KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2066. postup Jan Ruth st. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 22
2066. postup Petr Ryšánek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 1 22
2066. postup Sabina Světlíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 22
2066. postup Jiří Svoboda KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 1 2 22
2066. postup Jiří Svrčula TARO KAN, z.s. CZE 1 1 1 22
2066. postup Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 22
2066. postup Ondřej Šrámek Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 1 22
2066. postup Patrik Voves SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 1 22
2066. postup Šimon Zwilling ŠSK karate Karviná CZE 1 1 22
2610. postup Lukáš Bestajovský Ippon KK Rakovník CZE 2 1 1 21
2610. postup Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 3 21
2610. postup Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 4 21
2610. postup David Chyba SKK Budo Havířov CZE 1 2 1 21
2610. postup Kateřina Janíková Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 21
2610. postup Noel Jelenová SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 21
2610. postup Marie Karagyaur Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 4 21
2610. postup Jan Křápek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 2 21
2610. postup Štěpán Kunc KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2 21
2610. postup Eliška Niemczyková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE 1 2 1 21
2610. postup Daniel Sviták Karate Vision Praha CZE 2 1 21
2610. postup Jakub Šlachta SKK Budo Havířov CZE 2 3 21
2610. postup Jan Tatýrek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 2 21
2610. postup Jakub Zikmund TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 21
2624. postup Adriana Bartošová Karate Klub Kyjov CZE 1 1 20
2624. postup Patrik Brentner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 20
2624. postup Viktorie Brožková TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 2 20
2624. postup Jan Brtna TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 20
2624. postup Barbora Cupová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 20
2624. postup David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 20
2624. postup Kateřina Červeňová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 20
2624. postup Martina Dobrá KC MABU-DO Olomouc CZE 1 1 20
2624. postup Marie Dobsová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 3 1 20
2624. postup Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE 1 2 20
2624. postup Daniel Engler SKM Bílina CZE 1 1 20
2624. postup Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 2 20
2624. postup Dušan Figala KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 20
2624. postup Patricie Fojtů TJ Karate Libčice CZE 1 2 1 20
2624. postup Tereza Folovská Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 20
2624. postup Vladislav Fořt Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 20
2624. postup Jakub Fürbacher Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 2 1 20
2624. postup Richard Gabriel Ippon KK Rakovník CZE 3 20
2624. postup Martin Halbrštát SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 20
2624. postup David Haltmar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 20
2624. postup Michal Held TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 3 1 20
2624. postup Filip Hoffmann GRYF z.s. CZE 2 20
2624. postup Jiří Hricko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 20
2624. postup Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 2 20
2624. postup Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 20
2624. postup Martin Jelínek Slovan Ústí nad Labem CZE 2 20
2624. postup Ivan Jeřábek Schick Ryu Praha CZE 1 1 1 20

Stránka: 53/99
<< 50 |  51 |  52 | 53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů