KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
3466. postup Tomáš Mrština SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
3466. postup Miroslav Müller Red Dragon Team CZE 1 16
3466. postup Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 2 16
3466. postup Petr Novák SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2 16
3466. postup Dan Novák SK Jihlava CZE 1 16
3466. pokles Marek Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 16
3466. postup Natálie Nováková Fight Club České Budějovice CZE 1 16
3466. postup Kateřina Novotná Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 16
3466. postup Ondřej Novotný Karate Klub Kadaň CZE 1 2 16
3466. postup Dominik Nový SKC Louny CZE 1 1 16
3466. postup Šimon Nyu Dug SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
3466. postup Zuzana Ondruchová KK Odry CZE 1 16
3466. postup Alice Paštiková TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 16
3466. postup Radka Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 16
3466. postup Eliška Paulíčková Karate Polička CZE 1 16
3466. postup Milan Pavlis TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
3466. postup Eliška Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 16
3466. postup Karla Peldová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
3466. postup Natálie Peroutková Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 16
3466. postup Aleš Pešek CZE 1 16
3466. postup Kristýna Petrů KSK Chomutov a Jirkov CZE 2 16
3466. postup Michal Petřík KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 16
3466. postup Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE 2 2 16
3466. postup Vojtěch Podveský VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 16
3466. postup Miroslav Pogány TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 16
3466. postup Rozálie Pokorná Sport Relax CZE 1 16
3466. postup Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 16
3466. postup Marie Prajzlerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 3 1 16
3466. postup Eliška Prokorátová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 16
3466. postup Dominik Přikryl SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 16
3466. postup Martin Pšenička SK MP CZE 1 1 16
3466. postup Andriy Radetskyy Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 16
3466. postup Petr Ráliš Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 16
3466. postup Jan Rayman KK Pardubice CZE 1 16
3466. postup David Richter SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 16
3466. postup Jan Roško SK Global KC Brno CZE 1 1 16
3466. postup Marek Rusňák Glaverbel Teplice CZE 1 16
3466. postup Lukáš Rýc-Bednář SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 1 1 16
3466. postup Alexandra Ryglová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 16
3466. postup Matyáš Řačák L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 16
3466. postup Jan Říman TJ Fulnek CZE 2 1 16
3466. postup Leila Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
3466. postup Michaela Satrapová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 3 16
3466. postup William Seifert Karate Vision Praha CZE 1 16
3466. postup Eliška Sládková Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 16
3466. postup Martin Sláma KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
3466. postup Michaela Sloupenská SK Shotokan Karate Frýdek - Místek CZE 2 16
3466. postup Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 16
3466. postup Kateřina Soukupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
3466. postup Stefan Spinu TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16

Stránka: 52/89
<< 50 |  51 | 52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů