KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
255. Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE 12 19 15 6 4 900
152. Dominik Nechyba SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 19 6 10 1 1 893
152. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 8 15 23 16 9 893
154. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 24 13 17 3 2 885
155. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 15 12 27 14 2 877
156. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 16 9 6 1 870
156. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 15 11 21 4 2 870
158. Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE 19 8 5 1 2 864
159. Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE 19 8 9 3 1 861
160. Adam Horváth KARATE Havířov CZE 26 10 9 858
161. Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 7 8 24 10 9 855
162. Martin Enev SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 18 4 3 2 6 845
162. Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE 15 8 7 2 1 845
164. Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 22 8 15 2 1 840
164. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 5 15 27 9 3 840
166. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 16 12 15 6 1 839
167. Veronika Konášová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 12 11 12 10 4 837
168. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 9 17 16 3 1 834
169. Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE 27 4 5 7 1 827
170. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 23 7 12 9 3 825
171. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 10 16 15 4 4 824
172. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 9 10 30 3 6 817
173. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko, z.s. CZE 16 10 13 5 3 814
174. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 10 9 16 3 5 807
174. Veronika Rešová Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 8 13 18 11 5 807
176. Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 14 5 7 2 6 806
177. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 16 6 20 8 4 802
178. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 8 12 16 9 3 800
178. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 11 10 20 3 7 800
180. Ondřej Kříž Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 9 23 21 8 5 796
181. Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 20 7 10 4 1 794
181. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 22 6 15 2 794
183. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 12 11 18 4 4 791
184. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 17 5 8 4 5 783
185. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 15 3 5 4 780
186. Adam Hrnčíř KARATE Havířov CZE 19 10 14 4 1 778
187. Jiří Endršt Champions team z.s. CZE 13 7 8 3 1 777
188. Kateřina Nováková BUDO KAN, z.s. CZE 12 8 9 5 3 772
189. Kateřina Procházková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 9 11 18 7 5 767
190. Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE 15 13 21 2 766
191. Hana Vašíčková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 14 13 26 11 3 765
192. František Chudoba GRYF z.s. CZE 14 7 11 4 1 763
193. Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 19 4 6 1 760
194. Jakub Florek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 6 11 25 9 2 757
194. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 12 6 13 4 3 757
194. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 21 17 15 2 1 757
197. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 6 11 15 8 8 756
198. Ludmila Nentwich TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 15 20 13 2 1 750
199. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 17 16 21 12 749
200. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 12 7 5 7 1 748

Stránka: 4/118
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR Beginner 2024
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů