KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2437. postup Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 11 10 20 3 7 800
152. postup Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 20 7 10 4 1 794
152. pokles Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 22 6 15 2 794
154. postup Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 17 5 7 1 790
155. postup Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 12 11 18 4 3 787
156. pokles Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 17 5 8 4 5 783
157. pokles Adam Hrnčíř KARATE Havířov CZE 19 10 14 4 1 778
158. postup Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 5 14 25 8 3 772
159. pokles Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 9 11 18 7 5 767
160. pokles Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE 15 13 21 2 766
160. postup Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 15 7 9 7 766
162. pokles František Chudoba GRYF z.s. CZE 14 7 11 4 1 763
163. pokles Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 19 4 6 1 760
164. pokles Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 12 6 13 4 3 757
164. pokles Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 21 17 15 2 1 757
166. pokles Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 6 11 15 8 8 756
167. pokles David Hološevič SKP karate Písek CZE 14 8 13 5 5 748
168. pokles Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 8 23 21 8 4 742
169. postup Jakub Florek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 6 11 24 9 2 740
170. pokles Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 14 6 11 2 1 739
171. pokles Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 11 10 7 7 3 735
172. postup Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 9 10 12 1 4 732
173. pokles Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 6 10 29 18 2 730
173. pokles Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 12 11 15 8 2 730
175. pokles Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 9 11 11 3 5 729
176. pokles Barbora Bosnyaková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6 10 1 726
177. pokles Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 13 17 14 8 5 725
177. postup Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 11 8 12 12 3 725
179. pokles Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 12 9 10 7 5 716
180. pokles Michal Slávik KODOKAI BRNO z.s. CZE 10 6 20 6 2 711
181. pokles Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 10 9 9 6 2 710
181. postup Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 7 11 15 8 3 710
183. pokles Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 8 13 14 6 1 707
184. pokles Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 14 17 19 12 4 704
185. pokles Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 16 15 21 12 701
185. postup Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 12 9 12 4 4 701
187. pokles Jakub Michálek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 18 2 11 6 2 700
187. pokles Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 25 8 6 3 700
189. pokles Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 8 13 22 6 698
190. pokles Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 12 7 11 5 2 696
191. postup Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 12 8 6 1 694
191. pokles Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 3 12 25 9 3 694
193. pokles Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 9 9 22 15 7 693
194. pokles Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 15 8 10 3 1 692
195. pokles Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 15 26 14 3 687
196. pokles Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 10 13 20 7 686
197. pokles Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 14 23 12 2 684
198. postup Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 14 3 4 6 1 683
199. pokles Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 14 6 13 3 4 681
200. pokles Přemysl Čarek Česká republika CZE 5 11 19 8 6 680

Stránka: 4/94
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů