KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
24. Dan Gospodinov Jukl Karate Team CZE 1 1 1 18
24. Michal Hannig Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 18
24. Jaromír Heneš TARO KAN, z.s. CZE 1 1 18
24. Jan Horyna Karate Vision Praha CZE 3 18
24. Václav Hudeček SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 18
24. Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3 18
24. Prokop Jelínek TARO KAN, z.s. CZE 1 1 18
24. Filip Jurnečka Sport Relax CZE 2 1 2 18
24. Lukáš Kaltenbach Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 18
24. Anežka Kitzlerová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 18
24. Jakub Klíma Karate Vision Praha CZE 1 1 18
24. Marie Kučerová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 18
24. Petr Lajbl Sport Relax CZE 1 2 1 18
24. Laura Machalová Karate Vision Praha CZE 1 1 18
24. Kateřina Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 18
24. Tereza Martincová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 18
24. Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 18
24. Jan Najsar KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 2 18
24. Eugene Nemna SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 18
24. Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 18
24. David Pavlíček Sokol karate Tišnov CZE 1 2 1 18
24. Jan Peh Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 18
24. Jiří Perník Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 18
24. Jaroslava Přibylová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 18
24. Lukáš Soudný CZE 1 3 18
24. Lukáš Srb Schick Ryu Praha CZE 1 2 18
24. Pavel Švec SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 18
24. Michal Tomek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 18
24. Matyáš Toušek Karate Vision Praha CZE 1 1 18
24. Marek Trnovský SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 18
24. Anna Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 18
24. Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE 1 4 18
24. Slavoj Vohralík TJ Sokol Stěžery CZE 1 1 18
24. Jakub Vojáček Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 18
24. Josef Voráček SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 2 18
24. Kateřina Zádová USK Slavia Liberec CZE 1 1 18
24. Petr Zachař TJ karate Nové Hrady CZE 3 18
2588. Carmen Beshirová Ippon KK Rakovník CZE 1 2 1 17
2588. Matěj Böhme SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 17
2588. Adéla Dvořáčková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 17
2588. Tomáš Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 1 17
2588. Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE 3 17
2588. Petr Holárek SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 2 17
2588. Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 2 17
2588. Filip Nápravník SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 17
2588. Tomáš Novotný TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 17
2588. Robert Palička KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 17
2588. Daniel Pražák TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 17
2588. Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 17
2588. Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE 2 1 17

Stránka: 52/93
<< 50 |  51 | 52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů