KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1268. postup Denny Kulich SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 2 25
1268. postup Blanka Mikesková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 4 1 25
1268. postup Filip Nápravník SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 2 25
1268. postup Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE 1 2 1 25
1268. pokles Marie Slováčková KC Žatec CZE 1 1 2 1 25
1268. pokles David Vedral GRYF z.s. CZE 1 2 4 25
2257. pokles Michal Adamec SK Karate Most CZE 1 24
2257. pokles Daniel Adamovič KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 24
2257. pokles David Aleš KK Kladno CZE 2 24
2257. pokles Jindřich Ardolf Česká republika CZE 3 24
2257. pokles Petr Báča SC Komura Kladno CZE 2 2 1 24
2257. pokles Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 2 24
2257. pokles Anna Bartoníčková TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 24
2257. pokles Šimon Bařák Baník Havířov CZE 1 1 24
2257. pokles Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 2 24
2257. pokles Lucie Beitelová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 24
2257. pokles Dan Bělohubek Karate Klub Kyjov CZE 1 24
2257. pokles Jiří Beneš KC Žatec CZE 2 24
2257. pokles Milan Blecha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 24
2257. pokles Denisa Bohdálková Sokol Nymburk CZE 1 1 24
2257. pokles Zdeněk Bombera Sokol Pardubice CZE 1 1 24
2257. pokles Ivan Brabec Chotěboř CZE 3 24
2257. pokles Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 24
2257. pokles Michaela Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
2257. pokles Jan Bušek GRYF z.s. CZE 1 24
2257. pokles Petr Calábek TJ Fulnek CZE 1 24
2257. pokles Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE 5 2 24
2257. pokles Tomáš Čvančara Sport Relax CZE 2 2 24
2257. pokles Dominik Dohnal Baník Havířov CZE 1 24
2257. postup Eliška Dostálová OREL jednota Letonice - oddíl karate CZE 1 24
2257. pokles Jana Doubková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 24
2257. pokles Dušan Duriš Karate Klub Chodov CZE 1 24
2257. pokles Ondřej Filař Budó škola KK Písek CZE 1 24
2257. pokles Jakub Führbacher Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 24
2257. pokles Roman Gabčo ŠBU Cobra Studénka CZE 1 24
2257. pokles Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 24
2257. pokles Josef Gilík Karate Silesia Opava CZE 1 24
2257. pokles Alan Godi Baník Havířov CZE 2 2 24
2257. pokles Adam Grabovski Karate klub Spektra Praha CZE 1 2 2 24
2257. pokles Adrian Grella Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 24
2257. pokles Miroslav Gruber SK Trial CZE 1 1 24
2257. pokles Tomáš Hála Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2 24
2257. pokles Jana Havláková KC MABU-DO Olomouc CZE 3 24
2257. pokles Filip Havlík Sport Relax CZE 2 24
2257. pokles Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE 3 3 24
2257. pokles Jana Horáková EMĚ Mělník CZE 2 2 2 24
2257. pokles Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 3 24
2257. pokles Václav Hůlka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 24
2257. pokles Vojtěch Hurta L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 24
2257. pokles David Jabůrek ŠSK karate Karviná CZE 1 24

Stránka: 46/95
<< 40 |  41 |  42 |  43 |  44 |  45 | 46 |  47 |  48 |  49 |  50

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů