KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2860. postup Jakub Klíma Karate Vision Praha CZE 1 12
2860. postup Michaela Klimšová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 1 12
2860. postup Julie Kodadová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 12
2860. postup Dominika Koevová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
2860. postup Štěpán Kolarovský Karate Kolín CZE 1 1 1 12
2860. postup Vojtěch Konderla TJ TŽ Třinec CZE 1 12
2860. postup Dana Kopuletá TJ karate Třebíč CZE 1 12
2860. postup Jan Kostrhon Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 1 12
2860. postup Jiří Košut Karate Velké Meziříčí CZE 1 1 12
2860. postup Martin Kovařík TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
2860. postup Pavla Křelinová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
2860. postup Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 12
2860. postup Lenka Kudláčková Sport Relax CZE 1 12
2860. postup Valerie Anna Kuncová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
2860. postup Dan Künhel Sport Relax CZE 1 12
2860. postup Martin Kuric DDM Bystřice nad Olší CZE 1 1 12
2860. postup Tereza Kůsová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 12
2860. postup Aneta Le Champions team - Chodov CZE 2 12
2860. postup Alžběta Lorenzová Ippon KK Rakovník CZE 1 1 12
2860. postup Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 12
2860. postup Patrik Majer Sport Relax CZE 1 12
2860. postup Kristýna Malá SKK Budo Havířov CZE 1 2 12
2860. postup Vendula Málková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 12
2860. postup Lucie Mansbartová KK Odry CZE 1 1 12
2860. postup Markéta Mazurová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 12
2860. postup Štěpán Melinger Sokol Nymburk CZE 1 1 12
2860. postup Leonard Melničák Sport Relax CZE 1 12
2860. postup Jan Mican TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
2860. postup Tereza Michalová KC Podbořany CZE 1 12
2860. postup Michaela Mikolášová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 12
2860. postup Michaela Mikovcová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
2860. postup Pavel Moric Karate Vision Praha CZE 2 12
2860. postup Jiří Mráz SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
2860. Marek Mráz Tatran Prachatice CZE 1 12
2860. postup David Müller SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
2860. postup Radek Murdoch SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 12
2860. postup Tobias Nagy Narama Plzeň CZE 1 1 12
2860. postup Laura Neffe Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 12
2860. postup Pavlína Nejedlá Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 2 12
2860. postup Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 12
2860. Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 12
2860. postup Jonáš Nepožitek Karate Silesia Opava CZE 1 1 12
2860. postup Marek Netík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
2860. postup Minh Thong Nguyen Masada Praha CZE 2 1 12
2860. John Nguyen Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
2860. postup Josefína Nováková Masada Praha CZE 1 12
2860. postup Monika Novická TARO KAN, z.s. CZE 1 12
2860. postup Karel Novotný Glaverbel Teplice CZE 2 12
2860. František Novotný Karate Vision Praha CZE 1 1 12
2860. postup Kristýna Nuderová USK Slavia Liberec CZE 1 1 12

Stránka: 57/89
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 |  56 | 57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů