KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
793. Martin Ječný Karate Vision Praha CZE 1 2 1 30
793. Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 1 30
793. Alexandra Kříbalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 2 30
793. Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 2 2 30
793. Ondřej Misar TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 30
793. Miroslav Mlčoch Karate Klub Kyjov CZE 1 1 1 30
793. Anna Nosálková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 1 30
793. Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE 1 1 2 1 30
793. Klára Procházková USK Slavia Liberec CZE 1 1 2 30
793. Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 4 1 30
793. Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 1 30
793. Klára Stratilová Sport Relax CZE 2 3 30
793. Marek Suchý TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 30
793. Kateřina Šmajclová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 30
793. Milan Šoltys SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2 2 30
793. Hana Štrumfová Karate Polička CZE 1 1 2 30
793. Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE 2 3 30
793. Eva Tušová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 1 30
793. Eva Vachtová Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 2 30
793. Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 3 1 30
793. Dan Vyhlídal Sokol Nymburk CZE 1 1 1 1 30
2122. Hung Hoang Ngoc Slovan Ústí nad Labem CZE 1 3 1 29
2122. Amálie Malečková Karate Panthers Český Krumlov CZE 4 1 29
2122. Vojtěch Novák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 1 29
2122. Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE 4 3 29
2122. Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 2 29
2122. Matyáš Řačák L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 1 29
2122. Natálie Soukupová Champions team - Chodov CZE 2 1 29
2122. Matyáš Tomi SKK Budo Havířov CZE 3 29
2122. Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE 2 2 1 1 29
2131. Kamil Al Otri KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 28
2131. Václav Andrle Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3 28
2131. Sára Arnsteinová Karate Vision Praha CZE 2 1 28
2131. Jan Bartoš TJ KARATE Praha CZE 1 2 28
2131. Terezie Bartošová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 1 28
2131. Aneta Bidrmanová HAKUBA Karate Ostrava CZE 3 28
2131. Jan Borgula KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 28
2131. Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 2 28
2131. Karel Boura USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 1 28
2131. David Čelák USK Slavia Liberec CZE 3 2 2 28
2131. Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE 3 2 28
2131. Daniel Dusík Karate klub Odry, z.s. CZE 1 3 28
2131. Štěpán Dvořák GRYF z.s. CZE 3 1 28
2131. Tereza Fabianová Sport Relax CZE 1 2 28
2131. Vendula Fafková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 28
2131. Jakub Felkl Jukl Karate Team CZE 2 1 28
2131. Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 4 28
2131. Daniel Hála Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 28
2131. Tereza Hanzlíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2 1 28
2131. Anna Hasoňová Shotokan karate club Louny CZE 2 1 28

Stránka: 43/93
<< 40 |  41 |  42 | 43 |  44 |  45 |  46 |  47 |  48 |  49 |  50

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů