KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1742. Robin Samek Sokol Nymburk CZE 1 1 20
1742. David Smolák SKM Bílina CZE 1 2 20
1742. Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 20
1742. Ondřej Struk Karate Klub Kadaň CZE 2 2 20
1742. Jan Stýblo Slovan Ústí nad Labem CZE 1 1 20
1742. Barbora Süsselmichová KK Kladno CZE 1 1 20
1742. Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE 2 1 20
1742. Jan Šípek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 20
1742. Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2 1 1 20
1742. Marie Špachmanová Sport Relax CZE 1 1 20
1742. Janet Štréblová KC Žatec CZE 1 2 1 20
1742. Petr Šuranský T.J. Sokol Pardubice I. CZE 1 1 20
1742. Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 1 20
1742. Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE 1 1 20
1742. Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2 1 20
1742. Václav Vacek KK Kladno CZE 1 1 20
1742. Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 20
1742. Andrea Vovčičková SKM Bílina CZE 1 1 20
1742. Nadine Vránová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 20
1742. Petr Zakopal Glaverbel Teplice CZE 1 1 2 20
2521. Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 1 19
2521. Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 3 19
2521. Jiří Bosák Česká republika CZE 1 1 1 19
2521. Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 19
2521. Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE 1 2 1 19
2521. Patrik Kolín GRYF z.s. CZE 2 2 19
2521. Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 19
2521. Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 6 19
2521. Moritz Mlenský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 19
2521. Tereza Myslivcová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 19
2521. Viet Nguyen Ngoc SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 2 19
2521. Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 19
2521. David Oprea Fight Club České Budějovice CZE 1 1 19
2521. Magda Pelechová TJ karate Nové Hrady CZE 3 19
2521. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 2 19
2521. Kalina Slavova Karate Vision Praha CZE 2 1 19
2521. Igor Šebo Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 19
2521. Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE 3 2 19
2521. Marek Vít Baník Havířov CZE 2 1 19
2540. postup Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 18
2540. pokles Michal Adámek Sport Relax CZE 1 1 18
2540. Andrea Bašusová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4 18
2540. Richard Čech Ippon KK Rakovník CZE 1 2 1 18
2540. Jana Dobrovolná Champions team - Chodov CZE 1 1 18
2540. Martin Drdel SKP karate Písek CZE 1 1 18
2540. Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 18
2540. Filip Dvořáček TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 2 1 18
2540. Stanislav Dvořák Sportovní klub Karate Most CZE 1 1 1 18
2540. Jonáš Frouz SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 18
2540. Nikola Godi KARATE Havířov CZE 2 1 18

Stránka: 51/93
<< 50 | 51 |  52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů