KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
814. postup Karel Černovský Ippon KK Rakovník CZE 1 1 12
814. postup Lucie Danielová Sokol Tišnov CZE 1 12
814. postup Kateřina Dědková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 12
814. postup Anežka Dolanská SK Shotokan Neratovice CZE 1 12
814. postup Václav Dražan Sport Relax CZE 3 12
814. postup Kateřina Dubovecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 12
814. postup Michal Dvořák KK Lichnice CZE 1 12
814. postup Jakub Dvořák KK Kladno CZE 1 1 12
814. Štěpán Dvořák GRYF Liberec CZE 1 1 12
814. postup Lukáš Ehrenberger SKBU Trutnov CZE 1 1 12
814. postup Viktor Emanuel Red Dragon Team CZE 1 1 12
814. postup William Fleetwood SK Kamiwaza karate CZE 1 1 12
814. postup Vitalij Fodor Šin-mu Hodonín CZE 1 1 12
814. postup Josef Franěk Sport Relax CZE 1 12
814. postup Christian Morcillo Gallardo SK Kamiwaza karate CZE 1 12
814. postup Marek Gawlik KESL RYU Shotokan CZE 2 12
814. postup Ivan Geisler Slavia Kroměříž CZE 1 12
814. postup Kateřina Gregůrková KODOKAI Brno CZE 1 1 12
814. postup Dana Habrová TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 2 12
814. postup Tomáš Hanzlík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 12
814. postup Jan Havlíček Karate Vrchlabí CZE 1 1 12
814. postup Jitka Hejdrychová Ned Hockey Nymburk CZE 2 12
814. postup Martina Hilbertová SKBU Hostivař CZE 1 1 12
814. postup Markéta Hněvkovská Fight Club České Budějovice CZE 1 12
814. postup Than Hing Hoang Fight Club České Budějovice CZE 1 12
814. postup Tereza Horčicová SKM Bílina CZE 2 12
814. postup Jessica Hubálková Kasr Žamberk CZE 1 1 12
814. postup Bohumil Husák Karate Fitness Řepy CZE 1 2 12
814. postup Anna Chudíková Karate Silesia Opava CZE 1 1 12
814. postup Kateřina Janíková Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 1 12
814. postup Adriana Jelínková Spartak Slatiňany CZE 1 1 12
814. postup Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan CZE 1 12
814. postup Nikola Jirousková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 12
814. postup Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 12
814. postup Aleš Jůza Karate České Budějovice CZE 2 12
814. postup Roman Kaleja KC Žatec CZE 1 12
814. postup Natálie Kalivodová SKK Shotokan Liberec CZE 2 12
814. postup Jakub Kašpar Slavia TU Liberec CZE 1 1 12
814. postup Tina Kavánová Karate Vrchlabí CZE 1 1 12
814. postup Jakub Klíma Karate Vision Praha CZE 1 12
814. postup Tereza Klimešová KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 1 12
814. postup Michaela Klimšová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 12
814. postup Julie Kodadová Kabu Praha CZE 1 1 12
814. postup Dominika Koevová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 12
814. postup Štěpán Kolarovský Karate Kolín CZE 1 1 1 12
814. postup Vojtěch Konderla TJ TŽ Třinec CZE 1 12
814. postup Jan Kostrhon Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 1 12
814. postup Jiří Košut Karate Velké Meziříčí CZE 1 1 12
814. postup Tomáš Kozlík SK Shotokan Neratovice CZE 1 12
814. postup Luboš Krejčí TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE 1 1 12

Stránka: 58/90
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 | 58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů