KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
3895. Martin Enev SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 12 4 2 2 6 601
252. Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 14 10 15 4 600
253. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 8 19 15 8 599
254. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 9 6 13 5 4 596
255. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 7 8 13 3 3 592
255. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 8 5 10 7 5 592
257. Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 7 10 10 6 3 591
258. Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 9 12 10 10 587
259. Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 13 5 13 1 1 586
260. Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 9 5 12 5 4 585
261. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 8 8 9 3 5 584
262. Kimi Zita SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 7 6 10 9 6 583
263. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 7 10 12 5 4 582
263. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 11 7 7 3 2 582
265. Anna Harries GRYF z.s. CZE 4 6 23 6 5 579
266. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 10 4 12 2 1 578
266. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 6 13 15 13 1 578
268. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 7 13 25 12 2 576
269. Vladislav Kis SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 10 10 3 7 4 574
270. Ondřej Kumpošt KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 10 19 29 8 3 573
271. Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 6 11 19 572
272. Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE 5 11 12 9 1 569
273. Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE 7 10 11 3 568
274. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 6 7 16 15 4 565
275. Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 9 6 6 7 4 562
276. Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE 10 5 6 2 1 561
277. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 10 5 12 1 4 560
278. Lucie Benešová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 10 7 15 2 1 559
278. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 10 15 13 3 4 559
280. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 11 6 13 11 6 557
281. Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 6 8 12 5 1 556
282. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 7 5 12 8 2 552
283. Petr Švarc TJ KARATE Praha CZE 3 10 20 18 550
283. Viktorie Taušová GRYF z.s. CZE 8 9 7 1 550
285. Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE 22 11 10 1 1 546
286. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 13 6 11 3 1 544
287. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 6 8 11 3 1 543
288. Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 6 13 21 1 2 542
289. Jaroslav Sládek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 12 12 9 2 2 538
290. Mikuláš Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 8 5 13 5 6 535
291. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 8 7 8 2 532
291. Matyáš Houska KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 7 5 16 3 2 532
291. Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 6 7 15 13 6 532
294. Štěpán Šafránek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 8 9 16 10 2 531
295. Jiří Kábrt SK MP CZE 9 4 7 2 530
295. Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE 7 9 7 6 530
295. Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 13 3 3 1 3 530
298. Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 9 4 4 3 4 529
299. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 12 10 11 3 1 526
300. Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 6 6 9 3 4 525

Stránka: 6/104
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR Beginner 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů