KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
3079. postup Jakub Kounek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 15
3079. postup Kateřina Kourková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 15
3079. postup Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE 1 1 1 15
3079. postup Eva Křížová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 1 15
3079. postup Jakub Mareček TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 15
3079. postup Radek Murdoch SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 15
3079. postup Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 15
3079. postup Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 15
3079. postup Lucie Rudolfská Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 15
3079. postup Liliana Simpson Fight Club České Budějovice CZE 1 2 15
3079. postup Lenka Skalíková SKK Budo Havířov CZE 2 1 15
3079. postup Daniel Šrůma Shotokan karate club Louny CZE 1 3 15
3079. postup Jaroslava Štěpánková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 1 15
3079. postup Jakub Thoma GRYF z.s. CZE 1 2 15
3079. postup Martin Tůma TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 3 15
3079. postup Jakub Zrůstek Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 1 15
3067. postup Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 14
3067. pokles Jindřich Adolf TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 14
3067. pokles Vojtěch Balogh SKK Budo Havířov CZE 1 1 14
3067. pokles Kateřina Bandasová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 14
3067. pokles Tomáš Doleček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 4 14
3067. pokles Jan Dovolil KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 3 14
3067. postup Jáchym Druska Fight Club České Budějovice CZE 2 14
3067. pokles Josef Erben TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 14
3067. pokles Petr Frais Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 1 14
3067. pokles Kryštof Hájek TJ KARATE Praha CZE 1 1 14
3067. pokles Pavel Hájek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 14
3067. pokles Zuzana Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 14
3067. pokles Nikolas Harms TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 14
3067. pokles Jan Hauser SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 2 14
3067. pokles Jan Hendrych USK Slavia Liberec CZE 4 14
3067. pokles Kateřina Hňoupková MASADA Praha CZE 1 1 1 14
3067. pokles Lukáš Holub SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 14
3067. pokles Tomáš Hynek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 3 14
3067. pokles Lukáš Chalupa KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 1 14
3067. pokles Patrik Joza CZE 1 1 1 2 14
3067. pokles David Kadaník USK Slavia Liberec CZE 1 1 14
3067. pokles Radek Kirsch USK Slavia Liberec CZE 1 1 14
3067. pokles Josef Kocman TJ KARATE Praha CZE 1 1 1 14
3067. pokles Kateřina Kontrová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 14
3067. pokles Simona Koucká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 14
3067. pokles David Kraus Karate Silesia Opava CZE 2 1 14
3067. pokles Vítek Kristl Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 14
3067. pokles Gabriela Kružíková TJ karate Třebíč CZE 1 1 14
3067. pokles Erik Kubíni MASADA Praha CZE 1 1 1 14
3067. pokles Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 14
3067. pokles Matěj Kühn KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 1 14
3067. pokles Anna Langová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 14
3067. pokles Viktor Le Minh TJ KARATE Praha CZE 1 1 1 14
3067. pokles Michael Ledvina KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 14

Stránka: 62/100
<< 60 |  61 | 62 |  63 |  64 |  65 |  66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů