KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1742. postup Adam Pleva SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 1 20
1742. postup Alena Plunderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 3 20
1742. postup Michal Polák Karate Vision Praha CZE 1 1 20
1742. postup Anna Poláková Red Dragon Team CZE 2 20
1742. postup Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 1 1 20
1742. postup Jaroslav Prais GRYF z.s. CZE 1 1 2 20
1742. postup Jan Roček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4 20
1742. postup Martin Rouš VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 1 20
1742. postup Robin Samek Sokol Nymburk CZE 1 1 20
1742. postup David Smolák SKM Bílina CZE 1 2 20
1742. postup Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 20
1742. postup Ondřej Struk Karate Klub Kadaň CZE 2 2 20
1742. postup Jan Stýblo Slovan Ústí nad Labem CZE 1 1 20
1742. postup Barbora Süsselmichová KK Kladno CZE 1 1 20
1742. postup Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE 2 1 20
1742. postup Jan Šípek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 20
1742. postup Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2 1 1 20
1742. postup Marie Špachmanová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 20
1742. postup Janet Štréblová KC Žatec CZE 1 2 1 20
1742. postup Petr Šuranský T.J. Sokol Pardubice I. CZE 1 1 20
1742. postup Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3 20
1742. postup Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 1 20
1742. postup Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE 1 1 20
1742. postup Václav Vacek KK Kladno CZE 1 1 20
1742. postup Jana Vacinová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 20
1742. postup Artur Vaculík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 20
1742. postup Michal Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2 20
1742. postup Andrea Vovčičková SKM Bílina CZE 1 1 20
1742. postup Nadine Vránová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 20
1742. postup Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 20
1742. postup Petr Zakopal Glaverbel Teplice CZE 1 1 2 20
2732. postup Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 19
2732. postup Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 3 19
2732. postup Jiří Bosák Česká republika CZE 1 1 1 19
2732. postup Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE 1 2 1 19
2732. postup Patrik Kolín GRYF z.s. CZE 2 2 19
2732. postup Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 19
2732. postup Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 6 19
2732. postup Štěpán Mistoler Fight Club České Budějovice CZE 1 1 19
2732. postup Moritz Mlenský SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 2 19
2732. postup Tereza Myslivcová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 19
2732. postup Viet Nguyen Ngoc SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 2 19
2732. postup Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 19
2732. postup Magda Pelechová TJ karate Nové Hrady CZE 3 19
2732. postup Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 19
2732. postup Kalina Slavova Karate Vision Praha CZE 2 1 19
2732. postup Igor Šebo Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 19
2732. postup Denis Štěpáník TJ Karate České Budějovice CZE 1 19
2732. postup Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE 3 2 19
2732. postup Marek Vít Baník Havířov CZE 2 1 19

Stránka: 55/100
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 | 55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů