KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2860. postup Ondřej Odložík TARO KAN, z.s. CZE 1 1 12
2860. postup Tomáš Ondračka TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 12
2860. postup Ema Ostřížková VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 12
2860. postup Jan Oulehla Karate Velké Meziříčí CZE 1 1 12
2860. postup Josef Pacovský SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 12
2860. postup Adam Panocha Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 12
2860. postup Nikola Papučiková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 12
2860. postup Jan Paul TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
2860. postup Milan Pavlíček BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 12
2860. postup Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 12
2860. postup Adam Pexa Karate Vision Praha CZE 1 1 1 12
2860. postup Pavel Pilař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
2860. postup Lukáš Plešek TJ Fulnek CZE 1 12
2860. postup Marek Podlešák Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
2860. postup Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4 12
2860. postup Jindřich Pospíšil TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 12
2860. postup Štěpánka Puchernová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12
2860. postup Alena Punderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
2860. postup Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 12
2860. postup Tomáš Rajchman SK Karate Most CZE 1 12
2860. postup Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 12
2860. postup Tereza Rašková TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
2860. postup Jiří Rezek Sport Relax CZE 1 1 12
2860. postup Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 12
2860. postup Nela Roswaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
2860. postup Oldřich Rubáš Slovan Ústí nad Labem CZE 2 12
2860. postup Vojtěch Satrapa KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 12
2860. postup Aneta Schrabalová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 12
2860. postup Ivan Simandl KC Podbořany CZE 1 12
2860. postup Jan Sklenář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 12
2860. postup Tomáš Skořepa Sokol Nymburk CZE 1 2 12
2860. postup Hana Slezáčková Bushido Strakonice CZE 1 12
2860. postup Petr Slodičák Schick Ryu Praha CZE 1 1 12
2860. postup Marie Suchá Sport Relax CZE 1 12
2860. postup Miroslav Surmař ŠSK karate Karviná CZE 1 1 12
2860. postup Kristýna Svobodová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 12
2860. postup Petr Szmek TJ TŽ Třinec CZE 1 12
2860. postup Barbora Šindelářová SKM Bílina CZE 1 12
2860. postup Martin Škuta KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 12
2860. postup Daniel Štamko SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 2 1 12
2860. postup Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 12
2860. Tereza Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 12
2860. postup Patrik Štěpánek SKC Sokol Vamberk CZE 1 12
2860. postup Martina Štoková SKK Budo Havířov CZE 1 12
2860. postup David Štyks SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2 12
2860. postup Radim Šudoma SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 12
2860. postup Jiří Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 12
2860. postup Kamila Tahadlová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 12
2860. postup Nikola Taročková KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 12
2860. postup Filip Trifanov Karate Velké Meziříčí CZE 1 1 12

Stránka: 58/89
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 | 58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů