KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
3139. postup Veronika Škodová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 2 2 1 26
3139. postup Soňa Štěrbová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 26
3139. postup Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 26
3139. pokles Natália Vargová CZE 1 1 26
3139. pokles Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE 5 26
3139. pokles Tomáš Záleský st. SKC Sokol Vamberk CZE 2 1 1 26
2157. pokles Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 3 25
2157. pokles Natálie Kroupová Karate České Budějovice CZE 1 1 1 25
2157. pokles Denny Kulich SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 2 25
2157. pokles Blanka Mikesková KK Jeseník CZE 4 1 25
2157. pokles Filip Nápravník SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 1 2 25
2157. pokles Marie Slováčková KC Žatec CZE 1 1 2 1 25
2163. pokles Daniel Adamovič KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 24
2163. pokles David Aleš KK Kladno CZE 2 24
2163. pokles Jindřich Ardolf Česká republika CZE 3 24
2163. pokles Petr Báča SC Komura Kladno CZE 2 2 1 24
2163. postup Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 2 24
2163. pokles Šimon Bařák Baník Havířov CZE 1 1 24
2163. pokles Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 2 24
2163. pokles Lucie Beitelová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 24
2163. pokles Dan Bělohubek Karate Klub Kyjov CZE 1 24
2163. pokles Jiří Beneš KC Žatec CZE 2 24
2163. pokles Milan Blecha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 24
2163. pokles Denisa Bohdálková Sokol Nymburk CZE 1 1 24
2163. pokles Zdeněk Bombera Sokol Pardubice CZE 1 1 24
2163. pokles Ivan Brabec Chotěboř CZE 3 24
2163. pokles Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 24
2163. pokles Michaela Bürgerová Karate České Budějovice CZE 1 24
2163. pokles Jan Bušek GRYF Liberec CZE 1 24
2163. pokles Petr Calábek TJ Fulnek CZE 1 24
2163. pokles Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE 5 2 24
2163. pokles Tomáš Čvančara Sport Relax CZE 2 2 24
2163. pokles Dominik Dohnal Baník Havířov CZE 1 24
2163. pokles Jana Doubková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 24
2163. pokles Dušan Duriš Karate Klub Chodov CZE 1 24
2163. pokles Ondřej Filař Budó škola KK Písek CZE 1 24
2163. pokles Jakub Führbacher Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 24
2163. pokles Roman Gabčo ŠBU Cobra Studénka CZE 1 24
2163. pokles Alan Godi Baník Havířov CZE 2 2 24
2163. pokles Miroslav Gruber SK Trial CZE 1 1 24
2163. pokles Tomáš Hála Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2 24
2163. pokles Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 24
2163. pokles Jana Havláková KC MABU-DO Olomouc CZE 3 24
2163. pokles Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE 3 3 24
2163. pokles Jana Horáková EMĚ Mělník CZE 2 2 2 24
2163. pokles Vladislav Hout Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 24
2163. pokles Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 3 24
2163. pokles Václav Hůlka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 24
2163. pokles Vojtěch Hurta L. F. CLUB KARATE CZE 1 24
2163. pokles David Jabůrek ŠSK Karate Karviná CZE 1 24

Stránka: 44/90
<< 40 |  41 |  42 |  43 | 44 |  45 |  46 |  47 |  48 |  49 |  50

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů