KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2095. postup Milan Kropáček Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 18
2095. postup Dominik Kubíček Dům dětí a mládeže Praha 7 CZE 1 1 18
2095. postup Marie Kučerová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 18
2095. postup Matias Kunstmüller SKC Sokol Vamberk CZE 1 1 18
2095. postup Petr Lajbl Sport Relax CZE 1 2 1 18
2095. postup Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE 3 18
2095. postup Laura Machalová Karate Vision Praha CZE 1 1 18
2095. postup Kateřina Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 18
2095. postup Tereza Martincová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 18
2095. postup Eugene Nemna SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 18
2095. postup Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 18
2095. postup David Pavlíček Sokol karate Tišnov CZE 1 2 1 18
2095. pokles Jan Peh Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 18
2095. pokles Klaudie Pexová Fight Club České Budějovice CZE 4 18
2095. pokles Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 1 18
2095. pokles Lukáš Soudný CZE 1 3 18
2095. pokles Lukáš Srb Schick Ryu Praha CZE 1 2 18
2095. pokles Johana Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 18
2095. pokles Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 18
2095. pokles Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 1 18
2095. pokles Pavel Švec SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 18
2095. pokles Michal Tomek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 18
2095. pokles Matyáš Toušek Karate Vision Praha CZE 1 1 18
2095. pokles Aleš Valenta SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 18
2095. pokles Anna Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 18
2095. pokles Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE 1 4 18
2095. pokles Josef Voráček SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 2 18
2095. pokles Ondřej Vošoust USK Slavia Liberec CZE 1 18
2095. pokles Kateřina Zádová USK Slavia Liberec CZE 1 1 18
2095. pokles Petr Zachař TJ karate Nové Hrady CZE 3 18
2095. pokles Adam Zaplatílek USK Slavia Liberec CZE 2 1 18
2782. pokles Carmen Beshirová Ippon KK Rakovník CZE 1 2 1 17
2782. pokles Matěj Böhme SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 17
2782. pokles Adéla Dvořáčková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 17
2782. pokles Petr Holárek SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 2 17
2782. pokles Petr Kiprý Fight Club České Budějovice CZE 3 1 17
2782. pokles Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 2 17
2782. pokles Tomáš Novotný TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 17
2782. pokles Robert Palička KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 17
2782. pokles Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE 2 1 17
2782. pokles Nikita Vasin Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2 17
2782. pokles Anna Vorlíčková Sport Relax CZE 2 2 17
2782. pokles Ondřej Žádný SKBU Hostivař CZE 1 1 17
2794. pokles Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 2 16
2794. pokles Felix Altenburg Kobra Kladno CZE 1 16
2794. pokles Tomáš Back Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
2794. pokles Matyáš Baláš Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 16
2794. pokles Tomáš Balko TJ karate Nové Hrady CZE 1 2 16
2794. pokles Ladislav Bečvář SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
2794. pokles Kryštof Bejček Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16

Stránka: 56/99
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 | 56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: SKIF Prague Open 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů