KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
705. postup Adam Valčík Nippon Ludgeřovice CZE 1 3 14
705. postup Gabriela Vávrová Schick Ryu Praha CZE 1 1 1 14
705. postup Hana Zemanová Sokol karate Tišnov CZE 2 4 14
705. postup Ondřej Žampach SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 14
2755. postup Martin Anichobr SK Tommi Praha CZE 1 1 1 13
2755. postup Jan Brodníček TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 13
2755. postup Matěj Černý SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 13
2755. postup Sebastian Domenici Kosmas Team CZE 1 1 13
2755. postup Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 13
2755. postup Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE 2 13
2755. postup Kamila Horáková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 13
2755. postup Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE 2 1 13
2755. postup František Jelen Masada Praha CZE 2 1 1 13
2755. postup Jan Král HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 2 13
2755. postup Andrea Lebdušková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 13
2755. postup Adéla Lerche Fight Club České Budějovice CZE 1 13
2755. postup Hana Lüftnerová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 13
2755. postup Štěpán Mička SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 13
2755. postup Lukáš Mládek Slovan Ústí nad Labem CZE 1 2 1 13
2755. postup Petr Nguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 13
2755. postup Ondřej Pazdera SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 13
2755. postup Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 13
2755. postup Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 13
2755. postup Jakub Špatný Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 13
2755. postup Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 13
2776. postup Andrea Anovčínová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 12
2776. postup Adam Babík Kusengo Hodonín CZE 1 1 12
2776. postup Michal Balčík SK Slavia Orlová CZE 2 12
2776. postup Jan Bartoš TJ Karate Praha CZE 2 12
2776. postup Tomáš Bém TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 12
2776. postup Lukáš Bernát KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 12
2776. postup František Bernold Atara Ostrava CZE 1 1 12
2776. postup David Bio-Sounon Nippon Ludgeřovice CZE 2 12
2776. postup Vladimír Bláha Karate Klub Chodov CZE 2 12
2776. postup Milan Blecha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
2776. postup Irma Bolkwadze SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
2776. postup Amir Bouallagui SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 12
2776. postup David Braný MDDM Ostrov CZE 1 1 12
2776. postup Jan Buček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 12
2776. postup Jan Bukovský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
2776. postup Filip Bureš SKM Bílina CZE 1 1 12
2776. postup Josef Ciglanský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 12
2776. postup Matěj Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 12
2776. postup Barbora Čekalová Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 12
2776. postup Pavel Čelák USK Slavia Liberec CZE 1 12
2776. postup Karel Černovský Ippon KK Rakovník CZE 1 1 12
2776. postup Václav Daněk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 12
2776. postup Lucie Danielová Sokol karate Tišnov CZE 1 12
2776. postup Kateřina Dědková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 1 12
2776. postup Anežka Dolanská SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 12

Stránka: 56/90
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 | 56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů