KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
4260. Diana Králová KC Žatec CZE 3 2 24
4260. Lucie Krátká Ned Hockey Nymburk CZE 2 2 24
4260. Jonáš Kříž K3 CZE 4 24
4260. Daniel Kubíček Champions team - Chodov CZE 2 1 24
4260. Jan Lalič SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 24
4260. Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE 4 24
4260. Michaela Lišková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 24
4260. Alena Luongová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 24
4260. Yuriy Lytvynyshyn KC Dragons Rosice CZE 2 1 24
4260. Radek Mačák KC Žatec CZE 1 1 1 24
4260. Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 24
4260. Michaela Mališová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 24
4260. Zdeněk Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 1 24
4260. Zdeněk Mašata Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 24
4260. André Mašek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 24
4260. Martin Michajlec Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 24
4260. Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE 3 1 1 24
4260. Andrea Miškechová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 24
4260. Marek Nentvich SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 24
4260. Kateřina Neradílková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 24
4260. Duc Anh Nguyen Sokol Nymburk CZE 1 24
4260. Huyen Trang Nguyen SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
4260. Marek Novák Sport Relax CZE 1 1 24
4260. postup Jitka Nováková SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 6 24
4260. pokles Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE 2 3 24
4260. Martin Novan Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 24
4260. Ondřej Novotný SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2 24
4260. Radka Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 24
4260. David Pekuniak Champions team - Chodov CZE 2 24
4260. Martina Plešingerová Sport Relax CZE 1 3 24
4260. Rostislav Podlaha Ippon KK Rakovník CZE 1 1 1 24
4260. David Podoljak Ippon KK Rakovník CZE 1 2 24
4260. Olga Polášková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 24
4260. Vadym Potapenko Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 2 24
4260. Alena Provazníková Way of harmony - Rychnov u Jablonce CZE 1 24
4260. Lenka Přibylová Shotokan Karate Mělník CZE 1 24
4260. Martin Pšenička SK MP CZE 1 2 24
4260. Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE 1 1 1 1 24
4260. Vuong Quyen The SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 24
4260. Sophie Reková TJ KARATE Praha CZE 1 1 24
4260. Tereza Riantová Glaverbel Teplice CZE 1 24
4260. Marek Rygl SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 24
4260. Žofie Řeháková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 24
4260. Daniel Sebeš Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 24
4260. Mia Simonová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2 1 24
4260. Michal Sionkala Atara Ostrava CZE 1 1 24
4260. Matěj Slávik Sportovní klub Mates CZE 1 24
4260. Tomáš Slouka SKM Bílina CZE 1 24
4260. Jakub Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 24
4260. Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 24

Stránka: 47/93
<< 40 |  41 |  42 |  43 |  44 |  45 |  46 | 47 |  48 |  49 |  50

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů