KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2172. postup Daniel Plass SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 1 11
2172. postup Jakub Richter Sportovní klub Mates CZE 2 1 11
2172. postup Jonáš Rosa Kašpar SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 11
2172. postup Marek Rychtr LOKO Mariánské Lázně CZE 2 11
2172. postup Daniel Sadke SKBU Hostivař CZE 1 1 11
2172. pokles Miloš Sejkora KK Přelouč CZE 2 1 11
2172. pokles Kateřina Slezáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 11
2172. pokles Monika Smetanová TJ Karate Libčice CZE 1 3 11
2172. pokles Nikolas Stambolidis KARATE Havířov CZE 1 1 11
2172. pokles Václav Vavřín Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 1 11
2172. pokles Petr Voleník SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 11
3162. pokles Lucie Aidlpesová SKC Louny CZE 1 3 10
3162. pokles Ondřej Aišman SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 10
3162. pokles Alena Bajerová Karate Zábřeh na Moravě CZE 2 1 10
3162. pokles Vojtěch Bartoš SKC Sokol Vamberk CZE 1 1 10
3162. pokles Beata Beerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 10
3162. pokles Tomáš Boček Sokol Smíchov CZE 1 2 10
3162. pokles Lenka Borgulová Sport Club Flair o.s. CZE 2 10
3162. pokles Michal Boušek TARGET SPORT MILOVICE CZE 2 1 10
3162. pokles Ondřej Brodský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 4 10
3162. pokles Tomáš Brokeš SKK Budo Havířov CZE 3 1 10
3162. pokles Tomáš Brzák Sport Relax CZE 1 1 10
3162. pokles Michal Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 10
3162. pokles Jan Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 10
3162. pokles Yevgeniia Bulygina SK Trial CZE 1 1 10
3162. pokles Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE 1 1 10
3162. pokles Helena Červenková TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
3162. pokles Jiří Dědič KK Litvínov CZE 1 1 1 10
3162. pokles Marek Ducháček TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 10
3162. pokles Ondřej Dušek SKC Sokol Vamberk CZE 2 1 10
3162. pokles Dominik Ernest ŠSK karate Karviná CZE 2 1 10
3162. pokles Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 10
3162. pokles Kristýna Filipová Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 10
3162. pokles Miroslav Finkrál SK Slavia Orlová CZE 1 1 10
3162. pokles Anna Gartnerová Ippon KK Rakovník CZE 1 3 10
3162. pokles Vladyslav Goryanov KC Tiger Nové Strašecí CZE 1 1 10
3162. pokles Pavel Gvoždiak Karate Klub Kadaň CZE 2 10
3162. pokles Jan Haněl Sokol Šumperk CZE 1 1 1 10
3162. pokles Michaela Haová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 3 10
3162. pokles Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
3162. pokles Pavel Horálek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 10
3162. pokles Kateřina Hrabáková Ippon KK Rakovník CZE 2 1 10
3162. pokles Pavlína Hrdinová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 10
3162. pokles Petra Hromádková Karate Polička CZE 1 1 10
3162. pokles Tomáš Hubka KASR ŽAMBERK CZE 1 1 10
3162. pokles Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE 1 1 10
3162. pokles Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 10
3162. pokles Michal Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 10
3162. pokles Monika Kačálová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1 10
3162. pokles Filip Kalok SK Slavia Orlová CZE 1 1 10

Stránka: 64/95
<< 60 |  61 |  62 |  63 | 64 |  65 |  66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů