KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1941. postup Jan Král HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 3 15
1941. postup Eva Křížová SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 15
1941. postup Tomáš Lejsek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 15
1941. postup Matěj Makeš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 15
1941. postup Lucie Rudolfská Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 15
1941. postup Michaela Satrapová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 3 15
1941. postup Lenka Skalíková SKK Budo Havířov CZE 2 1 15
1941. pokles Daniel Šrůma SKC Louny CZE 1 3 15
1941. pokles Martin Tůma TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 3 15
1941. pokles Martin Unger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 15
2861. pokles Jindřich Adolf TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 14
2861. pokles Vojtěch Balogh SKK Budo Havířov CZE 1 1 14
2861. pokles Kateřina Bandasová SPORT UNION, z. s. CZE 3 14
2861. pokles Tomáš Bialas SK Jihlava CZE 1 1 1 14
2861. pokles Natálie Bohmová Champions Team CZE 1 1 1 14
2861. pokles Jaroslav Brabec Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 1 14
2861. pokles Richard Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 14
2861. pokles Tomáš Doleček SKBU Hostivař CZE 4 14
2861. pokles Josef Erben TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 14
2861. pokles Sára Ferencová SKK Lipník nad Bečvou CZE 1 1 1 14
2861. pokles Tomáš Forejt TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 1 1 14
2861. pokles Karolína Gawliková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 14
2861. pokles Kryštof Hájek TJ Karate Praha CZE 1 1 14
2861. pokles Kateřina Hňoupková Masada Praha CZE 1 1 1 14
2861. pokles Lukáš Holub SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 14
2861. pokles Michal Hrnčíř KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 14
2861. postup Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE 3 14
2861. pokles Marek Hytych Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 14
2861. pokles Lukáš Chalupa Sport Relax CZE 2 1 14
2861. pokles Patrik Joza CZE 1 1 1 2 14
2861. pokles David Kadaník USK Slavia Liberec CZE 1 1 14
2861. pokles Josef Kocman TJ Karate Praha CZE 1 1 1 14
2861. pokles Iva Kolomazníková USK Slavia Liberec CZE 3 14
2861. pokles Jan Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 14
2861. pokles Vítek Kristl Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 14
2861. pokles Gabriela Kružíková TJ karate Třebíč CZE 1 1 14
2861. pokles Matěj Kühn Sport Relax CZE 2 1 14
2861. pokles Anna Langová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 14
2861. pokles Viktor Le Minh TJ Karate Praha CZE 1 1 1 14
2861. pokles Michael Ledvina Sport Relax CZE 2 14
2861. pokles Max Maixner KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 14
2861. pokles Zbyněk Makovský Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 14
2861. pokles Barbora Malčánková Karate Klub Kadaň CZE 1 1 1 14
2861. pokles Milan Matouš Ned Hockey Nymburk CZE 2 1 14
2861. pokles Adéla Mehičová Red Dragon Team CZE 1 1 1 14
2861. pokles Tomáš Mikuda SK Tommi Praha CZE 1 1 1 14
2861. pokles David Němec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 14
2861. pokles Petr Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 14
2861. pokles Anna Nosálková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 14
2861. pokles David Nový SK Trial CZE 2 1 14

Stránka: 58/95
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 | 58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů