KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2083. postup Filip Hassl ŠSK karate Karviná CZE 2 8
2083. postup Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 8
2083. postup Veronika Havlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 8
2083. postup Tomáš Heller Vakado Kutná Hora CZE 2 8
2083. postup Jůlie Heroldová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8
2083. postup Vladimír Hladík Karate Velké Meziříčí CZE 1 8
2083. postup Martin Hlavatý Česká republika CZE 1 8
2083. postup Adam Hlávka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 8
2083. postup Lukáš Hlobil Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
2083. postup Radek Hloucal Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
2083. postup Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 8
2083. postup Kateřina Hoangová Karate Silesia Opava CZE 1 8
2083. postup Marcela Horáčková SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
2083. postup Jakub Horák Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
2083. postup Elen Rebeka Horáková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
2083. postup David Hoskovec SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
2083. postup Anna Hošáková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 8
2083. postup Petr Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
2083. postup Jiří Hrabánek Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 1 8
2083. postup Jakub Hrách Kobra Kladno CZE 1 1 8
2083. postup Aneta Huličová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
2083. postup Bohumil Husák Karate Fitness Řepy CZE 2 8
2083. postup Zuzana Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 8
2083. postup David Chorey SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
2083. postup Pavel Chroust SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
2083. postup Kryštof Janeček Česká republika CZE 1 8
2083. postup Věra Jankovská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
2083. postup Ladislav Jaššo CZE 1 8
2083. postup Václav Jelínek TJ karate Třebíč CZE 1 8
2083. Jáchym Jelínek TARO KAN, z.s. CZE 1 8
2083. postup Martina Jelínková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
2083. postup Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE 2 8
2083. Toimáš Jílek Karate Horažďovice CZE 1 8
2083. postup Jan Jiráň Sport Relax CZE 1 8
2083. postup Šárka Jiříková Dům dětí a mládeže Praha 7 CZE 1 8
2083. postup Debora Jurková Red Dragon Team CZE 1 8
2083. postup Dominika Juřenová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
2083. postup Tomáš Kačmar USK Slavia Liberec CZE 2 8
2083. postup Petra Kadeřábková MDDM Ostrov CZE 1 8
2083. postup Antonín Kadlčík Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 8
2083. postup Radim Kafka KC Podbořany CZE 1 8
2083. postup Jiřina Kafková KBU Tanvald CZE 2 8
2083. postup Jan Kachyňa Fudoshin Žulová CZE 1 8
2083. postup Vitalij Karnatov Karate Klub Kyjov CZE 1 8
2083. postup Anetta Kašprišinová TJ TŽ Třinec CZE 1 2 8
2083. postup Miroslav Kendík SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
2083. postup Lukáš Khajl Ned Hockey Nymburk CZE 1 2 8
2083. postup Martina Klepáčková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 8
2083. postup Jakub Klíma SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 8
2083. postup Jonas Klimas Gojukan Praha CZE 1 8

Stránka: 67/93
<< 60 |  61 |  62 |  63 |  64 |  65 |  66 | 67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů