KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1197. postup Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE 1 1 2 23
1197. postup Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 23
1197. pokles Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 1 5 23
1197. pokles Miroslav Novák TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 2 23
1197. pokles Matěj Petroš Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 1 23
1197. pokles Martin Rethy USK Slavia Liberec CZE 1 1 3 23
1197. pokles Martin Šváb TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 23
1197. pokles Martin Ungrád Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 4 1 23
1197. pokles David Vedral GRYF z.s. CZE 1 2 3 23
2310. pokles Kateřina Antošová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 22
2310. pokles Michal Benda Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 22
2310. pokles Sebastian Beneš Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 2 1 1 22
2310. pokles František Bernold Atara Ostrava CZE 1 2 22
2310. pokles Tobiáš Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 22
2310. pokles Vojtěch Drobný SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 1 22
2310. pokles Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4 22
2310. pokles Denis Duškevič VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 2 22
2310. pokles Ema Filipská Glaverbel Teplice CZE 2 1 22
2310. pokles Tadeáš Glet SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 22
2310. pokles Adam Grabovski Karate klub Spektra Praha CZE 1 2 1 22
2310. pokles Pavel Hájek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 1 22
2310. pokles Daniel Hájek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 1 1 22
2310. pokles Lukáš Harag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 22
2310. pokles Nikolas Harms TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 22
2310. pokles Filip Hemerka Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 1 22
2310. pokles Jan Horák Champions Team CZE 2 1 22
2310. pokles Radek Horehleď Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 1 22
2310. pokles Olga Hozová KK Odry CZE 1 3 22
2310. pokles Aneta Hurbanová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 1 22
2310. pokles Klára Chvojková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 22
2310. pokles Eva Karafiátová Tesla Brno CZE 1 2 1 22
2310. pokles Viktorie Kaszubová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 1 22
2310. pokles Michaela Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 22
2310. pokles Oldřich Komárek Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 22
2310. pokles Nikola Konůpková SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 1 22
2310. pokles Kateřina Kopecká SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 22
2310. pokles Simona Koucká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 22
2310. postup Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 22
2310. pokles Jan Ladislav Lác TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 1 22
2310. pokles Václav Macháň Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 3 22
2310. pokles Radim Navarra Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 1 22
2310. pokles Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 22
2310. pokles Lukáš Odlas Kobra Kladno CZE 1 2 1 22
2310. pokles Jan Oulehla Karate Velké Meziříčí CZE 1 2 22
2310. pokles Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE 1 2 22
2310. pokles Tomáš Prošek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 22
2310. pokles Ondřej Pulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 22
2310. pokles Jan Ruth Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 22
2310. pokles Štěpán Řezníček Sokol Tišnov CZE 2 2 2 22
2310. postup Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 2 22

Stránka: 47/92
<< 40 |  41 |  42 |  43 |  44 |  45 |  46 | 47 |  48 |  49 |  50

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů