KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
4722. postup Vendula Málková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 12
4722. postup Lucie Mansbartová Karate klub Odry, z.s. CZE 1 1 12
4722. postup Karolína Mazničenková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 12
4722. postup Markéta Mazurová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 12
4722. postup Štěpán Melinger Sokol Nymburk CZE 1 1 12
4722. postup Leonard Melničák KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 12
4722. postup Carlos Tanino Mendes Shotokan karate club Louny CZE 1 1 12
4722. postup Jan Mican TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
4722. postup Tereza Michalová KC Podbořany CZE 1 12
4722. postup Michaela Mikolášová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 12
4722. postup Michaela Mikovcová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
4722. postup Pavel Moric Karate Vision Praha CZE 2 12
4722. postup Jiří Mráz SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
4722. postup Marek Mráz Tatran Prachatice CZE 1 12
4722. postup David Müller SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
4722. postup Tobias Nagy Narama Plzeň CZE 1 1 12
4722. postup Laura Neffe Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 12
4722. postup Pavlína Nejedlá Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 2 12
4722. postup Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 12
4722. postup Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 12
4722. postup Jonáš Nepožitek Karate Silesia Opava CZE 1 1 12
4722. postup Marek Netík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
4722. postup Minh Thong Nguyen Masada Praha CZE 2 1 12
4722. postup John Nguyen Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
4722. postup Josefína Nováková Masada Praha CZE 1 12
4722. postup Monika Novická TARO KAN, z.s. CZE 1 12
4722. postup Karel Novotný Glaverbel Teplice CZE 2 12
4722. postup František Novotný Karate Vision Praha CZE 1 1 12
4722. postup Kristýna Nuderová USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
4722. postup Ondřej Odložík TARO KAN, z.s. CZE 1 1 12
4722. postup Vladimír Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 12
4722. postup Tomáš Ondračka Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 12
4722. postup Ema Ostřížková VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 12
4722. postup Jan Oulehla Karate Velké Meziříčí CZE 1 1 12
4722. postup Josef Pacovský SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 12
4722. postup Adam Panocha Karate Lions Pardubice CZE 1 1 12
4722. postup Nikola Papučiková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 12
4722. postup Jan Paul TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
4722. postup Milan Pavlíček BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 12
4722. postup Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 12
4722. postup Adam Pexa Karate Vision Praha CZE 1 1 1 12
4722. postup Pavel Pilař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
4722. postup Alexandr Pirkl SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 12
4722. postup Lukáš Plešek TJ Fulnek CZE 1 12
4722. postup Marek Podlešák Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
4722. postup Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE 2 12
4722. postup Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4 12
4722. postup Jindřich Pospíšil TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 12
4722. postup Max Prokopčuk SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 12
4722. postup Štěpánka Puchernová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 12

Stránka: 68/104
<< 60 |  61 |  62 |  63 |  64 |  65 |  66 |  67 | 68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP SKIF 2022-2023 - 3.kolo (Novoroční turnaj)
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů