KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2273. postup Martin Kyjovský Karate Klub Kyjov CZE 1 8
2273. postup Ondřej Lacina Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 8
2273. postup Filip Lajtkep Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
2273. postup Ondřej Langpaul Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
2273. postup Tereza Lantosová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
2273. postup Alois Lausman Tonakai Litvínov CZE 1 1 8
2273. postup Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
2273. postup Linda Le SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
2273. postup Tereza Lechermayerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 8
2273. postup Jan Lhotský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 8
2273. postup Nikol Lihlová KK Shotokan Ryu Rotava CZE 1 8
2273. postup Jakub Lipenský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
2273. postup František Löffelmann CZE 1 8
2273. postup Dominik Lokvenc Sokol Dobruška CZE 1 8
2273. postup Lucie Lorencová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 8
2273. postup Zuzana Losová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
2273. postup Tereza Lušovská Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
2273. postup Marek Lušovský Kusengo Nový Jičín CZE 2 8
2273. postup Marika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
2273. postup Lenka Machalová Karate Vision Praha CZE 2 8
2273. postup František Manlig SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
2273. postup Filip Mareš Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
2273. postup Tomáš Marvan Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
2273. Petr Marvan SKM Bílina CZE 2 8
2273. postup David Mašek Cobra Ryu Strakonice CZE 2 8
2273. postup Jiří Mašín Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 8
2273. postup Tereza Maštalířová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
2273. postup Jan Matěj KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8
2273. postup Pavel Mates SK Karate Most CZE 1 8
2273. postup Ondřej Matušek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 8
2273. postup Vojtěch Mazák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
2273. postup Sabina Mehičová Red Dragon Team CZE 1 8
2273. postup Barbara Mercová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 8
2273. postup Ondřej Mičulek TJ Fulnek CZE 1 8
2273. postup Tomáš Michek SŠKS Pardubice CZE 1 8
2273. postup Kamo Mikhaelyan Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
2273. postup Jan Mikulenka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 8
2273. postup David Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE 2 1 8
2273. postup Zuzana Minaříková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
2273. postup Lucie Miziová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 8
2273. postup Lucie Mlnaříková SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
2273. postup Dan Mondl TJ karate Třebíč CZE 1 8
2273. postup Michal Morávek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8
2273. postup Vojtěch Motl Budo Lanškroun CZE 1 8
2273. postup Josef Mriaj SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
2273. postup Aleš Mudrik Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
2273. postup David Müller KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
2273. postup Radek Muller Gojukan Praha CZE 1 8
2273. postup Markéta Müllerová Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 8
2273. postup Martin Navrátil SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 8

Stránka: 71/96
<< 70 | 71 |  72 |  73 |  74 |  75 |  76 |  77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix North Bohemia 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů