KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2863. postup Josef Pacovský SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 12
2863. postup Adam Panocha Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 12
2863. postup Nikola Papučiková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 12
2863. pokles Jan Paul TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
2863. pokles Milan Pavlíček BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 12
2863. pokles Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 12
2863. pokles Adam Pexa Karate Vision Praha CZE 1 1 1 12
2863. pokles Pavel Pilař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
2863. pokles Lukáš Plešek TJ Fulnek CZE 1 12
2863. pokles Marek Podlešák Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
2863. pokles Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4 12
2863. pokles Jindřich Pospíšil TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 12
2863. pokles Štěpánka Puchernová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12
2863. pokles Alena Punderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
2863. pokles Tomáš Rajchman Sportovní klub Karate Most CZE 1 12
2863. pokles Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 12
2863. pokles Tereza Rašková TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
2863. pokles Jiří Rezek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 12
2863. pokles Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 12
2863. pokles Nela Roswaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
2863. pokles Oldřich Rubáš Slovan Ústí nad Labem CZE 2 12
2863. pokles Jan Ruth TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
2863. pokles Vojtěch Satrapa KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 12
2863. pokles Aneta Schrabalová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 12
2863. pokles Ivan Simandl KC Podbořany CZE 1 12
2863. pokles Jan Sklenář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 12
2863. pokles Tomáš Skořepa Sokol Nymburk CZE 1 2 12
2863. pokles Hana Slezáčková Bushido Strakonice CZE 1 12
2863. pokles Petr Slodičák Schick Ryu Praha CZE 1 1 12
2863. pokles Marie Suchá KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 12
2863. pokles Miroslav Surmař ŠSK karate Karviná CZE 1 1 12
2863. pokles Kristýna Svobodová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 12
2863. pokles Petr Szmek TJ TŽ Třinec CZE 1 12
2863. pokles Barbora Šindelářová SKM Bílina CZE 1 12
2863. pokles Klára Škaloudová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 12
2863. pokles Martin Škuta KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 12
2863. pokles Daniel Štamko Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 2 1 12
2863. pokles Tereza Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 12
2863. pokles Patrik Štěpánek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 12
2863. pokles Martina Štoková SKK Budo Havířov CZE 1 12
2863. pokles David Štyks SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 2 12
2863. pokles Radim Šudoma SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 12
2863. pokles Jiří Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 12
2863. pokles Kamila Tahadlová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 12
2863. pokles Nikola Taročková KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 12
2863. pokles Filip Trifanov Karate Velké Meziříčí CZE 1 1 12
2863. pokles Vladimír Vacek Ippon KK Rakovník CZE 2 12
2863. pokles Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 12
2863. pokles Johana Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 12
2863. pokles Bohumír Válek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12

Stránka: 62/94
<< 60 |  61 | 62 |  63 |  64 |  65 |  66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů