KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2083. postup Gio Barbakaze Karate Vision Praha CZE 1 8
2083. postup Jose Barreto SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
2083. postup Tomáš Bednář Karate Silesia Opava CZE 1 8
2083. postup David Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 8
2083. postup Eliška Belohubá Karate Klub Klatovy CZE 1 8
2083. postup Jakub Beneš Ippon KK Rakovník CZE 1 8
2083. postup Kristýna Benešová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
2083. postup David Beran Glaverbel Teplice CZE 1 1 8
2083. postup Jan Blaho Schick Ryu Praha CZE 1 8
2083. postup Caitlynn Bohuslávková Schick Ryu Praha CZE 1 1 8
2083. postup Ivan Brabec Chotěboř CZE 1 8
2083. postup Karel Braný SK Trial CZE 1 8
2083. postup Michael Brejcha GRYF z.s. CZE 1 8
2083. postup Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 8
2083. postup Tomáš Březina Baník Havířov CZE 1 8
2083. postup Martina Březinová Karate klub Odry, z.s. CZE 2 8
2083. postup Filip Bubeník Champions team z.s. CZE 1 8
2083. postup Adam Bugoš UPJŠ Košice SVK 1 8
2083. postup Radim Bunček Karate Silesia Opava CZE 1 8
2083. postup Jan Burdych Karate Klub Kadaň CZE 2 8
2083. postup Adam Bystroň SKK Budo Havířov CZE 3 8
2083. postup Ladislav Cibranský TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
2083. postup František Cibulka Shotokan karate club Louny CZE 2 8
2083. postup Nela Čerkovičová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
2083. postup Jan Daněk TJ KARATE Praha CZE 2 8
2083. postup Kristýna Daníčková KK Kladno CZE 1 8
2083. postup Lukáš Dedouch Shikukai Praha CZE 1 8
2083. postup Miroslav Dirda Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
2083. postup Vlastislav Dobružský SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 8
2083. postup Kristýna Dopaterová Sokol Nymburk CZE 1 8
2083. postup Kristyna Dordyak TJ KARATE Praha CZE 1 8
2083. postup Jáchym Doubek Fight Club České Budějovice CZE 2 8
2083. postup František Drahoš Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
2083. postup Klára Drhová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
2083. postup Sára Dubovecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
2083. pokles Nikola Duchoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
2083. pokles Barbora Dušková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
2083. pokles Radek Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 8
2083. pokles Jakub Dvořák KK Kladno CZE 1 8
2083. pokles Tereza Dvořáková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
2083. pokles Charlotte Edererová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 8
2083. pokles Klára Eichlerová T.J. Sokol Pardubice I. CZE 2 8
2083. pokles Ondřej Endal SC Spirit Říčany CZE 1 8
2083. pokles Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
2083. pokles Jan Fedorčák SHOBU Academy CZE 1 8
2083. pokles Matěj Fedorčák SHOBU Academy CZE 1 8
2083. pokles Dominika Fialová Sokol karate Tišnov CZE 1 8
2083. pokles Matěj Fiedler Ned Hockey Nymburk CZE 1 8
2083. pokles Filip Filgas SK Tommi Praha CZE 1 2 8
2083. pokles Simona Fojtů TJ Karate Libčice CZE 1 1 8

Stránka: 67/95
<< 60 |  61 |  62 |  63 |  64 |  65 |  66 | 67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů