jan Tišer VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
2083. postup Rostislava Tománková SK Trial CZE 1 8
2083. postup Natálie Tomanová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 8
2083. postup Jakub Tomášek KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8
2083. postup Martin Tomek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
2083. postup David Tran SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
2083. postup Anh Hoang Tran SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
2083. postup Ondřej Troch TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
2083. postup Jiří Trunec MSK Sokol Vysoké Mýto CZE 2 8
2083. pokles Matěj Třešňák Karate Klub Kyjov CZE 1 1 8
2083. pokles Lucie Tůmová Karate Vision Praha CZE 1 8
2083. pokles Robin Valenta Sokol karate Tišnov CZE 1 2 8
2083. pokles Jiřina Valouchová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
2083. pokles Lukáš Vaňátko USK Slavia Liberec CZE 1 8
2083. pokles Tomáš Vančura SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
2083. pokles Adam Vaněk Sokol Nymburk CZE 1 1 8
2083. pokles Michal Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 8
2083. pokles Martin Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 8
2083. pokles Josef Vařečka Vakado Kutná Hora CZE 1 8
2083. pokles Jana Vasziliová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
2083. pokles Sam Vašica Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
2083. pokles Lukáš Vavroch Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 8
2083. pokles Kateřina Vávrová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
2083. pokles Miroslav Veselík BUDO KAN, z.s. CZE 1 8
2083. pokles Radek Veselý Tesla Brno CZE 1 8

Stránka: 73/95
<< 70 |  71 |  72 | 73 |  74 |  75 |  76 |  77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů