KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
3468. postup David Vodička USK Slavia Liberec CZE 2 1 16
3468. postup Aty Vodičková TJ Skvrňany Plzeň CZE 2 16
3468. postup Jakub Vojta USK Slavia Liberec CZE 1 16
3468. postup Michaela Votavová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 16
3468. postup Patrik Voves SPORT UNION, z. s. CZE 2 16
3468. postup Tereza Vyskočilová Narama Plzeň CZE 1 1 16
3468. postup Lenka Weisová SKM Bílina CZE 1 2 16
3468. postup Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 16
3468. postup Paul Witt Karate klub Odry, z.s. CZE 1 16
3468. postup Daniela Woffová KC Dragons Rosice CZE 2 16
3468. postup Vít Zahajský TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 16
3468. postup Barbora Zakouřilová TJ Slavoj Hloubětín CZE 1 1 16
3468. postup Karel Zdešek Slovan Ústí nad Labem CZE 2 16
3468. postup Jana Zicklerová TJ Růže Lomnice CZE 1 1 16
3468. postup Tereza Žůrová Nippon Ludgeřovice CZE 2 16
2816. postup Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 15
2816. postup Robert Brezovan Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 15
2816. postup Jan Čačaný SPORT UNION, z. s. CZE 3 15
2816. postup Martin Franěk Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 1 15
2816. postup Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 1 15
2816. postup Hana Hňoupková Masada Praha CZE 1 2 1 15
2816. postup Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE 2 1 15
2816. postup Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 2 1 15
2816. postup Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 1 15
2816. postup Jakub Kounek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 15
2816. postup Kateřina Kourková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 15
2816. postup Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE 1 1 1 15
2816. postup Eva Křížová SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 15
2816. postup Jakub Mareček TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 15
2816. postup Radek Murdoch SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 15
2816. postup Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 15
2816. postup Lucie Rudolfská Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 15
2816. postup Lenka Skalíková SKK Budo Havířov CZE 2 1 15
2816. postup Daniel Šrůma Shotokan karate club Louny CZE 1 3 15
2816. postup Jaroslava Štěpánková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 1 15
2816. postup Jakub Thoma GRYF z.s. CZE 1 2 15
2816. postup Martin Tůma TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 3 15
2816. postup Martin Unger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 15
2816. postup Jakub Zrůstek KC Dragons Rosice CZE 1 1 15
2840. postup Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 14
2840. postup Jindřich Adolf TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 14
2840. postup Vojtěch Balogh SKK Budo Havířov CZE 1 1 14
2840. postup Kateřina Bandasová SPORT UNION, z. s. CZE 3 14
2840. postup Tomáš Doleček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 4 14
2840. postup Jan Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 14
2840. postup Josef Erben TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 14
2840. postup Petr Frais Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 1 14
2840. postup Kryštof Hájek TJ KARATE Praha CZE 1 1 14
2840. postup Pavel Hájek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 14
2840. postup Zuzana Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 14

Stránka: 57/93
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 |  56 | 57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů