KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
4038. postup Matyáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 34
4038. postup Eliška Trakalová USK Slavia Liberec CZE 1 1 2 1 34
4038. postup Michael Weinbrenner L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3 1 34
2154. postup Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 3 33
2154. postup Radek Havlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 33
2154. postup Filip Havránek SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 33
2154. postup David Chorey SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 2 33
2154. postup Jan Jančařík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 3 5 33
2154. postup David Kaňka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 5 1 33
2154. postup Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 2 33
2154. postup Tomáš Kozlík SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 1 1 33
2154. postup Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 4 1 1 33
2154. postup Petr Nguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 2 1 33
2154. postup Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 4 5 33
2154. pokles František Sedlák Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 2 2 1 33
2154. pokles Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 4 33
2154. pokles Hana Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 1 1 1 33
2168. pokles Anna Bandyová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 32
2168. pokles Tadeáš Baranovský KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 32
2168. pokles Antonín Bauer Sokol karate Tišnov CZE 1 3 32
2168. pokles Radek Belička SKK Budo Havířov CZE 3 32
2168. pokles Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 3 1 32
2168. pokles Jaroslav Butkaj TJ Karate Libčice CZE 1 2 32
2168. pokles Monika Čajková Karate Klub Kyjov CZE 1 2 32
2168. postup Andrea Čižíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 2 32
2168. pokles Matouš Demko Red Dragon Team CZE 1 1 32
2168. pokles Matyáš Dufek SK Trial CZE 1 1 32
2168. pokles Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 32
2168. pokles Adéla Dušková Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE 1 1 32
2168. pokles Martina Fantová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 32
2168. pokles Jan Fiala SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 32
2168. pokles Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE 1 1 4 32
2168. pokles Jana Gazdová GRYF z.s. CZE 2 32
2168. pokles Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE 1 3 32
2168. pokles Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 2 1 32
2168. pokles Jan Hanzalík KK Kladno CZE 2 2 1 32
2168. pokles Adéla Havelková Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 3 32
2168. pokles David Hons Chotěboř CZE 1 1 32
2168. pokles Aleš Hrách Kobra Kladno CZE 3 1 32
2168. pokles Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 2 32
2168. pokles Barbora Chaloupková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 32
2168. pokles Daniel Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 1 32
2168. pokles Emma Jakešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 32
2168. postup Daniel Jindra Champions team z.s. CZE 2 2 32
2168. pokles Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 3 2 32
2168. pokles Julie Kalbáčová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 32
2168. pokles Tina Kavánová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 32
2168. pokles Jiří Kejklíček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 32
2168. pokles Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 3 1 1 32
2168. pokles Mathias Kliment Karate Vision Praha CZE 1 1 1 32

Stránka: 44/100
<< 40 |  41 |  42 |  43 | 44 |  45 |  46 |  47 |  48 |  49 |  50

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů