KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
3471. postup Sandra Suralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 16
3471. postup Lukáš Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 16
3471. postup Kateřina Šafaříková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 16
3471. postup František Šafr SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 16
3471. postup Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4 16
3471. postup Karolína Šálová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 16
3471. postup Marislav Šarman Karate Klub Fudoshin CZE 1 16
3471. postup Filip Šimoník SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 16
3471. postup Nikola Šímová GRYF z.s. CZE 1 16
3471. postup Denis Škirda KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 16
3471. postup Pavel Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 16
3471. postup Miroslav Štefan KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 3 1 16
3471. postup Natálie Štěpánová SKK Budo Havířov CZE 1 1 16
3471. postup Ondřej Šubrt TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 16
3471. postup Jan Tetour SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE 2 16
3471. postup František Tichý SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 16
3471. postup Martin Tomjuk Atara Ostrava CZE 1 16
3471. pokles Sam Martin Trinh Nhu Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 16
3471. pokles Dušan Turek Karate klub Odry, z.s. CZE 1 1 1 16
3471. pokles Jiří Uherko SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 16
3471. pokles Martin Unger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 16
3471. pokles Vít Urban SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 16
3471. pokles Markéta Vacková KC Žatec CZE 1 16
3471. pokles Daniela Váchová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 16
3471. pokles Natália Vargová CZE 1 16
3471. pokles Jan Večerek Baník Karviná CZE 1 2 1 16
3471. pokles Tereza Věchetová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2 16
3471. pokles Nela Vicanová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 16
3471. pokles Tomáš Vincour Karate Klub Fudoshin CZE 1 16
3471. pokles David Vodička USK Slavia Liberec CZE 2 1 16
3471. pokles Aty Vodičková TJ Skvrňany Plzeň CZE 2 16
3471. pokles Jakub Vojta USK Slavia Liberec CZE 1 16
3471. pokles Michaela Votavová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 16
3471. pokles Tereza Vyskočilová Narama Plzeň CZE 1 1 16
3471. pokles Lenka Weisová SKM Bílina CZE 1 2 16
3471. pokles Paul Witt Karate klub Odry, z.s. CZE 1 16
3471. pokles Daniela Woffová Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 2 16
3471. pokles Vít Zahajský TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 16
3471. pokles Barbora Zakouřilová TJ Slavoj Hloubětín CZE 1 1 16
3471. pokles Karel Zdešek Slovan Ústí nad Labem CZE 2 16
3471. pokles Jana Zicklerová TJ Růže Lomnice CZE 1 1 16
3471. pokles Tereza Žůrová Nippon Ludgeřovice CZE 2 16
3043. pokles Robert Brezovan Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 15
3043. pokles Jan Čačaný SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 15
3043. pokles Martin Franěk Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 1 15
3043. pokles Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 1 15
3043. pokles Hana Hňoupková MASADA Praha CZE 1 2 1 15
3043. pokles Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE 2 1 15
3043. pokles Lukáš Holeček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 15
3043. pokles Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 1 15

Stránka: 61/100
<< 60 | 61 |  62 |  63 |  64 |  65 |  66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů