KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1781. Denisa Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 28
1781. Karolína Jelénková Klub tradičního karate Olomouc CZE 2 1 28
1781. Markéta Kačírková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 2 28
1781. Vojtěch Karaus Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 2 28
1781. Vanesa Klimplová Sport Relax CZE 1 1 28
1781. Josef Král Karate Polička CZE 2 1 28
1781. Jiří Krejcar SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 28
1781. Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 28
1781. Jakub Krupinský SKK Budo Havířov CZE 1 1 28
1781. Tomáš Kubát TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 3 28
1781. Pavel Kugler SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 28
1781. Filip Lojka SK Jihlava CZE 1 2 28
1781. Christina Losmanová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 28
1781. Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 28
1781. Tereza Maštalýřová Karate Vision Praha CZE 1 1 1 28
1781. Vojtěch Melš Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 28
1781. Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE 2 3 28
1781. Pavel Musil SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 28
1781. Jakub Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 3 28
1781. Duc Anh Nguyen Sokol Nymburk CZE 2 1 28
1781. Tobiáš Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 2 28
1781. Jakub Olejník SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 28
1781. Tomáš Ondračka TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 1 28
1781. Tomáš Pánek TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 1 28
1781. Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 28
1781. Anna Pawerová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 28
1781. Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 28
1781. Jan Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3 1 28
1781. Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 1 28
1781. Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE 2 28
1781. Lenka Přibylová EMĚ Mělník CZE 1 1 28
1781. Tomáš Rédli CZE 3 1 28
1781. Aleš Suchý TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 1 28
1781. Michaela Šabartová SK Jihlava CZE 1 1 28
1781. Eva Šebestová Fight Club České Budějovice CZE 4 1 28
1781. Jiří Šikula Sokol karate Tišnov CZE 1 2 28
1781. Pavel Šimon Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 1 28
1781. Jaroslava Šimotová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 28
1781. Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE 1 1 4 3 28
1781. Martin Škoda TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 2 28
1781. Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 5 28
1781. Jiří Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 28
1781. Pavel Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4 1 1 28
1781. Matyáš Tomi SKK Budo Havířov CZE 3 28
1781. Eva Tušová TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 1 1 28
1781. Michal Vrba TJ Fulnek CZE 1 1 1 28
1781. Lukáš Živnůstka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 3 2 28
2298. Aleš Erhart Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 27
2298. Jakub Ferad SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 1 1 27
2298. Tomáš Hlobeň Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2 1 27

Stránka: 46/97
<< 40 |  41 |  42 |  43 |  44 |  45 | 46 |  47 |  48 |  49 |  50

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů