KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2083. postup Adam Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
2083. postup Taťáňa Russwurmová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
2083. postup Martina Růžičková KK Kladno CZE 2 8
2083. Lucie Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
2083. postup Martin Rychtarík TJ Fulnek CZE 2 8
2083. postup Kamil Rýpar Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
2083. postup Ema Řeháková Sport Relax CZE 1 8
2083. postup Michaela Říhová USK Slavia Liberec CZE 2 1 8
2083. postup Víctor Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
2083. postup Kamila Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
2083. postup Martin Sáva Sokol karate Tišnov CZE 1 8
2083. postup Myroslava Savko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
2083. postup Radim Sejkora SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 8
2083. postup Jannatay Shamshieva Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 8
2083. postup Václav Schertler Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8
2083. postup Michal Sikora Baník Karviná CZE 1 8
2083. postup Karolína Sladká Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 8
2083. postup Vojtěch Slavík Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
2083. postup Jan Slezák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
2083. postup Zdena Slezáková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 8
2083. postup Miroslav Slovák Sokol Nymburk CZE 2 8
2083. postup Filip Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
2083. postup Robert Sokola Tesla Brno CZE 1 8
2083. postup Michal Soukup SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
2083. postup David Spálenka Kosmas Team CZE 1 8
2083. postup Kateřina Stodolová Karate-Do Sokolov CZE 1 8
2083. postup Roman Strachota Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
2083. postup Darja Suchová USK Slavia Liberec CZE 1 8
2083. postup Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 8
2083. postup Marie Suminová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
2083. postup Tereza Surovcová TJ Fulnek CZE 1 8
2083. postup Karolína Světlíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
2083. postup R. Svoboda Česká republika CZE 1 8
2083. postup Kateřina Svobodová Vakado Kutná Hora CZE 1 8
2083. postup David Szabo SKK Budo Havířov CZE 1 8
2083. postup Jakub Šaffek SKM Bílina CZE 1 8
2083. postup David Šebek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2 8
2083. postup Štěpán Šebek Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
2083. postup Alex Šeffer SKK Budo Havířov CZE 1 1 8
2083. postup Viktorie Šeflová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
2083. postup Nikola Šenková Karate klub Odry, z.s. CZE 1 8
2083. postup Václav Ševčík Shotokan karate club Louny CZE 1 8
2083. postup Hana Šimčáková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
2083. postup Ondřej Šimek Makoto Karate Klub CZE 2 8
2083. postup Simon Šimůnek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
2083. postup Adam Škopek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
2083. postup Karolína Škrabalová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
2083. postup Rozárka Šlahůnková Karate Klub Kyjov CZE 1 8
2083. postup Albert Šlajer Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
2083. postup Nikola Šmídová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 8

Stránka: 71/93
<< 70 | 71 |  72 |  73 |  74 |  75 |  76 |  77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů