KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2860. postup Vladimír Vacek Ippon KK Rakovník CZE 2 12
2860. postup Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 12
2860. postup Bohumír Válek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12
2860. postup Trien Van Tran Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
2860. postup František Vaník Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 12
2860. postup Jiří Vedral Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 12
2860. postup Šárka Velimská Budó škola KK Písek CZE 1 1 12
2860. postup Michal Vik USK Slavia Liberec CZE 1 12
2860. postup Lukáš Vilt Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 12
2860. postup David Vítovec KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 1 12
2860. postup Linda Vítů Sport Relax CZE 1 1 12
2860. postup Petr Vojar SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 12
2860. postup Michal Vrba TJ Fulnek CZE 1 1 12
2860. postup Tomáš Vřeský Glaverbel Teplice CZE 1 12
2860. postup Kateřina Weisová SKM Bílina CZE 1 1 12
2860. postup Stanislav Zdych SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
2860. postup Nikolas Žák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
2918. postup David Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 11
2918. postup Marcel Dlouhý SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 11
2918. postup Albert Dosedla Ippon KK Rakovník CZE 1 1 11
2918. postup Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE 2 11
2918. postup Matěj Hekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 11
2918. postup Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE 1 1 11
2918. postup Vendula Hrubá TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 1 11
2918. postup Jakub Chába Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 11
2918. postup Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 11
2918. postup Tomáš Janeček L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 11
2918. postup Eva Karafiátová Tesla Brno CZE 2 11
2918. postup Ondřej Kouba Sport Relax CZE 2 1 11
2918. postup Tereza Kulhánková SKK Budo Havířov CZE 1 1 11
2918. postup Marija Lytvynysynová KC Dragons Rosice CZE 2 1 11
2918. postup Richard Marcin TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 11
2918. postup Jan Navrátil SKK Budo Havířov CZE 2 1 11
2918. postup Karolína Placzková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 11
2918. postup Daniel Plass SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 1 11
2918. postup Daniel Pražák TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 11
2918. postup Pavel Pytel TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 11
2918. postup Jakub Richter Sportovní klub Mates CZE 2 1 11
2918. postup Marek Rychtr LOKO Mariánské Lázně CZE 2 11
2918. postup Kalina Slavova Karate Vision Praha CZE 1 1 11
2918. postup Kateřina Slezáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 11
2918. postup Monika Smetanová TJ Karate Libčice CZE 1 3 11
2918. postup Nikolas Stambolidis KARATE Havířov CZE 1 1 11
2918. postup Hana Štrumfová Karate Polička CZE 1 1 11
2918. postup Jakub Thoma GRYF z.s. CZE 1 1 11
2918. postup Radek Tirala Champions team - Chodov CZE 1 11
2918. postup Petr Voleník SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 11
2948. postup Ondřej Aišman SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 10
2948. postup Tomáš Bialas SK Jihlava CZE 1 1 10
2948. postup Natálie Bohmová Champions team - Chodov CZE 1 1 10

Stránka: 59/89
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 | 59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů