KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
4229. Michal Oravíček SPORT UNION, z. s. CZE 3 3 40
4229. Radim Pavelka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 7 40
4229. Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 6 40
4229. Marek Peštál TJ karate Třebíč CZE 1 1 2 40
4229. Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 5 2 40
4229. Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 1 40
4229. Ondřej Samek Sport Relax CZE 2 2 1 40
4229. David Skřivánek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2 2 40
4229. Akira Filip Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 40
4229. Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE 3 2 4 40
4229. Luděk Šíma KK Litvínov CZE 2 2 40
4229. Pavla Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 40
4229. Petr Škoda Karate klub Odry, z.s. CZE 1 2 2 1 40
4229. Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 4 4 2 40
4229. Soňa Štěrbová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 40
4229. Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 40
4229. Martin Thrin Nhu Sam Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 40
4229. Dominik Trubiánský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 2 1 1 40
4229. Tomáš Urban SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 2 40
4229. Petr Zahradník Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 2 40
1821. Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE 1 1 1 2 39
1821. Martin Fořt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 2 1 39
1821. Elisabeth Hypiusová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 1 39
1821. Eliška Malá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 39
1821. Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE 1 4 1 39
1821. Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 3 1 39
1821. Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 39
1821. Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 1 1 39
1821. Patrik Tran SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 1 39
1830. Tomáš Adamec SKK Budo Havířov CZE 1 1 2 38
1830. Jakub Čišecký CZE 2 1 3 2 38
1830. Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 3 38
1830. Luboš Dudoň KC Žatec CZE 1 2 2 38
1830. Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 4 2 1 38
1830. Kristýna Gabrielová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 38
1830. Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE 2 1 1 38
1830. Benjamin Harries Karate Vision Praha CZE 1 1 2 38
1830. Františka Kašparová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 2 1 38
1830. Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 3 38
1830. Jan Kolenčiak SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 1 38
1830. Eliška Kudrnová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2 2 38
1830. Jakub Lantora TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 1 38
1830. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 2 3 38
1830. Dalibor Mišík TJ KARATE Praha CZE 1 1 2 1 38
1830. Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 1 2 38
1830. Filip Peřinka Sport Relax CZE 2 1 2 1 38
1830. Jiří Pochman Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 2 38
1830. Evžen Rambousek Sportovní klub Karate Most CZE 1 2 1 38
1830. Richard Šefl TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 2 38
1830. Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 1 38

Stránka: 37/92
<< 30 |  31 |  32 |  33 |  34 |  35 |  36 | 37 |  38 |  39 |  40

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů