KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
25. postup Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 34
2002. postup Filip Hulko Sport Relax CZE 1 2 1 33
2002. postup David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE 1 5 1 33
2002. postup Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 4 33
2002. postup Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE 2 1 1 33
2002. postup Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 4 1 1 33
2002. pokles Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE 1 4 3 33
2002. pokles Adam Pexa Karate Vision Praha CZE 2 1 2 33
2002. pokles Jakub Pochman Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 2 1 2 33
2002. pokles František Sedlák Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 2 2 1 33
2011. pokles Anna Bandyová Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 32
2011. pokles Antonín Bauer Sokol Tišnov CZE 1 3 32
2011. pokles Radek Belička SKK Budo Havířov CZE 3 32
2011. pokles Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 3 1 32
2011. pokles Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 32
2011. pokles Matyáš Brož Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 32
2011. pokles Jakub Čeřovský USK Slavia Liberec CZE 5 1 32
2011. pokles Matouš Demko Red Dragon Team CZE 1 1 32
2011. pokles Matyáš Dufek SK Trial CZE 1 1 32
2011. pokles Martina Fantová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 32
2011. pokles Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE 1 3 32
2011. pokles Dan Geller KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 1 32
2011. pokles Adéla Havelková Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 3 32
2011. pokles Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 32
2011. pokles Aleš Hrách Kobra Kladno CZE 3 1 32
2011. pokles Kamil Hromádko Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 32
2011. pokles Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 2 32
2011. pokles Veronika Jelínková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 32
2011. pokles Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 32
2011. pokles Jiří Kejklíček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 32
2011. pokles Mathias Kliment Karate Vision Praha CZE 1 1 1 32
2011. pokles Kristýna Kobylková MSKA VUT Brno CZE 1 1 1 1 32
2011. pokles Marek Kolomazník Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 32
2011. pokles Karin Košíková Sport Relax CZE 1 6 32
2011. pokles Robert Kříž TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 32
2011. pokles Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 2 32
2011. pokles Rostislav Kuthan Jukl Karate Team CZE 1 4 32
2011. pokles Tomáš Machota Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 2 32
2011. pokles Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 32
2011. pokles André Mašek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 1 32
2011. pokles Adam Mazanec TJ Fulnek CZE 1 1 32
2011. pokles Nikola Mlýnková TJ Sokol Karate Náchod CZE 2 32
2011. pokles Lukáš Molinek Tesla Brno CZE 1 2 32
2011. pokles Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 32
2011. pokles Tomáš Navrátil SC Karate Pardubice CZE 1 1 32
2011. pokles Marek Netík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 32
2011. pokles David Nezhyba Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 1 1 32
2011. pokles Ester Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 32
2011. pokles Michael Novotný SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 32
2011. pokles Jiří Novotný KASR ŽAMBERK CZE 1 1 32

Stránka: 41/95
<< 40 | 41 |  42 |  43 |  44 |  45 |  46 |  47 |  48 |  49 |  50

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů