KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
135. postup Jiří Novák Schick Ryu Praha CZE 2 1 9
135. postup Barbora Racková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
135. postup Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 9
135. postup Vojtěch Špinar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 9
135. postup Linda Šumová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 9
135. postup Tomáš Trnka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 9
135. postup Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE 1 1 9
3008. postup Martin Adamec L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 8
3008. postup Martin Babák Česká republika CZE 1 8
3008. postup Pavel Bakule Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
3008. postup Tomáš Balík TJ karate Nové Hrady CZE 1 1 8
3008. postup Kateřina Bálková Glaverbel Teplice CZE 1 8
3008. postup Marek Balog Sport Relax CZE 1 8
3008. postup Dominik Banga Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8
3008. postup Gio Barbakaze Karate Vision Praha CZE 1 8
3008. postup Jose Barreto SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
3008. postup Tomáš Bednář Karate Silesia Opava CZE 1 8
3008. postup David Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 8
3008. postup Eliška Belohubá Karate Klub Klatovy CZE 1 8
3008. postup Jakub Beneš Ippon KK Rakovník CZE 1 8
3008. postup Kristýna Benešová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
3008. postup David Beran Glaverbel Teplice CZE 1 1 8
3008. postup Jindřich Berounský Fight Club České Budějovice CZE 1 8
3008. postup Jan Blaho Schick Ryu Praha CZE 1 8
3008. postup Caitlynn Bohuslávková Schick Ryu Praha CZE 1 1 8
3008. postup Ivan Brabec Chotěboř CZE 1 8
3008. postup Karel Braný SK Trial CZE 1 8
3008. postup Michael Brejcha GRYF z.s. CZE 1 8
3008. postup Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 8
3008. postup Tomáš Březina Baník Havířov CZE 1 8
3008. postup Martina Březinová KK Odry CZE 2 8
3008. postup Filip Bubeník Champions Team CZE 1 8
3008. postup Adam Bugoš UPJŠ Košice SVK 1 8
3008. postup Daniel Bui Karate ToJo CZE 1 8
3008. postup Jan Burdych Karate Klub Kadaň CZE 2 8
3008. postup Adam Bystroň SKK Budo Havířov CZE 3 8
3008. postup Ladislav Cibranský TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
3008. postup František Cibulka SKC Louny CZE 2 8
3008. postup Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
3008. postup Nela Čerkovičová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
3008. postup Jan Daněk TJ Karate Praha CZE 2 8
3008. postup Kristýna Daníčková KK Kladno CZE 1 8
3008. postup Lukáš Dedouch Shikukai Praha CZE 1 8
3008. postup Miroslav Dirda Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
3008. postup Vlastislav Dobružský SKBU Hostivař CZE 1 1 8
3008. postup Antonín Doffek SKK Budo Havířov CZE 1 8
3008. postup Kristýna Dopaterová Sokol Nymburk CZE 1 8
3008. postup František Drahoš Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
3008. postup Klára Drhová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
3008. postup Sára Dubovecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8

Stránka: 61/88
<< 60 | 61 |  62 |  63 |  64 |  65 |  66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů