KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
3466. postup Petr Stejskal Fight Club České Budějovice CZE 2 16
3466. postup Jan Studnička SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
3466. postup Sandra Suralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 16
3466. postup Pavlína Svobodová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
3466. postup Lukáš Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 16
3466. postup Kateřina Šafaříková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 16
3466. postup František Šafr SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 16
3466. postup Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4 16
3466. postup Marislav Šarman Karate Klub Fudoshin CZE 1 16
3466. postup Nikola Šímová GRYF z.s. CZE 1 16
3466. postup Pavel Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 16
3466. postup Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 16
3466. postup Miroslav Štefan Sport Relax CZE 3 1 16
3466. postup Ondřej Šubrt TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 16
3466. postup František Tichý SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 16
3466. postup Martin Tomjuk Atara Ostrava CZE 1 16
3466. postup Sam Martin Trinh Nhu Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 16
3466. postup Dušan Turek KK Odry CZE 1 1 1 16
3466. postup Jiří Uherko SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 16
3466. postup Vít Urban SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 16
3466. postup Markéta Vacková KC Žatec CZE 1 16
3466. postup Artur Vaculík Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 16
3466. postup Natália Vargová CZE 1 16
3466. postup Jan Večerek Baník Karviná CZE 1 2 1 16
3466. postup Tereza Věchetová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 16
3466. postup Nela Vicanová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 16
3466. postup Tomáš Vincour Karate Klub Fudoshin CZE 1 16
3466. postup David Vodička USK Slavia Liberec CZE 2 1 16
3466. Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
3466. postup Aty Vodičková TJ Skvrňany Plzeň CZE 2 16
3466. postup Jakub Vojta USK Slavia Liberec CZE 1 16
3466. postup Nadine Vránová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 16
3466. postup Tereza Vyskočilová Narama Plzeň CZE 1 1 16
3466. postup Lenka Weisová SKM Bílina CZE 1 2 16
3466. postup Paul Witt KK Odry CZE 1 16
3466. postup Vít Zahajský TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 16
3466. postup Barbora Zakouřilová TJ Slavoj Hloubětín CZE 1 1 16
3466. postup Karel Zdešek Slovan Ústí nad Labem CZE 2 16
3466. postup Jana Zicklerová TJ Růže Lomnice CZE 1 1 16
3466. postup Tereza Žůrová Nippon Ludgeřovice CZE 2 16
2641. postup Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE 1 1 15
2641. postup Robert Brezovan Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 15
2641. postup Martin Franěk Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 1 15
2641. postup Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 1 15
2641. postup Hana Hňoupková Masada Praha CZE 1 2 1 15
2641. postup Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE 2 1 15
2641. postup Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 1 15
2641. postup Noel Jelenová SKK Budo Havířov CZE 1 1 15
2641. postup Kateřina Kourková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 15
2641. postup Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE 1 1 1 15

Stránka: 53/89
<< 50 |  51 |  52 | 53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů