KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
815. postup Dušan Poláček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
815. postup Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4 12
815. postup Marek Poner Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 12
815. postup Jindřich Pospíšil TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 12
815. postup Daniel Prášek SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 12
815. postup Štěpánka Puchernová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12
815. postup Alena Punderová SKBU Hostivař CZE 1 12
815. postup Tomáš Rajchman SK Karate Most CZE 1 12
815. postup Tereza Rašková TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
815. postup Jiří Rezek Sport Relax CZE 1 1 12
815. postup Nela Roswaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
815. postup Oldřich Rubáš Slovan Ústí nad Labem CZE 2 12
815. postup Luboš Růdl SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 12
815. postup Lucie Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 12
815. postup Matěj Sádovský KARATEDO Němčice CZE 1 1 12
815. postup Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 12
815. postup Vojtěch Satrapa KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 12
815. postup Michal Sedláček TJ Sokol Stěžery CZE 1 1 12
815. postup Aneta Schrabalová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 12
815. postup Ivan Simandl KC Podbořany CZE 1 12
815. postup Jan Sklenář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 12
815. postup Tomáš Skořepa Sokol Nymburk CZE 1 2 12
815. postup Hana Slezáčková Bushido Strakonice CZE 1 12
815. postup Josef Sluka Oddíl karate Hlinsko CZE 1 12
815. postup Sebastián Smetana KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 12
815. postup Miroslav Sobek SK Karate Olomouc CZE 1 12
815. postup Marie Suchá Sport Relax CZE 1 12
815. postup Miroslav Surmař ŠSK karate Karviná CZE 1 1 12
815. postup Jakub Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 12
815. postup Kristýna Svobodová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 12
815. postup Petr Szmek TJ TŽ Třinec CZE 1 12
815. postup Barbora Šindelářová SKM Bílina CZE 1 12
815. postup Michal Špaček TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 1 12
815. postup Daniel Štamko SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 2 1 12
815. postup Marian Štangl Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 12
815. postup Dominik Štark SKC Sokol Vamberk CZE 2 12
815. postup Tereza Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 12
815. postup Martina Štoková SKK Budo Havířov CZE 1 12
815. postup David Štyks SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2 12
815. postup Kamila Tahadlová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 12
815. postup Nikola Taročková KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 12
815. postup Daniel Toppisch SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
815. postup Filip Trifanov Karate Velké Meziříčí CZE 1 1 12
815. postup Ondřej Troch TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 12
815. postup Tereza Uhnavá TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 1 12
815. postup Jáchym Urban TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 12
815. postup Vladimír Vacek Ippon KK Rakovník CZE 2 12
815. postup Dominik Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 12
815. postup Bohumír Válek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12
815. postup Trien Van Tran Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12

Stránka: 64/96
<< 60 |  61 |  62 |  63 | 64 |  65 |  66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Generali Cup 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů