KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
4191. postup Ondřej Linc Glaverbel Teplice CZE 1 1 2 26
4191. postup Zuzana Novotná ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE 1 1 26
4191. postup Marian Novotný Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 2 26
4191. postup Petr Peterka SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 26
4191. postup Jiří Petr SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 3 26
4191. postup Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 4 3 26
4191. postup Martin Skalický Baník Havířov CZE 1 1 26
4191. postup Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE 4 3 26
4191. pokles Matěj Slávik Sportovní klub Mates CZE 1 1 26
4191. pokles Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 26
4191. pokles Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 2 26
4191. pokles Filip Starý Budó škola KK Písek CZE 1 2 26
4191. pokles Veronika Škodová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 2 2 1 26
4191. pokles Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4 1 26
4191. pokles Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 26
4191. pokles Artur Vaculík Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 1 26
4191. pokles Natália Vargová CZE 1 1 26
4191. pokles Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE 5 26
4191. pokles Tomáš Záleský st. SKC Sokol Vamberk CZE 2 1 1 26
2320. pokles Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 3 25
2320. pokles Jaroslav Brabec Karate klub Spektra Praha CZE 2 1 2 25
2320. pokles Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 2 25
2320. pokles Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 1 25
2320. pokles Denny Kulich SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 2 25
2320. pokles Blanka Mikesková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 4 1 25
2320. pokles Filip Nápravník SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 2 25
2320. pokles Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE 1 2 1 25
2320. pokles Marie Slováčková KC Žatec CZE 1 1 2 1 25
2329. pokles Michal Adamec SK Karate Most CZE 1 24
2329. pokles Daniel Adamovič KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 24
2329. pokles David Aleš KK Kladno CZE 2 24
2329. pokles Jindřich Ardolf Česká republika CZE 3 24
2329. pokles Petr Báča SC Komura Kladno CZE 2 2 1 24
2329. pokles Anna Bartoníčková TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 24
2329. pokles David Barva SKBU Hostivař CZE 1 24
2329. pokles Šimon Bařák Baník Havířov CZE 1 1 24
2329. pokles Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 2 24
2329. pokles Lucie Beitelová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 24
2329. pokles Dan Bělohubek Karate Klub Kyjov CZE 1 24
2329. pokles Jiří Beneš KC Žatec CZE 2 24
2329. postup Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 4 24
2329. pokles Milan Blecha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 24
2329. pokles Denisa Bohdálková Sokol Nymburk CZE 1 1 24
2329. pokles Zdeněk Bombera Sokol Pardubice CZE 1 1 24
2329. postup Adéla Bouchnerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
2329. pokles Ivan Brabec Chotěboř CZE 3 24
2329. pokles Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 24
2329. pokles Michaela Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
2329. pokles Jan Bušek GRYF z.s. CZE 1 24
2329. pokles Petr Calábek TJ Fulnek CZE 1 24

Stránka: 47/97
<< 40 |  41 |  42 |  43 |  44 |  45 |  46 | 47 |  48 |  49 |  50

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů