KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1949. Anna Hiršlová Sport Úvaly CZE 2 1 1 44
1949. Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 44
1949. Gábina Janků TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 44
1949. Adéla Kelnerová Karate DDM Český Těšín CZE 3 2 44
1949. Jakub Košutek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 44
1949. postup Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 44
1949. pokles Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 1 44
1949. Monika Latzelová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 4 44
1949. Matěj Liška Karate klub Spektra Praha CZE 1 4 44
1949. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 1 2 2 44
1949. Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 2 2 2 44
1949. Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 4 44
1949. Alžběta Mrkvičková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 44
1949. Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE 1 3 1 44
1949. Alex Pappalardo Fight Club České Budějovice CZE 1 1 44
1949. Patrik Plevák Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 2 2 44
1949. Marek Rozner Baník Havířov CZE 2 1 44
1949. Jakub Špes KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 4 1 44
1949. Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE 1 6 44
1949. Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2 1 44
1949. Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 4 44
1949. Radek Vávra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 2 3 44
1949. Matěj Zuzánek GRYF z.s. CZE 1 1 1 1 44
1949. Jan Žatka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 44
1775. Adam Balcárek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 1 43
1775. Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 2 5 43
1775. David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE 3 2 2 43
1775. Anna Kazdová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 43
1775. Markéta Křečková GRYF z.s. CZE 1 2 2 43
1775. Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 3 43
1775. Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 1 2 1 1 43
1775. Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 5 43
1783. David Barva SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 42
1783. Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE 1 3 2 42
1783. Alžběta Cutáková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 1 42
1783. Adéla Dušková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 42
1783. Nina Falckrábová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 4 42
1783. Matouš Holek Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 42
1783. Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4 1 42
1783. Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 42
1783. Lucie Mrázová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4 42
1783. Adam Nosálek Baník Havířov CZE 2 2 2 1 42
1783. Natálie Pecková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 1 42
1783. Petr Peterka SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3 42
1783. Jaromír Pokorný Sport Relax CZE 2 2 2 42
1783. Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 3 42
1783. Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE 2 2 1 42
1783. Josef Šedivý Sport Club Flair o.s. CZE 6 2 1 42
1783. Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 3 1 42
1783. Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 3 42

Stránka: 36/93
<< 30 |  31 |  32 |  33 |  34 |  35 | 36 |  37 |  38 |  39 |  40

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů