KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
750. postup Viktorie Šeflová TJ Karate České Budějovice CZE 2 16
750. postup Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
750. postup Nikola Šímová GRYF z.s. CZE 1 16
750. postup Simon Šimůnek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 16
750. postup Ondřej Šmída SKC Sokol Vamberk CZE 1 16
750. postup Richard Šolc TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE 2 16
750. postup Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
750. pokles Klaudie Štrankotová SKBU Hostivař CZE 1 16
750. pokles Ondřej Šubrt TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 16
750. pokles Vladimír Švec Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 16
750. pokles Martin Tázlar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 16
750. pokles František Tichý SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 16
750. pokles Jan Tománek Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 16
750. pokles Martin Tomjuk Atara Ostrava CZE 1 16
750. pokles Dušan Turek KK Odry CZE 1 1 1 16
750. pokles Marek Türke Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 16
750. pokles Markéta Vacková KC Žatec CZE 1 16
750. pokles Artur Vaculík Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 16
750. pokles Pavel Valenta Sokol Tišnov CZE 1 16
750. pokles Tomáš Vančura SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 16
750. pokles Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 16
750. pokles Jan Večerek Baník Karviná CZE 1 2 1 16
750. pokles Lukáš Vejdělek TJ Sokol Stěžery CZE 2 16
750. pokles Nela Vicanová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 16
750. pokles Tomáš Vincour Karate Klub Fudoshin CZE 1 16
750. pokles David Vobecký SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
750. pokles David Vodička USK Slavia Liberec CZE 2 1 16
750. pokles Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
750. pokles Aty Vodičková TJ Skvrňany Plzeň CZE 2 16
750. pokles Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE 1 16
750. pokles Nadine Vránová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 16
750. pokles Tereza Vyskočilová Narama Plzeň CZE 1 1 16
750. pokles Lenka Weisová SKM Bílina CZE 1 2 16
750. pokles Paul Witt KK Odry CZE 1 16
750. pokles Karel Zdešek Slovan Ústí nad Labem CZE 2 16
750. pokles Kristýna Zemanová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16
750. pokles Jana Zicklerová TJ Růže Lomnice CZE 1 1 16
750. pokles Darek Zieminský SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 16
750. pokles Matěj Zsellér SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 16
750. pokles Tereza Žůrová Nippon Ludgeřovice CZE 2 16
2841. pokles David Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 15
2841. pokles Robert Brezovan Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 15
2841. pokles Vendula Brožová Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 1 15
2841. pokles Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 15
2841. pokles Martin Franěk Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 1 15
2841. pokles Moshe Harries Karate Vision Praha CZE 2 3 15
2841. pokles Hana Hňoupková Masada Praha CZE 1 2 1 15
2841. pokles Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE 2 1 15
2841. pokles Kateřina Kourková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 15
2841. pokles Martin Kovařík TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 15

Stránka: 57/95
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 |  56 | 57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů